Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• ikiz erkek

OY: 0 0,0%
  • ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    13
Bence buna hiç ama hiç takılmayın. Tedavi ile olsa onlara ne olmasa onlara ne? Ağzı olan konuşuyor. Ben de eşimin annesine hamile olduğumu söyledim. Bana dedi ki artık herkese verecek bir cevabım olacak, şükür. Ben de kimseye söylememesini, düşük riskinin yüksek olduğunu, hem kimseyi ilgilendirmediğini söyledim. Bizim oralarda olan bir şey bu sorulur normal dedi bir de böyle deyince. İnsanlar bazen iyi niyetlerinden bazen eğitimsizliklerinden boşboğazlık ediyorlar. Ama o nasıl olmuş diyenler safi kötü insanlarmış, neden duymalarini istemediğinizi anlaşılıyor. Canınızı sıkmayın, hiç değmez.
Teşekkür ederim düşünceleriniz için, bende daha erken olduğu için kimsenin bilmesi istemiyorum haliyle inşallah Rabbim sağlıkla aldırır cümlemizin evladını 🤲

hiç takılmayın böyle şeylere nasıl olduğunun ne önemi var siz 9 aylık serüveninizin keyfini çıkarın
Bende kendi kendime yaşamak istiyordum bu süreci ama duymayan kalmadı gibi bir şey oldu tedirgin oldun haliyle Rabbim evlatlarımızı sağlıkla aldırsın inşallah, tekrar kimseye güvenilmemesi gerektiği ve iyi ve güzel olan şeylerin içimizde kalmadı gerektiğini bir kez daha anlattı insan oğlu👍teşekkür ederim güzel düşünceniz için🤲

Bende kendi kendime yaşamak istiyordum bu süreci ama duymayan kalmadı gibi bir şey oldu tedirgin oldun haliyle Rabbim evlatlarımızı sağlıkla aldırsın inşallah, tekrar kimseye güvenilmemesi gerektiği ve iyi ve güzel olan şeylerin içimizde kalmadı gerektiğini bir kez daha anlattı insan oğlu👍teşekkür ederim güzel düşünceniz için🤲
Daha demin bir arkadaşıma hamile olduğumu söyledim. Aynı şehirde yaşamıyoruz o nedenle yüz yüze görüşmedik uzun zamandır. Bana 8 aylık hamile olduğunu söyledi. Ben şok. Sonra ona söylediğime pişman oldum.

Canınızı sıkmayın tedavi ile olsa ne oluyormuş kimi ne ilgilendiriyor.Güzel şeyler düşünün inşallah kalp atışını da duyacaksınız bebişinizi sağlıcakla kucağınıza alacaksınız.Olumsuz bir şey olacaksa her zaman olacak herkesin başına gelebilir bu ayıp veya kusur değil her şey bizim için.Ama sen bunları düşünüp canını sıkma bu süreci güzelce geçir🌺Bazen patavatsızca konuşanlar olacak her zaman oluyor gereken yerde herkese gereken cevabı verip önümüze bakacağız kimseyi hiçbir şey ilgilendirmiyor🥰
Aynen dış kapının dış mandallarının evimin balkonunda asılması canımı sıkıyor zaten inşallah önüme bakacağım sakin sakin devam inşallah 🥰

Kızlar ben hamile olduğumu bilmeden 1 tane alerset alerji hapı yutmuştum, sanırsam b kategorisindeymiş bir sıkıntı olmaz inş yaa içime kurt düştü aramızda belki sağlıkçı belki eczacı vardır

Bende test yaptırdım kanda 0.1 cıktı hamile oldugumu bilmeden cipro içtim 6 adet dünde 57 ile hamile oldugumu ögrenip bıraktım bende endişeleniyorum

hamilelik öncesinde değerlerim düşük olduğu için demir d vit folik asit ve magnezyum kullanıyordum aynı şekilde devam ediyorum doktorum sorun olmayacağını söyledi cuma günü kontrolüm var geçen hafta kese görünmemişti ona göre tekrar değerlendireceğiz

Anladım teşekkür ederim bende de aynı eksiklikler var doktorum prowomen vermişti 3-4 aydır kullanıyorum ama şimdi baska bir takviyeye mi geçsem diyorum

Kızlar geçen salı 140tı. Bugün 3482 çıktı. 4+4teyim. Yarın randevum var, acaba görür müyüm keseyi diyodum. Betaya göre görünebilir sankii çok heyecanlıyım 🫢
Yalnız sizinki sanki çok artmış acaba ikiz olabilir mi? Salı günü 140, perşembe 280, cumartesi 560, pazartesi 1120, çarşamba da 2240 olması normal. 2 kattan fazla artış olunca galiba ikiz olabiliyordu. Sizin bugün daha salı 3482 çıkmış.

Yalnız sizinki sanki çok artmış acaba ikiz olabilir mi? Salı günü 140, perşembe 280, cumartesi 560, pazartesi 1120, çarşamba da 2240 olması normal. 2 kattan fazla artış olunca galiba ikiz olabiliyordu. Sizin bugün daha salı 3482 çıkmış.
Bir hafta olmuş bence normal

Kızlar ben hamile olduğumu bilmeden 1 tane alerset alerji hapı yutmuştum, sanırsam b kategorisindeymiş bir sıkıntı olmaz inş yaa içime kurt düştü aramızda belki sağlıkçı belki eczacı vardır
Bsy olmaz inşallah canım içini ferah tut.bende hamile olduğumu bilmeden oğlumun akciğer röntgenine girdim oğlum ağlayınca ellerini tuttum . inşallah bsy olmaz bebislerimize 🤲🤗

Arkadaşlar bir şey sorucam aranızda ailelere söyleyen varmı ben nedense hiç söylemek istemiyorum bir yandan çok istiyorum ama korkuyorum sanki söylersem bir şeyler ters gidecek gibi yada onlara olumsuz bir şeyde açıklama yapmak istemiyorum ay bilemedim sizce nasıl olmalı bu süreç 🥲

X