Popüler Konu 2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    187
Sağlık ocağına gideceğim şimdi , doktorun yazdığı kodu kabul etmemiş değişti demiş eczacı. Yeniden rapor yazdıracaksınız demiş. Ben kuru başına 150 tl ödedim en son :KK43:
Merhaba ben de kullanıyorum.yakın zamanda almadım. en son aldığımda saglik ocağında yazdırıp aldik.35 kutu falan aldım 1200 lira gibi bir para ödedik.Tam hatırlamıyorum şu an ama asagi yukarı böyleydi.Kutusu 45 50 tl ye geliyor diye hesaplamıştık o zaman.

Yorumlarınız için teşekkür ederim kızlar ultrasondan çıktım safra karaciğer vs temiz çıktı çok şükür değerlerimi Oksapar yükseltmiş yüksek doz kullandığım için yarabbim şükür inşallah düşer gerçekten yorgunum bunu da savdım şükür 🙏🏻 canım kızım güçlü olsun dayansın inşallah hepimiz evlatlarımızı kucağımıza sağlıkla alalım 🤲🏻
Merhaba çok geçmiş olsun.Ben de oksapar 6000 lik kullanıyorum.Nasıl bir yan etkisi oldu size.Bir de nasıl anladınız kan değerlerine falan mı bakılmıştı.

Merhaba çok geçmiş olsun.Ben de oksapar 6000 lik kullanıyorum.Nasıl bir yan etkisi oldu size.Bir de nasıl anladınız kan değerlerine falan mı bakılmıştı.
Teşekkürler canım Oksapar 6000 b ve coraspin 150 mg aynı zamanda vitamin demir vs kullanıyordum kan değerlerime bakıldı yükselme olmuş ağır ilaçlar kullanıyorsan doktoruna söyle arada bi tahlil ver karaciğeri yoruyor

Kızlae selam hemnes şifonyer aldım bebek odası için internette üzerine alt açma ünitesi koyuyorlar tahta ama bir türlü bulamadım nerde satıldığını ikeaya bakıyorum yok, bilen var mı acaba görsel bırakayım şu şekilde

Eklentiler

• IMG_4992.png
    IMG_4992.png
    345,4 KB · Görüntüleme: 91
Teşekkürler canım Oksapar 6000 b ve coraspin 150 mg aynı zamanda vitamin demir vs kullanıyordum kan değerlerime bakıldı yükselme olmuş ağır ilaçlar kullanıyorsan doktoruna söyle arada bi tahlil ver karaciğeri yoruyor
Ben de aynılarını kullanıyorum.Bu gittiğimde tahlil de vereyim o zaman.Doktorlar bazen atlayabiliyor.Kendi kendimizi takip etmemiz gerekiyor galiba

Canım sana neden bu kadar yüksek verdiler ilaçları ben 4000 oksapar 100 coraspin kullanıyorum iki damarda da direnç olduğu halde

Bebeğe çok erken alışveriş yaptım yılbaşından önce bebek arabası kıyafet bebek çantasına kadar almıştım şimdi bakıyorum her şey uçmuş bebek çantası bile 2 katına çıkmış. Mama sandalyesi alsam mı perileri geldi şimdi de ama abartma diyorum 9 ay sonra lazım olacak bir şeyi de almıyım :KK70:
Bi arkadasimdan gorup chicconunPolly2Start modelini aldim. Dogumdan itibaren kullaniliyor hem ana kucagi gibi heryere tasiniyor tam yatar pozisyonda ilk aylar kullanilabiliyor hem de ileriki dönemlerde rahat etmişti.

Kızlar ateş ölçer aldınız mı? Braun kulaktan ateş ölçer öneren çok var. Siz neler aldınız?
7 senedir bunu kullaniyorum 1 kere bile bozulmadi esim de saglikci oldugu icin temassizlarda yanilma payi oluyor kulaktan ve braun marka en dogru olcer dedi diye bunu almistik. Gercekten de cok dogru olcuyor

Eklentiler

• IMG_6307.jpeg
    IMG_6307.jpeg
    118 KB · Görüntüleme: 105
Kızlar idrar yolu enfeksiyonu oldum sanırım doktor çok önemsememişti ama bugün azdı üromisin yazmıştı doktor bir kullanımlıkmış iç diye içen oldu mu içmemiştim ama bu akşam içicem sanırım

Kızlar idrar yolu enfeksiyonu oldum sanırım doktor çok önemsememişti ama bugün azdı üromisin yazmıştı doktor bir kullanımlıkmış iç diye içen oldu mu içmemiştim ama bu akşam içicem sanırım
Ben tek kullanımlık monural içmiştim gebeler için güvenilir demişti doktor. Doktorun yazdıysa iç bence ilerlemeden

