2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Ay aşkım ne güzel dostlar edinmişim herkes benden heyecanlı yarın gelir öğleden sonra
yarın telefonuz bölgeye gidebilirim. artık çıkışta ile bakacağım şey senin mesajların olacak :) ama çıkmaz ise de üzülmek falan yok tamam mı, yolladığın şeyi hatırla, hala erken olabilir.

yarın telefonuz bölgeye gidebilirim. artık çıkışta ile bakacağım şey senin mesajların olacak :) ama çıkmaz ise de üzülmek falan yok tamam mı, yolladığın şeyi hatırla, hala erken olabilir.
Tabiki hayırlısı olsun olmazsa da yapacak birşey yok nasipte yokmuş demeliyiz

Ben gönderdim. Opu olduğumda embriyodan biyopsi alınıp dondurulmustu geçen ay pgt yapilmasi için gönderdik çalışılan hücre sayısı yeterli gelmemiş embriyoyu çözdürüp parça alıp tekrar dondurdular embriyolog ile konuştuğumuzda parça alindiktan sonra bozulmasına yüzde 30 ihtimal vermişti embriyonun kalitesine görede değişiyor tabiki henüz sonuç alamadım pgt den sizde embriyologunuz ile konuşup ihtimalleri değerlendirip ona göre gonderebilirsiniz

Yazdım söylemez olurvmuyum aa yazmadım mı brn bu siteyi çok zor kullanıryorum sürekli reklam çıkıyor yazarken sayfalar kayıyor sizinde oyle mı ya
benmde oyleydi opera indirin telefonunuza ordan giriş yapın reklam çıkmıyor daha rahat kullanıyorsunuz

benim ilk transferim kimyasal oldu öncesinde de dogal yolla bir kımyasalım vardı doktor ilk transferden sonra kanda genetik baktırdı eşimede bana da.. bekleyen embroyolarıma dondurulduğu için genetik test onermıyorum bozuluyor dedi.. bizde yaptırmadık

yumurtalar toplandıktan sonra dondurulmadan genetiğe gönderilmesi öneriliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…