2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Kizlarr nasilsinizz ben iyim ignelerimi oluyorumm yarinn kontrolum var size birsey sorucam transferden sonra nelere dikat edilmesi gerekiyorr

Kızlar Rabbim yar ve yardımcımız olsun, bazı insanlar maalesef yaşadıklarımızı yaşamadıkları için mi yani empati kuramadıkları için mi neden bilmem, hassasiyetleri yok çoğu kişi çevresinden bir şeyler yaşamış, görmüştürben de öyle ama onlar bizim kadar umursamıyor, takmıyor bile arkadaşlar o yüzden kafanıza takmayın sıkıntı, stres yapmayın bebişlerinizi, bebeklerimizi düşünün, düşünelim onları kucağımıza alacağımız zamanı, o mis kokularını içimize çektiğimiz zamanı, karnı burnunda dolaştığımız zamanları ve her hareketlerini hissettiğimiz zamanları, ben burdayım deyişlerini elbiseler, tulumlar alacağımız o tatlı anları, odalarını süsleyeceğimiz tatlı zamanları düşünelim ayy hayali bile çok güzel Allahım nasip etsin her birimize amin

Doktor ne dedi? Benim de kese muayenesi ve kalp atımı muayenesi sonrası geldi lekelenme. Doktor kahverengi ve çoğalmıyorsa normal dedi. Bebek yerleşiyor korkmayın dedi. Sırt üstü yat bol su iç dedi. Ben bide ayağımın altına yastık koyuyordum çok şükür uzun sürmedi ama 6. Haftadan sonra kasık ağrısı çok yaşıyorum yerleşiyorlar bide hızlı büyüyorlar bu dönemde galiba ondanmjş öyle okudum bi yerde. İnşallah öyledir güzel düşünelim sağlıkla güzelliklerle gelsin minnoşlarımız

Kizlarr nasilsinizz ben iyim ignelerimi oluyorumm yarinn kontrolum var size birsey sorucam transferden sonra nelere dikat edilmesi gerekiyorr
Stres yapma canım rahat ol. Yemene dikkat et kuruyemiş kefir yumurta her gün tüketmeye bak. Güzel düşün bol bol dua dinle ben ilk günden beri çocuklar güzel huylu olsunlar diye Yusufve Meryem süresini dinliyorum Türkçe mealini okuyup. Kenzül arş duasını dinleyip dileğimi yapıyorum yüce Rabbime. İkinci günü oturarak namazıma başladım halen de oturarak devam ediyorum. Bana huzur veriyor. Transfer sonrası kahve çay olayını kapattım şuan da canım kahve istemiyor. Çayda günde bir iki tane. İlaçlarını düzenli kullan bi yere uzanıp eğilme yüz üstü uzanma asla. 7+4 deyim inşallah hepimiz sağlıcakla mucizelerimize kavuşuruz.

Bosver he hi de gec valla hic muhattap bile olunmaz. Gercekten Anne ve kayinvalide cok farkli. Bizleri kizlari gibi görüp ona göre yaklassalar bizde zaten anne yerine koruz ama yok. Hep bi kuma muamalesi
Kızım Kızım diyor sen benim gelinim değil kızımsın diyor ama beni görünce sırf hizmet ettirmek için..iş odaklı kayınvalidem

Canım doktor kesenin arkasinda küçük bir kanama alanı var ama önemli değil korkma dedi,kalp atışı iyi,eğer kanaman devam ederse aspirini bırak dedi,normalde bir ay sonraya kontrol vermişti,haftaya bı daha gel dedi.insallah dediginiz gibidir,Allahım sağlıkla kucağımıza alalım.

Ayy Allahimm kucana almakk nasip etsinn

Canım istirahat et, tuvalet dışında kalkma, kabız olmamaya çalış ve bol su iç..İnşallah geçecek çabucak

Yaaa kızlar şuan wc de kahverengi lekelenme oldu ilk kez yoğun geldi böyle pıhtılı bi parça da vardı bişey olmamıştır değil mi

Yaaa kızlar şuan wc de kahverengi lekelenme oldu ilk kez yoğun geldi böyle pıhtılı bi parça da vardı bişey olmamıştır değil mi
Cnm bendede var kahverengi akıntı ama az sekilde. Sen dr bi sor cnm bence. Korkma seninledir inşallah bebisin ama sor Dr na ona göre hareket et çağırır belki kontrol icin. Icinide ferah tut

Cnm bendede var kahverengi akıntı ama az sekilde. Sen dr bi sor cnm bence. Korkma seninledir inşallah bebisin ama sor Dr na ona göre hareket et çağırır belki kontrol icin. Icinide ferah tut
Şimdi hemşiresiyle konuştum sürekli halde değilse parça parça ara ara geliyorsa kahverengi lekelenmeden korkmuyoruz dedi ama çoğalırsa hemen acil kadın doğumcuya git dedi. Yarın isterseniz gelin doktor kontrol etsin dedi bakalım inşallah çoğalmaz

İnşallah çoğalmaz cnm korkma sakin kalmaya caliş bebiş yer açıyor öyle düşün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…