2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Yani bu da bi bakış açısı. İçiniz nasıl rahat ediyorsa
Bakış açısı değil doğru kime göre doğru onu düşünmek lazım iki pozitif transfer var ama ilerleme olmamış neyden bilinmez belki tam tutunamadı yada genetik sorun vardı bilemiyorum ama bence dinlenmiş bir şekilde dikkatli davranmakta fayda var . Yani bence sadece kişiye bağlı bi durum bu

Ya ben bu şekilde yapmazsam kafaya takar evdeki herkese zulüm olurum o yüzden böyle sakin sakin oturuyorum sadece iş yapmıyorum
Bizim de dediğimiz bu aşkım
Bende iş yapmıyorum bide tansiyon şu bu olayı olunca benden çok ailem tetikte

Eğer ilerleme devam etmezse ölür ama sanmıyorum devam eder canını sıkma 5.güne ulaşır
Ayyy inşallah kuzularım da benim gibi dirayetli olur da ilerleme sağlanır ulaşırlar ya eğer ki 3 embriyodan az olursa havuz mantığında tekrar yumurta toplama işlemi yapılacak gerek kalmaz Allah’ın izniyle

Ayyy inşallah kuzularım da benim gibi dirayetli olur da ilerleme sağlanır ulaşırlar ya eğer ki 3 embriyodan az olursa havuz mantığında tekrar yumurta toplama işlemi yapılacak gerek kalmaz Allah’ın izniyle
İnşallah öyle olsa bile moral bozma bu sefer daha çok yımurta için ne yapmamız lazım ona bakarız ama inşallah gerek kalmaz bazıları tek yumurtadan bile hamile kalıyor nasip olsun yeter

İnşallah öyle olsa bile moral bozma bu sefer daha çok yımurta için ne yapmamız lazım ona bakarız ama inşallah gerek kalmaz bazıları tek yumurtadan bile hamile kalıyor nasip olsun yeter
İnşallah moral bozma değil de böyle için üzülüyor bi geri hemen toparlanıyorum isyana girmemek için , inşallah gerek kalmaz

Benim ilki negatifti ikincide sordum genetik araştırma yapılacak mı diye doktorum ikinci hatta üçüncü transferi genetiğe göndermeden yapıyoruz çünkü tutmama ihtimalleri ilk üç transfer için normal kabul ediliyor demişti. Eğer iki ve üçüncü transferlerde tutmazsa ozaman genetiğe baktırıyoruz dedi bana. Ve ben hiç kan testi verip hormon değerlerime de baktırmadım rahim kalınlığını kontrol ederek ilerledi doktorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…