2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Ay ne guzel benimde yuksek ihtimal haftaya 3.gun embriyo transferim olucak,boyle pozitif sonuclar okyunca moralim yerine geliyor

ben ilk transferimde okadar paniktim ki en ufak bir rahimde batma olsa kesin bir şey oldu tuttu mu tutmadı mı diye düşünüp kendimi yiyordum. Bu kez artık Allah tarafından mı geldi bilmiyorum bi tevekkül hali geldi bana :) transferimi oldum 15 dk sonra lavaboya gittim, yattım kalktım dolaştım uzandım hiç bir şey düşünmedim. beni mutlu edecek şeyler izledim. elbette dikkat ettim yazdıklarımdan lütfen hiç bir şeyi umursamadığım anlaşılmasın. kendimi rahat hissettirecek ve strese sokmayacak şekilde zamanımı geçirdim. gerisini tamamen Rabbime bıraktım. hatta kanımda enfeksiyon çıktı bu süreçte yine Rabbim ömür verdiyse onlar tutunurlar zaten dedim. Şuan bile bir sorunla karşılaşırsam ve kaybedersem biliyorum ki Rabbim beni koruyor ve bir bildiği var. ya sağlıklı olmayacaktı ya beni daha çok üzecek bir süreçten korudu yada hayırlı bir evlat olmayacaktı örnekler arttırılabilir.. Biz kuluz bizim üzerimize düşen elimizden geleni yapmak gerisini Allaha bırakmak sonuç ne olursa olsun bizim iyiliğimize oluyor. Bunu anladığım günden beri daha iyi hissediyorum kendimi.. :)) Planlama bende yapmadım ne zaman doğacaklarına heyecanla bakardım şuan hiçbirine bakmıyorum. tamamen doktoruma sürecime ve en önemlisi Allaha güveniyorum :)) inşallah sizin ve tüm evlat sahibi olmak isteyenlerin süreci rahat ve olumlu geçer güzel sonuçlar alır ve her birimiz evlatlarımızı sağlıcakla kucaklarımıza alırız :))

yaaa çok duygulandım :))) Rabbim sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah :))) Hayırlı evlat olsun inşallah :))

Daha 5. Gündeminiz çok acele etmişsiniz bunu anlamak çok zor

Birde çatlatma iğnesi vuruldunuz mu? Vurulduysanız ne zaman vuruldunuz

ne guzel bi tevükkül allahım bana da nasip et inşallah bi skntı cıkmaz saglıklı ve kolay bir hamilelik olur saglıkla kucagınıza alırsınız

Merhaba dun iki tane embriyo transferim oldu. Dun butun gun dinlendim ama bugun biraz hareketli bir gun gecirdim. Simdi de dert ettim keske izin alip yatsaydim diye. Benim gibi ertesi gun evde oturmayan var mi acaba?

5. Güne göre güzel ama tek de olabilir

Kuzeniniz 5 deneme aynı yerdemi yaptı birde kaçar tane embriyo koydurdu sorun neydi acaba

Kızlar bir şey soracağım, benim bugün 6. Günüm transfer olalı. İlk 3 gün dikkat ettim, sonra günlük ev işlerimi yapmaya başladım. Yorulmadan, ağır kaldırmadan ama bulaşık, çamaşır katlıyorum, ev topla, yürüyüş yap , arkadaşlarla buluş felan son üç gündür böyle geçiyor. Sizce hata mı ediyorum

Doktor bana aynen böyle yapmamı söyledi.yürüyüş yap ,ağır kaldırma,kendini zorlama,kabız olma olursan söyle ilaç yazarım dedi

Doktor bana aynen böyle yapmamı söyledi.yürüyüş yap ,ağır kaldırma,kendini zorlama,kabız olma olursan söyle ilaç yazarım dedi
Oh çok şükür doğru yaptım o zaman :) 4 lt su içmeme rağmen kabız olmakla olmamak arasında gidip geliyorum çok zor. Ama ıkınmıyorum. İnşallah bebeğim benimledir

Ayrıca bir sorum daha olacaktı kızlar…
Doktorum transferden önce vajinal muayene ederken “ vajinal enfeksiyonun olduğunu görüyorum “ dedi. Bende telaşlandım. “Hocam bir sorun teşkil eder mi? En son geldiğimde bir şey yok demiştiniz, yeni mi oldu acaba” dedim. O da “sorun yok bil diye söyledim, ben şimdi burayı incelikle temizliyorum, sonra da transferimizi yaparız “ dedi. Merakım şu; benim gibi enfeksiyon yaşayıp pozitif sonuç alan arkadaşlar oldu mu? Ve bu enfeksiyon sorun teşkil eder mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…