Kızlar hastane takımını nasıl almayı düşünüyorsunuz 10 parçalı olanlardan kesin alınmalı mı kaçar parçadan kaç takım olmalı sizce bakıp bakıp karar veremiyorum en ufak şeyde bu kararsızlık beni çok yoruyor😂
Ben 10lu ya da 8li kutu içindeki hastane çıkışlarından almadım almayı da düşünmüyorum biraz gereksiz pahalı geliyor. Onun yerine 5li takımlardan alıyorum çeşit çeşit hoşuma gidenleri. Şu an 3 tane almış oldum hatta bugün aldığım görsellere ekliyim kız bebek anneleri için aşırı tavsiye ederim banamio sayfasından aldım ☺️ bir de civilim de organik setler var fiyatı da çok uygun 549 tl ydi. Düz renk oldukça sade ondan alıcam
En güzeli istanbuldaysanız Havuzlu hana gidin piyasaya göre çok çeşit var ve fiyatlar bir tık daha uygun. Bir de lohusa sepetinde de değişik modeller var
Ben havuzlu hana yeni gittim maalesef eskisi gibi değil hem her şey internetten ve mağazalardan daha pahalı hem de kıyafetler hiç güzel değildi. Hemen girişte lohusa pijamaları satan bi mağaza vardı ama gecelikler sahne kıyafeti gibiydi tüylü taşlı modellerdi çok anlamsızdı 🫢
Bana doktorum tek içimlik ürocare verdi kullandım ve tekrar tahlil verdim değerlerim düzeldi canım senin de düzelir inşallah mutlaka kullan bol su iç ve ayaklarından üşütme

Eklentiler

• IMG_1430.jpeg
    IMG_1430.jpeg
    233,5 KB · Görüntüleme: 93
İşe yaradı mı canım?? Benim antibiyotik alerjim var onun için korkuyorum
Benim rutin kontrolde çıktı ileri durumda değil ama yine de tek kullanımlık iç dedi . Tekrar tahlil vermedim bir sıkıntı olmadığı için bende yanma olursa gel demişti çünkü. Peki senin başlangıç mı ilerlemiş mi acaba canım bir şey dedi mi alerjin varsa ne olur bilemiyorum 🙁

Kızlar ben anne bebek çantası olarak hepsiburada yurtdışı bölümünden bir çanta aldım indirim kuponumla filan 700 küsüre aldım çanta 2 hafta gibi bi sürede geldi ve aşırı kullanışlı fonksiyonlu bi sürü gözü var iç dış kumaşı çok kaliteli. En sevdiğim özelliği çantanın en altından bişey almak istersem çantayı tamamen boşaltmak zorunda değilim arkadaki fermuarı açınca çantanın alt bölümüne erişim sağlayabiliyorum. Detaylı videosunu instagramda bi hesapta gördüm ben aldıktan sonra sizin için ekliyim mutlaka bakın derim. Başka renkleri de var ama ben siyah tercih ettim.

Eklentiler

• IMG_1424.jpeg
    IMG_1424.jpeg
    267,6 KB · Görüntüleme: 90
Kızlar ben anne bebek çantası olarak hepsiburada yurtdışı bölümünden bir çanta aldım indirim kuponumla filan 700 küsüre aldım çanta 2 hafta gibi bi sürede geldi ve aşırı kullanışlı fonksiyonlu bi sürü gözü var iç dış kumaşı çok kaliteli. En sevdiğim özelliği çantanın en altından bişey almak istersem çantayı tamamen boşaltmak zorunda değilim arkadaki fermuarı açınca çantanın alt bölümüne erişim sağlayabiliyorum. Detaylı videosunu instagramda bi hesapta gördüm ben aldıktan sonra sizin için ekliyim mutlaka bakın derim. Başka renkleri de var ama ben siyah tercih ettim.

Ben de bu çantaya baktım hem tarzıda çok hoşuma gitmişti 🌸

Canım sana neden bu kadar yüksek verdiler ilaçları ben 4000 oksapar 100 coraspin kullanıyorum iki damarda da direnç olduğu halde
Canım ben Dr u değiştirdim bana sürekli ilaç yüklüyordu plesentan kalın vs dedi beni delirtti hergun ağlıyordum perinatologa gidiyorum artık şaşırdı kadın bu nasıl bi ilaç yüklemek diye çok şükür pıhtılaşma vs de yok oksaparı kestik şuan

Benim rutin kontrolde çıktı ileri durumda değil ama yine de tek kullanımlık iç dedi . Tekrar tahlil vermedim bir sıkıntı olmadığı için bende yanma olursa gel demişti çünkü. Peki senin başlangıç mı ilerlemiş mi acaba canım bir şey dedi mi alerjin varsa ne olur bilemiyorum 🙁
Tahlil vermedim ben canım değerler ne bilmiyorum, çok sık çıkıyorum idrara ve biraz kaşıntım var kullancam bakalım inşallah işe yarar

X