2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

ben bir iki gün pozitif olduktan sonraki süreçle ilgili araştırma yaptım. baktım kafam allak bullak oldu. öyle bir süreçteyiz ki beyin direk olumsuza odaklanıyor. olumlu olanları pas geçip olumsuzu alıyor direk beyin. bu yüzden okumayı da bıraktım elimden geldiğince sağlıklı besleniyorum kendimi yormuyorum bol su içiyorum gerisini de Rabbime bıraktım artık ne yapayım. Birde transferden sonra Prens dizisini izledim aşırı keyifliydi moraliniz hep yüksek kalıyor tavsiye ederim :)

Diyetisyen ismi alabilirmiyim acaba Rabbim evladınızı kucagınıza almayı nasip etsin bende pcos - hasimato - insülin direnci var
Allah razı olsun Allah'ım size de bana da isteyen herkese sağlıklı hayırlı uzun ömürlü evlatlar nasip etsin uzman diyetisyen Ebrunur Yılmaz Uzm.Dyt.Ebrunur Yılmaz | Tüp bebek diyetisyeni (@tupbebekdiyetisyen) • Instagram photos and videos

Bu link tüp bebek sayfasina ait bilginiz olsun. İki tane hesabı var

Kızlar merhaba dün söylediğim gibi 10. Ağustosta 2 embriyo transferi yaptırmıştım erken gebelik testinde silik bir çizgi görünce dayanamayıp bugün kan verdim 56.36 geldi değerim acaba 2 si de tuttu mu bugün için bu değer için yorumunuz nedir?

Çok erken test için daha 5 gün olmuş bence değeriniz iyi. Kaliteleri neydi embriyoların

yaşınızı bilmiyorum ama olgunlugu da yaşa baglamam aslında ama yazılarınızda da bi dinginlik olgunluk var bu transferimde bende sorgulamama didiklememe kararı aldım ve elimden geldiğince uygulamaya çalışıyorum.. hem kendımı hem etrafımdakileri psikolojik açıdan yormamaya çalılıyorum.. sürekli plan yapardım her adımımı planlardım.. doktorumun soyledıklerını uygulayıp dua ediyorum süreci planlamıyorum

Embriyo kaliteniz nasıl benim 4bc forumu biraz kurcalayınca kötü olduğunu öğrendim doktorum iyi demişti halbuki

valla şiimdi okudum çok doğru bende öyle dedim kendime 9 ay içme çok güzel birşey senin olacak eğer içeceksende 9 ay sonra içersin dedim.

Kızlar opudan kaç gün sonra regl oldunuz? Klinikte 1 hafta sonra olursun demişlerdi hala olmadım, olacak gibi kasık ağrısı var kendisi yok.
ben hemen olmuştum sanırım 1 hafta içinde gelmişti ama öyle yoğun yoğun değildi. Ayrıca biraz fazla sancım olmuştu.

transferden kaç gün sonra duydunuz acaba benimde şimdi bir tek o kaldı kalp atışı duymam lazım yani

Embriyo kaliteniz nasıl benim 4bc forumu biraz kurcalayınca kötü olduğunu öğrendim doktorum iyi demişti halbuki
biz embrıyo kalıtesi hiç konusmadık sadece iyi ve orta oldugunu biliyorum sormadım da açıkcası.. iyileri kullandık suan orta kalite kaldı.. tutunup büyüyecegı varsa her türlü tutunuyor ve saglıkla ilerliyor ben takılmıyorum embrıyo kalitesine bence sizde takılıp moralinizi bozmayın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…