2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

bende merak ettim rahme müdahale ne yapılacak acaba kalınlaşması için benimde zor kalınlaşıyor ama doktorum önemli olan 3 çizgi görüntüsü diyor

Bende bilmiyorum zaten olursa gerçekten mucize olacak çünkü mart ayında tedaviye başladım Nisan ayında toplanan 3 adet yumurtadan olan tek embriyo bu tek olunca biz tekrar yumurta toplama işlemi yaptık o toplamadan da bir adet 5.gün 3aa transfer edildi ama olmadı. 2bb olanın gelişimi yavaştı sonra birden atak yaptı 5.güne gitti embriyolog güçlü bi embriyo dedi gönderelim dedi genetik testine öyle gönderdik.

Mesajınızı görünce yazmadan geçemedim benim de 2.günüm şu an annem ve kayınvalidem dönüşümlü yardıma geliyorlar ama yine de sürekli uzanamıyorum. Evde dolanıyorum ya da farkında olmadan hareket halinde bişeyler yapıyor oluyorum. Bu gün kızmıştım kendime sürekli uzanmam lazım ama ben ayaktayım diye ama demek ki gerek yok o kadarına. Sizin mesajınızı görünce rahatladım biraz

İçtim canım bende burda görmüştüm normal doğal sıkım içtim hemde ama histereskopi dendi işte

Rahat olun lütfen ben mesela yattıkça karnım şişiyordu evin içinde turluyordum rahatlıyordum. Tabiki ağır iş yapmayın kesinlikle. Mesela kahvaltıyı ben hazırladım eşim toparladı ben yattım. İğne vurunmaya gidiyorum dönüşünde hem iğne dağılsın diye hemde kan akışı olsun diye eşimle 15 20 dk evin etrafında tur atıp öyle eve geliyordum. Sonra yatıyordum dinleniyordum. Mümkün olduğunca rahat olun. Korkmayın Rabbim ömür verdiyse bir şekilde oluyor. Biz tedbirimizi alıp gönül rahatlığıyla takdiri Allaha bırakıyoruz

Bende iğne kullanıyorum ama evde göbekten vuruyoruz prolutex sizin iğne göbekten değil mi

bence bırak bende içiyordum transferden sonra bırakırım dedim bir stres oldum en stres olmamam gerekn zamanda hemde şimdi ki aklım olsa o zaman bırakırdım.
Aynen bende bırakırdım hep erteledim çok azalttım ama asla tamamen bırakamadım cuma günü de ilk transferim olacak ve bu sigara yüzünden iki kat geriliyorum lanet olsun bu illete bulaştığım güne

Merhaba ben de tüp bebek sürecini başlamak istiyorum bir kaç ay sonra ama sigara içiyorum siz bıraktınız mı yoksa azalttınız mı
Bana doktorum günde en fazla iki tane icebilirsin demişti bende hiç o hakkımı ihmal etmedim içtim ama transferden bir gün önce tamamen bıraktım o günden itibaren ağzıma sürmedim. Fakat tabiki doğru olan çok öncesinde tamamen bırakmak ama ben o konuda irade gosteremedim. Gösteren tüm arkadaşlarımı tebrik ediyorum

Yani önermedi mi cnm histereskopi ameliyatı sana doktorun
3 cizgi görüntüsü oluşmus dedi.. hormon testi yaptı transfer için uygun dedi haftaya salı tekrar hormon testi bakılacak uygun çıkarsa carsamba transfer olacagım.. ben histeroskopiyi polip için olmustum.. polip alındı.. kalınlaşma için histeroskopi hiç duymadım tanı amaçlı histeroskopi yapılacak sanırım

bu arada transferden sonraki günleri evde geciren yatıp dinlenen arkadaslar çalışmıyor sanırım ya da rapor mu aldınız.. ben ilk iki transferimde rapor aldım hep evdeydım ikiside kimyasalla sonuclandı.. zaten doktorum evde yatmama karşıydı ben ısrarla işe gitmek istemiyorum dedim.. masa başı çalışanıyım.. doktorum normal rutinine devam et evde daha cok kafana takarsın demişti.. bu defa yatmayı düşünmüyorum ertesi günü işime devam edecegım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…