2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Kızlar bende varım ilk transferimi Ocak ayında olmuştum 7+4 te düşük yaptım. Simdi yeniden transfer olucam çok tedirginim korkularım var yorgunum biraz da umutluyum.. Umarım herkesten güzel haberler gelir
Hoşgeldin canımmmm
Yaş embriyo transfer tarihi ve test tarihini yazarsan ekleyeyim listeye

Pozitiftir büyük ihtimalle

3. Gün embriyosuydu bugun test yaptım bu şekilde 4. Günden başladım ben test yapmaya ogunden bu yana silik çıkıyor hep
İlk zamanlar beta hcg kanda az miktarda olduğu için silik çıkar su tüketimi saat farkı herşey etkiler takılma kan günü pozitif göreceksin canım inşallah

İlk zamanlar beta hcg kanda az miktarda olduğu için silik çıkar su tüketimi saat farkı herşey etkiler takılma kan günü pozitif göreceksin canım inşallah
Amin inşallah önümüzdeki perşembe ayın 1 inde kan vericem Allah isteyen herkese versin emeklerimizi boşa çıkarmasın rabbim hepimiz için hayırlısı olsun

Amin inşallah önümüzdeki perşembe ayın 1 inde kan vericem Allah isteyen herkese versin emeklerimizi boşa çıkarmasın rabbim hepimiz için hayırlısı olsun
Amin inşallah canım benimde ikinci denemem olacak çok heyecanlıyım haftaya çarşamba transferim

Amin inşallah canım benimde ikinci denemem olacak çok heyecanlıyım haftaya çarşamba transferim
Hiç stres yapma inan ve bol bol dua et ben hep meryem suresi okuyorum ve geceleri rabbi yessir duasını okuyorum sürekli öyle uykuya dalıyorum insanın kendine ettiği dua en güzeli evde boş vakitlerinde meyrem suresi aç Allah hayırlısını nasip etsin çok emek veriyoruz yaş kaçtı bu arada

Sağol canım benim valla ne yalan söyleyeyim içimden gelmiyor ilkinde namazımı bile bırakmamıştım .. Artık namaz da kılmıyorum içimden gelmiyor . 26 yaşındayım

Merhaba bugün Opu işlemim oldu 17 ymurta toplandı, normalde taze transfer düşünüyordu doktorum ama yumurta sayın çok fazla bir ay rahim dinlendirme yapalım. Karnın çok şişer gerek yok dinlen dedi.Umarım hayırlısı olur

Aynen canım iyi yapmış doktorun benimde 16 toplanmıştı ara verdik bizde zamanında

Benimde 31 tane toplandı rahim dinlendirmek başarı oranını artırıyor inşallah güzel sonuçlar alırız

Anladım, peki bir şey soracağım benim bir dahaki adetim 12 ağustos görünüyor. Bu takvime göre Transferi hangi tarihte yapacak o zaman
Adettin 18-20. Günleri arasında yapılıyor genelde şimdi opudan 4 5 gün sonra adet görürsün ondan sonraki adetin 2 3. Günü çağırır ilaçlara başlarsın 15 gün kadar ilaç kullanırsın ortalama kişiden kişiye değişiyor çünkü sonra transfer

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…