2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Anldm abla benim de geçen sene kayinvalidem vardı bu sene kız kardeşim geldi yanıma bende gecen sene oyle yaptim doktorlari dinledim malesef bu sefer yok kendim uzanacam valla . bende hiç kalkmıyorum yemeğimi yatakta yiyorum korkudan masa çekiyorlar önüme wc ye de korkarak gidip geliyorum

Canım hakkında hayırlısı olsun ama daha dikkatli olmanı öneririm kim nasıl rahat hissedecekse öyle devam etsin tabiki . Transfer olana kadar yeteri kadar kafana taktın bir sürü şeyi zaten sonrasında düşünmemen iyi olur

Arada bi balkona çık özellikle sabahları 5 dk hava al azıcık adım at sonra yatağa dön

Yazdım söylemez olurvmuyum aa yazmadım mı brn bu siteyi çok zor kullanıryorum sürekli reklam çıkıyor yazarken sayfalar kayıyor sizinde oyle mı ya
telefondan bakıyorsanız evet maalesef
bilgisayar daha rahat

Ya ben bu şekilde yapmazsam kafaya takar evdeki herkese zulüm olurum o yüzden böyle sakin sakin oturuyorum sadece iş yapmıyorum

Hayır uygulamadılar. Benim 1. Kornual gebelik oldu. Sonlandırdık. 3 tane 3. Gün dondurulmuşum var. 2 si transfer edilecek. 1 ini de çözdürüp 5. Güne giderse genetiğe gönderecek. Gitmezse 5 e bir sonraki sefere genetik yapılacak.

En güzeli bnce inşallah güzel sonuçlar alırsın benim ikisi de tutmuştu darısı başına

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…