Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 8 42,1%
  • erkek

OY: 10 52,6%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

OY: 1 5,3%

• Ankete Katılan
    19
Ben 9 Mayıs'ta gittim 6+3tü kuzum, senin geç döllenme mi ki acaba
Doktor bana 7 8 haftalık gibi düşünebilirsin bazen 1 hafta oynama olabiliyor bebek büyüdükçe oturuyor yerine falan dedi ama bilmiyorum. Çünkü kese ölçümünde 6 mayisti 6+0 yazıyordu. Dün de 6+6 yazıyor ama gayet iyi falan dedi bilemiyorum ki belkide geç döllenmedir. Oğlumda da haftalar ilk zamanlar tam aynı gitmiyodu sonra düzelmişti

Katalog ve bilgilendirme formunu ek e koyuyorum… soran bir kişi vardı bulamadım. Panorama plus yaptıracaktım ama son anda düşününce panorama full paketine çevirdim. Hayırlısı ile alalım sonuçları 🙏🏻🙏🏻

Eklentiler

• IMG_9636.jpeg
    IMG_9636.jpeg
    132,7 KB · Görüntüleme: 46
  • IMG_9635.jpeg
    IMG_9635.jpeg
    267,8 KB · Görüntüleme: 46
Canım ben sana ufak bir tavsiye vermek istiyorum. Umut et tabiki umudunu hiç yitirme ama renglin senin böyle gecikebiliyorken acele etme hemen testlere hele bi iyice geciksin de öyle yaparım testi de. Seni çok iyi anlıyorum sabırsızlanıyor insan ama ben hiç ummadığım an hiç gecikmeyen reglim 1 gün gecikti ama bekleyeceğim olabilir gecikmeler dedim 2 gün bekledim yine olmadım ve hiç regl olacakken yaşadığım ağrılar falan olmadı çünkü olması gerekirdi 28. Günden 2-3 gün öncesi bu ağrılar oluyorken 5-6 gün olmadı. Galiba hamileyim dedim ama eşim de ben de pek umutlu değildik çizgi çok belirgin olmasına rağmen hala inanamadık 3 kere test yaptık o gün . En son kan verdik. Ne demek istediğimi anladınız değil mi? Siz resim attığınızda silik dedim böyle olmuyor çünkü ama üzmek de istemedim sizi umutlanmıştınız. Baya geçilebiliyor demek sizin regliniz o yüzden 7-8..10. Günde test yapın.
Hiç bukadar gecikmemişti ve gec yumurtlama olmamıstı dediğini çok iyi anladım tesekur ederim ince düşünceniz için

Benimde mide bulantım pek yok artık 11+1 iz bugün😍 ama uyku hali devamke 😂 artık bitsin akşamları resmen yokum 😂😂😂
bizde 7+3 uyku ve mıde bulantısı berbat . işte yim mıde bulantı ilacı içmesem lavabodan gelemyrm . ilacı ıçsem gözlerim kapanyr. eve gttim yemekten snra yatyrm valah nasıl olacakk bılmyrm patrona yakalanacagım dıye korkuyorum resmen ııcm uyuyr :)

Benimde mide bulantım pek yok artık 11+1 iz bugün😍 ama uyku hali devamke 😂 artık bitsin akşamları resmen yokum 😂😂😂
Benim de 11+1 bugün, bazı belirtilerim azaldı. Bulantı gidip geliyor ama azaldı çok şükür. Uyku halim de azaldı ama halsizlik duruyor. Haftaya gideceğim kontrolü aşırı merak ediyorum. En son geçen hafta gördüm ama etkisi bir hafta sürüyor tekrar gidip görmek istiyorum 😁😁

Doktor bana 7 8 haftalık gibi düşünebilirsin bazen 1 hafta oynama olabiliyor bebek büyüdükçe oturuyor yerine falan dedi ama bilmiyorum. Çünkü kese ölçümünde 6 mayisti 6+0 yazıyordu. Dün de 6+6 yazıyor ama gayet iyi falan dedi bilemiyorum ki belkide geç döllenmedir. Oğlumda da haftalar ilk zamanlar tam aynı gitmiyodu sonra düzelmişti
Ya evet ultrasonu bi kaydırsa zaten küçülüyor embriyo. İyice kurcalaması lazım, 7-8 düşün dediyse iyi kuzum

