Popüler Konu 2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    187
.
Tahlil vermedim ben canım değerler ne bilmiyorum, çok sık çıkıyorum idrara ve biraz kaşıntım var kullancam bakalım inşallah işe yarar
Enfeksiyon hızlı ilerler. Kullanmamda fayda vardır. Bu gebelikte olmadı şükür ama öncekinde monurol şase kullanmıştım. Tuvalete 3saat kadar çıkmamak gerekiyor. O yüzden uyurken içmiştim. Gebelik boyunca 2 defa kullandım. İnşallah işe yarar.

.
Enfeksiyon hızlı ilerler. Kullanmamda fayda vardır. Bu gebelikte olmadı şükür ama öncekinde monurol şase kullanmıştım. Tuvalete 3saat kadar çıkmamak gerekiyor. O yüzden uyurken içmiştim. Gebelik boyunca 2 defa kullandım. İnşallah işe yarar.
Evet canım çok haklısın, dün iyiydim almadım reçeteyi ama bugün birden kötüleştim nöbetçi eczane bulup aldık şimdi, kullancam inşallah işe yarar

Kızlar idrar yolu enfeksiyonu oldum sanırım doktor çok önemsememişti ama bugün azdı üromisin yazmıştı doktor bir kullanımlıkmış iç diye içen oldu mu içmemiştim ama bu akşam içicem sanırım
Doktorun yazdıysa ilerlemeden iç canım bende monural kullanmıştım geçenlerde o da aynı tek kullanımlık içip yatıyosun sıkışmayı bekliyosun

Doktorun yazdıysa ilerlemeden iç canım bende monural kullanmıştım geçenlerde o da aynı tek kullanımlık içip yatıyosun sıkışmayı bekliyosun
İçmek sorun değil güvenilirdir eminim ama benim antibiyotik alerjim var ondan korkuyorum canım, yine de içicem şimdi enfeksiyon daha riskli diye düşündüm

İçmek sorun değil güvenilirdir eminim ama benim antibiyotik alerjim var ondan korkuyorum canım, yine de içicem şimdi enfeksiyon daha riskli diye düşündüm
Benimde antibiyotik alerjim var hap tarzı olanları asla kullanamıyorum normaldede ama bu aylarda idrar yolu enfeksiyonu riskli oluyor dedi doktor ben tam enfeksiyon olmamıştım ama akıntı vs vardı baştan önlem alalım dedi bide bol bol su ve c vitamini içeren şeyler daha kolay atılmasını sağlıyormuş

Benimde antibiyotik alerjim var hap tarzı olanları asla kullanamıyorum normaldede ama bu aylarda idrar yolu enfeksiyonu riskli oluyor dedi doktor ben tam enfeksiyon olmamıştım ama akıntı vs vardı baştan önlem alalım dedi bide bol bol su ve c vitamini içeren şeyler daha kolay atılmasını sağlıyormuş
Ay içtim valla inşallah kurtarır beni c vitamini ve suya dikkat edicem canım çok sağol

Evet canım Dr a hatırlatmakta fayda var , sen hangi sebeple kullanıyorsun pıhtılaşma mı var ?
Serklaj yapıldı bana sürekli yattığım ve hareketsiz kaldığım için kullanıyorum ama şimdi yazdıklarını okuyunca ben de biraz korktum açıkçası.Sonraki kontrolümde konuşacağım bu durumu doktorumla.Çünkü bana da biraz fazla geliyor dozu falan.

Merhaba ben de kullanıyorum.yakın zamanda almadım. en son aldığımda saglik ocağında yazdırıp aldik.35 kutu falan aldım 1200 lira gibi bir para ödedik.Tam hatırlamıyorum şu an ama asagi yukarı böyleydi.Kutusu 45 50 tl ye geliyor diye hesaplamıştık o zaman.
Sürekli zamlanıyor , bana da 3 kutu yazıyodu en fazla. Şimdi de bu çıktı gidip yeniden rapor yazıdırıcam ücret işini sorucam doktora belki kodunu değiştirir

Sürekli zamlanıyor , bana da 3 kutu yazıyodu en fazla. Şimdi de bu çıktı gidip yeniden rapor yazıdırıcam ücret işini sorucam doktora belki kodunu değiştirir
Her gün kullanıyorsanız 3 kutu çok az gerçekten.Sürekli gidip yazdırmak gerekir.Neden böyle uğraştırıyorlar ki.Biz en az 1 aylık alıyoruz.Doktor hesaplayıp yazıyor.Hatta en son gittiğimde 2 aylık falan yazdı.

Kızlar ilacı kullandım ama etkisi olmadı sanki aynı şikayetlerim devam ediyor. Bu ilaç ne zaman etki ediyor??

Kızlar ilacı kullandım ama etkisi olmadı sanki aynı şikayetlerim devam ediyor. Bu ilaç ne zaman etki ediyor??
Canım bazen etki etmiyor ben idrar yolu enfeksiyonu oldum bana etki etmemişti antibiyotik içmek zorunda kalmıştım o yüzden bence doktoruna danış belki tekrardan bir test verirsin

Canım bazen etki etmiyor ben idrar yolu enfeksiyonu oldum bana etki etmemişti antibiyotik içmek zorunda kalmıştım o yüzden bence doktoruna danış belki tekrardan bir test verirsin
Ağızdan antibiyotik alamam ki canım alerjim var 😞 hiç işe yaramadı ya bu ilaç

Canım sistit gibi misin ? Doktoruna ilacın yanında cranberry extract da sor o da doğal kullanılıyor hamilelikte izin verirse al. Bu ilacın biraz rahatlatması lazımdı aslında hiç mi faydası olmadı.

Canım sistit gibi misin ? Doktoruna ilacın yanında cranberry extract da sor o da doğal kullanılıyor hamilelikte izin verirse al. Bu ilacın biraz rahatlatması lazımdı aslında hiç mi faydası olmadı.
Yok aynı devam ediyor zaten ağrım falan yoktu sık idrar şikayetim ve yanma vardı aynı devam ediyor bunlar

X