2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Anladım yine eylül başını bulur gibi o zaman

Bende İstanbul medipol megadayim. Bahçeciyi çok duydum ama tüm doktorlarim megaya yönlendirdi çokta memnunum sizde memnun musunuz?
Ben de laboratuvar olarak çok iyi denildiği için tercih ettim. Doktorumun da akademik bilgisine güveniyorum ama biraz iletişim problemi yaşıyoruz çok hızlı muayene olup çıkıyoruz mesela

Ben de laboratuvar olarak çok iyi denildiği için tercih ettim. Doktorumun da akademik bilgisine güveniyorum ama biraz iletişim problemi yaşıyoruz çok hızlı muayene olup çıkıyoruz mesela
Hm tabi bu durumda aklınıza takılani soramiyorsunuz ve içiniz rahat etmiyor. Benim doktorum o konuda çok iyi herşeyi cevaplıyor anlatıyor uzun uzun konuşur çok şükür. İnşallah güzel sonuçlar alırız

Bu konuda şanslısınız Yani soruyoruz tatmin edici cevaplar da alıyoruz ama ne bileyim çok hızlı oluyor her şey.Ben de süreçten memnun kalmazsam doktor değişikliğine gitmeyi düşünüyorum

Merhaba kızlar yaşım 27 Benimde bugun transferim gerceklesti 2. Denemem 5. Gün embriyosu cift yumurta transfer edildi test tarıhım de 6 agustos herkes hayırlı sonuclar alır inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…