2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Aaa olur canım deneyeyim bende

Kızlar bende varım ilk transferimi Ocak ayında olmuştum 7+4 te düşük yaptım. Simdi yeniden transfer olucam çok tedirginim korkularım var yorgunum biraz da umutluyum.. Umarım herkesten güzel haberler gelir

5. gün dondurulmuş embriyo benim 5. Denemem yani öyle sürekli yatmıyorum ama genel olarak evdeyim sıkılıyorum tabi hayırlısı kolaylıkla olsun hepimiz için
BENDEN ÖNCE TEST TARİHİNİZ BÜYÜK İHTİMALLE BENİM 4 AĞUSTOS BEN 2.GÜN İŞE BAŞLADIM DOKTOR RUTİNE DÖN AĞIR KALDIRMA İLİŞKİ YASAK DEDİ BENDE ÖYLE YAPTIM HAYIRLISIYLA TUTUNSUN BEBİŞLERİMİZ AMİNNNNNN

merhabaalar bende adet olmayı bekliyorum tedavim başlayacak umarım herkes pozitif sonuç alır bu süreçte birbirimize destek olmak çok güzel heyecanlıyım iğneler vs nasıl olacak biilmiiyorummm :)

merhabaalar bende adet olmayı bekliyorum tedavim başlayacak umarım herkes pozitif sonuç alır bu süreçte birbirimize destek olmak çok güzel heyecanlıyım iğneler vs nasıl olacak biilmiiyorummm :)
Merhaba inşallah güzel geçecek hepimiz için Allah inşirah ferahlığı versin benim içinde çok heyecanlı ve bi bilinmezlik içinde geçiyor

Kızlar bir şey sorcam. Transfer öncesi ilişki serbest mi. Kaçıncı güne kadar sizler yaptınız. Benim doktorum bir şey demedi sizlere sormak istedim
Bize yasak transfere kadar ve sonrasında da yasak olur kesin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…