İllaki göğüsler değişecek onu şimdiden dert etme stres de sütü etkileyen bisey 😊 çok çözümsüz bişey değil ki zaten bebek emdikçe göğüs ucu büyüyecek sadece işte yara falan olmaması için çözümler bulursan emzirmek sana da keyif vermeye başlar o bağı kurunca, gerisi kendiliğinden gelecek zaten 😊 bende diyodum emzirmek nasıl bişey acaba nasıl yaparım falan öğreniyorsun işte 😁
İnşallah bakalım yaaa 😊 O günleri görürsek yeniden de sorular sorarım ben kesin 😁

İnşallah bakalım yaaa 😊 O günleri görürsek yeniden de sorular sorarım ben kesin 😁
Oooo o zamana daha çok sorular gelecek 🤭😁 bu böyle bir iki yaşına kadar gidiyor her bebişim benzer şeyleri olduğunu ogreniyosun yani emme süreçleri sonra ve işlerin halleri tavırlari atakları agulama zamanları ek gıda falan derken bu sorular böyle 2 yasa kadar gidecek 🤣

Ya evet ultrasonu bi kaydırsa zaten küçülüyor embriyo. İyice kurcalaması lazım, 7-8 düşün dediyse iyi kuzum
Ya zaten bı önce alttan muayene etmek istedi. Bende iki hafta önce geldiğimde keseyi karından ultrasonla bakmistik yine öyle baksam görünmese alttan olsa dedim peki tamam dedi direk karından ultrasonda görebildik zaten. Daha ilk haftalar yanıltıcı olur da sonradan büyüdükçe ölçüm netleşiyor bı de döllenme farklı olabilir tabi çünkü benim oğlumda geç döllenme olmuştu şimdi de önceki regl gecikmesi yaşadım 5 gün kadar sonra hamile kaldım. Belki yumurtlama zamanlari değişti ki zaten 32 günde falan regl oluyodum ben oğlumdan sonra düzeldi yoksa oğlumda 40 50 günde olup çocuğu 6ci haftada öğrenmiştim😁😁😁

Merhaba kızlar…Panorama Nipt için kan verdim bugün. 10+2 de… haftaya cumaya kadar cinsiyeti vs öğrenmiş olacağım. İnşallah hepimiz güzel haberler alırız. Bekleme sürecim başladı 💃🏼
İnşallah güzel haberler alırsın canım. merak ettiğim için sormak istedim . bu testi normal özel hastanelerde yapıyorlar mı ben medicana ya gidiyorum ama sormadım henüz perşembe gideceğim yaptırmak istiyorum ama guvenilir bir yer olsun istiyorum

Kesenin bozuk olduğunu rengin hanım mı söyledi
hayır canım o doktora hiç gitmedim. ilk başta büyükşehirden zehra hoca ile başlamıştım iki kere ona gittim memnun kalmamıştım değiştirecektim zaten .muayene ettiği günün akşamı kanamam oldu acilde öğrendim. sağolsun söylemeye tenezzül bile etmemiş bana. şu an fuat hocayla devam ediyorum.

hayır canım o doktora hiç gitmedim. ilk başta büyükşehirden zehra hoca ile başlamıştım iki kere ona gittim memnun kalmamıştım değiştirecektim zaten .muayene ettiği günün akşamı kanamam oldu acilde öğrendim. sağolsun söylemeye tenezzül bile etmemiş bana. şu an fuat hocayla devam ediyorum.
Anladım canım hayırlısıyla atlatırsın inşallah bende de düşük riski olduğu için Ahmet başaran a gideceğim yarın

bizde 7+3 uyku ve mıde bulantısı berbat . işte yim mıde bulantı ilacı içmesem lavabodan gelemyrm . ilacı ıçsem gözlerim kapanyr. eve gttim yemekten snra yatyrm valah nasıl olacakk bılmyrm patrona yakalanacagım dıye korkuyorum resmen ııcm uyuyr :)
O zamanlar benimde çok oluyordu ama geçti canım😍 prilamı gece yatmadan önermişti doktorum benim o yüzden😌
Kız nasıl kioo veriyon uz ya şaşırıyorum ben herhalde 1 kilo aldım kesin
bende sabit kilomdayım kuzum 61😂
Benim de 11+1 bugün, bazı belirtilerim azaldı. Bulantı gidip geliyor ama azaldı çok şükür. Uyku halim de azaldı ama halsizlik duruyor. Haftaya gideceğim kontrolü aşırı merak ediyorum. En son geçen hafta gördüm ama etkisi bir hafta sürüyor tekrar gidip görmek istiyorum 😁😁
İyi yine yakın görmüşsün ben 6+6 da gördüm en son😂😂

X