2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

İnşallah kargo gecikir 8 inden önce gelmez

Sen topic sahibisin senin dirayetli durman lazım. 8 inde kan vercek 6-7 kişiyiz bizi bırakamazsın
Aşkım görümcem eczaneden almış
Benim kan günüm 12.08
Ay yapıcakmısın hemen cok heyecanlı
Yarın gelecek ama yapasım yok korkuyorum yemin ederim
kesinlikle katılıyorum. yapacaksan da perşembe 17:00 gibi yap hep beraber yazalım buraya sonuçlarımızı
Görümcem ısrar ediyor almış yarın öğleden sonra gelecek ama ben korkuyorum yapmaya

Yaappp ben senden çok merak ediyorum senin test sonucunu
Yaaaa neden

Hsg çekildi mi genetik test yapılıyor mu kesin vardır bi zamanı canım umıdını kaybetme

konu sahipleri genelde pozitif oluyor ben umutluyum sizinde pozitif olup saglıkla ilerleyecek
Hiç dikkat etmedim inşallah canım çünkü ben biraz transferi kötü geçirdim evde akşam kötülendim umudum pek yok güzel dileklerin için çok teşekkür ederim

Hsg çekildi mi genetik test yapılıyor mu kesin vardır bi zamanı canım umıdını kaybetme
hsg cekildi kan da genetik bakıldı temiz çıktı doktorum embrıyoların saglıksız olabilir dedi dondurulmuş embrıyoya genetik test önermıyorum bozuluyor dedi kalan son embrıyomu transfer ettiriyorum sonrasında sıfırdan başlayıp genetik taramalı yapılacak.. allahtan umut kesilmez tabi hepımız için hayırlısı siz transfer oldunuz mu kaçıncı denemeniz

İlk denemem 5.güne 1 tane gitti 4a kalite genetiğe gitti sağlıklı geldi beklemedeyim transferin 5.günü testler hala nefatif bakalım. Genetik test yaptırın bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…