Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• ikiz erkek

OY: 0 0,0%
  • ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    12
Kizlar şimdi çıktım Dr dan.baya uğraştı kalp atışını alabilmek için.sukur duyduk ama daha çok küçük.dusuk tedavisi başladı.igne ve fitil.haftaya kadar rapor yazdı dinlen dedi.kansizlik varmış ilaca daha sonra başlayalım dedi şuan bulantıların geçsin biraz .hem bebekte daha küçük dedi.4mm mis.kese biraz düzensiz gibi dedi ilkten. sonra bi gebeliğin başlarında olabilir dedi.hepinizden Allah razı olsun 🤗 😍
Çok şükür dikkat et ağır iş yapma yat dinlen bol bol meyve sebze vitamin alabileceğin şeylerde tüket toparlarsın Allahın izniyle 🤗

Ben cumartesi 11:30 da kana baktırdım 44 çıktı. Pazartesi 06:30 da baktırdım 108 çıktı. Yarın öğleden sonra tekrar baktırayım diyorum,cumartesi de kontrole giderim diye düşündüm.Sizce erken mi beklemem gerekir mi. Sat 19 Nisandı,Bat 17 Mayıs. Uygulamaya göre Cumartesi 5+0 oluyor acaba keseyi görebilir miyim
Merhabalar,
Bence pazartesi günü gidebilirsiniz. Pazartesi 5+2 oluyor. Benim 5+1'de vajinal ultrasonla gözüktü kese. Ama ben beklerim, herhangi bir ağrım sızım yok diyorsanız da bence bir sonraki pazartesiyi beklemekte fayda var. Hem karından görünme olasılığı artar hem de belki o zaman 6+2 oluyor ya kalp atışını da beraberinde duyarsınız.5+2'de kese olabilir, yolk sac olabilir ama bebek henüz oluşmamış olabilir. Bende öyle olmuştu. Çok tedirgin olmuştum. Bir de bol su için, ağır iş yapmayın, özellikle yükseğe uzanmayın, en azından doktora gidene kadar dinlenin ne olur ne olmaz diye.

Merhabalar,
Bence pazartesi günü gidebilirsiniz. Pazartesi 5+2 oluyor. Benim 5+1'de vajinal ultrasonla gözüktü kese. Ama ben beklerim, herhangi bir ağrım sızım yok diyorsanız da bence bir sonraki pazartesiyi beklemekte fayda var. Hem karından görünme olasılığı artar hem de belki o zaman 6+2 oluyor ya kalp atışını da beraberinde duyarsınız.5+2'de kese olabilir, yolk sac olabilir ama bebek henüz oluşmamış olabilir. Bende öyle olmuştu. Çok tedirgin olmuştum. Bir de bol su için, ağır iş yapmayın, özellikle yükseğe uzanmayın, en azından doktora gidene kadar dinlenin ne olur ne olmaz diye.
Sanırım dayanamayıp cumartesi gideceğim :) aşırı merak ediyorum çünkü. İşyerine haber vermediğim için özellikle hafta sonlarına denk getirmeye çalışıyorum :) Yarın da kan verip artışına bakayım dedim,sonrasında cumartesi doktor isterse tekrar veririm. Sizde de adet sancısına benzer kramplar oluyor mu

Ben cumartesi 11:30 da kana baktırdım 44 çıktı. Pazartesi 06:30 da baktırdım 108 çıktı. Yarın öğleden sonra tekrar baktırayım diyorum,cumartesi de kontrole giderim diye düşündüm.Sizce erken mi beklemem gerekir mi. Sat 19 Nisandı,Bat 17 Mayıs. Uygulamaya göre Cumartesi 5+0 oluyor acaba keseyi görebilir miyim
Benim geçen çarşamba 63 çıktı doktor önümüzdeki pazartesine verdi anca görürüz diye, yarın kan sonucuna göre bak bence 3000 den sonra gozukuyor genelde

