2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Merhaba kızlar yarın iğnelere başlıyorum bende günde 150 gonalf 150 meriofert vurcam birde sabah akşam tarlusal içicem haftaya çarşamba kontrol cuma yada cumartesi opu olcak ama embriyolar dondurulacak bikaç ay sonra transfer olcak doktorum böyle tercih etti. Geçen ay aşılama yaptırmıştım başka bi doktorda orada büyüyen yumurtalarım kiste dönüşmüş ama doktorum zararsız olduğunu tedaviye engel olmadığını söyledi bunu yaşayan var mı aranızda

bu arada transferden sonraki günleri evde geciren yatıp dinlenen arkadaslar çalışmıyor sanırım ya da rapor mu aldınız.. ben ilk iki transferimde rapor aldım hep evdeydım ikiside kimyasalla sonuclandı.. zaten doktorum evde yatmama karşıydı ben ısrarla işe gitmek istemiyorum dedim.. masa başı çalışanıyım.. doktorum normal rutinine devam et evde daha cok kafana takarsın demişti.. bu defa yatmayı düşünmüyorum ertesi günü işime devam edecegım..
Ben iki gün rapor almıştım. İki günde haftasonu toplamda 4 gün dinlendim. Hemen sonraki gün değilde en azından transferden sonra 72 saat evde kalacak ve dinlecek şekilde planlama yapmanızı tavsiye ederim. Tutunma ilk 72 saatte gerçekleşiyor demişti benim doktorum. Zaten sonrasında normal hayatınıza dönüyorsunuz

bu arada transferden sonraki günleri evde geciren yatıp dinlenen arkadaslar çalışmıyor sanırım ya da rapor mu aldınız.. ben ilk iki transferimde rapor aldım hep evdeydım ikiside kimyasalla sonuclandı.. zaten doktorum evde yatmama karşıydı ben ısrarla işe gitmek istemiyorum dedim.. masa başı çalışanıyım.. doktorum normal rutinine devam et evde daha cok kafana takarsın demişti.. bu defa yatmayı düşünmüyorum ertesi günü işime devam edecegım..
Bende bunu merak ediyorum. Bende ertesi gün çalışacağım. Doktorum kısıtlama getirmiyor. Zaten yatmayala uzanmayla sonucun değişeceğini çok düşünmüyorum. Tabi ki çalışırken de dikkatli olmamız lazım

Ben öğretmenim özel okulda rapor aldım test gününe kadar yani 10 gün gitmeyeceğim işyeri stresi istemedim

Ben iki gün rapor almıştım. İki günde haftasonu toplamda 4 gün dinlendim. Hemen sonraki gün değilde en azından transferden sonra 72 saat evde kalacak ve dinlecek şekilde planlama yapmanızı tavsiye ederim. Tutunma ilk 72 saatte gerçekleşiyor demişti benim doktorum. Zaten sonrasında normal hayatınıza dönüyorsunuz
herkesın yatıp dınlendıgını okuyunca acaba mı dedim çarşamba transferım olacak perşembe cumarapor alsam 4 günü evde gecer bakalım hayırlısı ne yapcagımı bende bilmiyorum 😊

Bende bunu merak ediyorum. Bende ertesi gün çalışacağım. Doktorum kısıtlama getirmiyor. Zaten yatmayala uzanmayla sonucun değişeceğini çok düşünmüyorum. Tabi ki çalışırken de dikkatli olmamız lazım
ilk iki transferimin kımyasalla sonuclanmasının yatmayla alakası oldugunu düşünmüyorum.. bende işime gidip geliyim ama yıne dikkat ediyim istiyorum.. zaten umudum yok yıne kımyasal olacak gbi cok dıkkat edıp beklentiyi arttırmakta istemiyorum sonra çok üzülüyorum

Selam kızlar bugün transferimin 7. günü dün sabah ki gebelik testim ve bu sabah yaptığım gebelik testimin ikinci çizgisi aynı siliklikte hiç koyulaşma yok normal mi ? Bu kadar silik olması hiç koyulaşmaması 5. Gün embriyosu 7.gün daha net gözükmez mi ?
IMG_8719.jpeg

Selam kızlar bugün transferimin 7. günü dün sabah ki gebelik testim ve bu sabah yaptığım gebelik testimin ikinci çizgisi aynı siliklikte hiç koyulaşma yok normal mi ? Bu kadar silik olması hiç koyulaşmaması 5. Gün embriyosu 7.gün daha net gözükmez mi ? Eki Görüntüle 3465889
Yani daha tecrübeli arkadaşlar daha iyi bilir ama, bence 7.günde silik olarak çıkması bile güzel.

ilk iki transferimin kımyasalla sonuclanmasının yatmayla alakası oldugunu düşünmüyorum.. bende işime gidip geliyim ama yıne dikkat ediyim istiyorum.. zaten umudum yok yıne kımyasal olacak gbi cok dıkkat edıp beklentiyi arttırmakta istemiyorum sonra çok üzülüyorum
Canım böyle söyleme. Çok gördüm ilk iki transferi hiç tutmayan 3.de olan. Gerçekten bu işin bi mantığı yok ne zaman olacağını bilemeyiz. Yine kimyasal olacak diye kendini şartlama sakın. Her embriyo farklıdır 🌸

Selam kızlar bugün transferimin 7. günü dün sabah ki gebelik testim ve bu sabah yaptığım gebelik testimin ikinci çizgisi aynı siliklikte hiç koyulaşma yok normal mi ? Bu kadar silik olması hiç koyulaşmaması 5. Gün embriyosu 7.gün daha net gözükmez mi ? Eki Görüntüle 3465889
Normal normal içiniz rahat olsun benim de başıma geldi ben hem erken gebelik testi ile koyulaşma takip ediyodum hemde bununla erken gebelik gittikçe koyulaşıyodu kasette çok yavaş olmuştu bu durum hatta birinde bir önceki günlere göre çok çok daha silik çıkmıştı arkadaşımla bir türlü anlam veremedik ben korktum betam düştü mü kimyasal mı olıyo diye istersen gün gün yaptığımı paylaşırım fotoğraflarını rahat olsun için yani

Kizlar dondurulmus embriyo transferi olacağım reglimin 10.günü bugün doktorum doğal döngüde yapacak hicbisey kullanmiyorum folik asit harici endometrium 6,8 yumurta buyuklugumde 15 mm ölçüldü nasıl sizce

Normaldir canım ya kaset testlerde gec cıkıyor zaten canını sıkma sakın güzel haberler alırsın inşallah az da olsa ikinci cizgi var zaten 😊

Merhaba arkadaşlar, 30 temmuzda transfer olmuştum. Cuma günü testimi yaptırdım ve sonuç malesef negatif çıktı. Donmuş embriyomda kalmadığı için tedavim tamamiyle bitti. Bir daha da tüp bebek tedavisi görmeyi açıkçası düşünmüyorum, bebek hikayesi benim için tamamen kapanmış oldu. Herkese başarılar, bolca şans, bolca dirayet dilerim. Umarım Allah bana vermediğini sizden esirgemez ve yavrularınıza sağlıkla sıhhatle kavuşursunuz
Yaşadığımız süreçler gerçekten hem maddi hem manevi olarak çok zor sizi çok iyi anlıyorum inşaallah Rabbim tedavisiz nasip eder bende 9 yıllık evliyim 7 yıl önce 1 negatif tüp bebek denemem oldu daha mu sonra aşılamalar farklı seyler derken zaman geçti 2022 yılında bırakmıstım ama 12 yıllık evli kuzenimin 5. Denemede ikiz hamile oldugu müjdesini alınca içime bi umut doğdu şimdi tekrar basladım hayırlısı olsun

Kızlar kan sonucum pozitifff🥰
Rabbim hepimize sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah
Canımmmmm gözün aydın🙏🧿🥰
Çok sevindim. Grubumuz bu kadar sessizliğe bürünmüşken öyle güzel oldu ki güneş gibi doğdun maşallah 🧿
Hadi açılış senden devamı bizlerden olsun. Gerçi benim test günüme daha 2 gün var. Diğer arkadaşlarımdan ve benden de hayırlı haberler bekliyoruz inşallah 🙏

X