evet kuzum benim de ara ara gelio gidiyo göğüsler bir gün aşırı sızlıyor bi gün normal sızıda, sabah bulantılarım daha da hissetmeye başladım. kusmuyorum ama bulanıyor.. annemi düşündüm nasıl böyle yaşamış her şeyi tüm çocuklarında vs kramplar bel acısı.. allah onları eksik etmesin başımızdan bebeğimizi sıhhatli, ahlaklı, sağlıklı kucağınıza almayı nasip etsin. göz aydınlığı evlatlar diliyorum hepimize kızlar. cennet boşuna annelerin ayakları altında değilmiş 💐

Çok şükür dikkat et ağır iş yapma yat dinlen bol bol meyve sebze vitamin alabileceğin şeylerde tüket toparlarsın Allahın izniyle 🤗
İnşallah canım Allah razı olsun 🤗 agir iş yapmiyordum ama gün boyu okulda ayaktayım tabi eve gelince yemek bulaşık .bide üstüne oğluşum var şükür sebebim.bi ağır olarak kucak istiyor oğlum o var. Allah'ım hepimize de sağlıklı hayırlı gebelikler ve doğum nasıp etsin inşallah 🤲

Beta 1500 lere cıktıgında vajinal yoldan kese görünüyor demişti her 2 günde bir 2 katına cıkarmıs belki bi hafta daha beklemeniz gerekebilir

Kızlarrr selammmmm 🌸 bugün bebişi gördük , 0.26 cm miş yavrum 🥹🥹🥹 kalp atışı da var ama daha çok minik o yüzden haftaya dinleyelim dedi doktor. Ultrasona göre 5+6 imiş ama benim tüp bebek olduğu için transfer tarihine göre yapılan hesabı dikkate alalım dedi ona göre de 5+4 üz.

@aysoo1831 canım benim sarı akıntım var onu söyledim doktora birde arada idrarımı yaparken zorlandığımı söyledim hiç kasık ağrısı aklıma gelmedi o an , idrar yolu enfeksiyonu olmuş olabilirsin ama bebiş daha çok minik olduğu için ilaç vermek istemiyorum gynobiotic alabilirsin dedi. Ben bunu daha öncede kullanmıştım iyi gelmişti aldım bugün kullanmaya başlayacağım.
Canım gözlerin aydın sağlıkla kucağına aldığın günün haberini de bu mutlulukla ver inşallah 🧡

Çok teşekkürler. 4 tane oluşmuş. 11. Hafta 2 tanesini redüksiyon diye bir işlem ile (bu kelimeyi asla kullanmak istemiyorum ama ne denir hiç bilmiyorum) kalbini durduruyorlar yani öldürüyorlarmış. 😕
Aa dört kesemi oluşmuş yani dördüz annesi mı olacaksınız Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin. Hem üzülmeyin sizin izniniz ve rizanız olmadan kimse dokunamaz yavrularinıza.

Kizlar şimdi çıktım Dr dan.baya uğraştı kalp atışını alabilmek için.sukur duyduk ama daha çok küçük.dusuk tedavisi başladı.igne ve fitil.haftaya kadar rapor yazdı dinlen dedi.kansizlik varmış ilaca daha sonra başlayalım dedi şuan bulantıların geçsin biraz .hem bebekte daha küçük dedi.4mm mis.kese biraz düzensiz gibi dedi ilkten. sonra bi gebeliğin başlarında olabilir dedi.hepinizden Allah razı olsun 🤗 😍
Gözün aydın cnm🙏 şuan kanama falan durdu mu peki

Çok teşekkürler. 4 tane oluşmuş. 11. Hafta 2 tanesini redüksiyon diye bir işlem ile (bu kelimeyi asla kullanmak istemiyorum ama ne denir hiç bilmiyorum) kalbini durduruyorlar yani öldürüyorlarmış. 😕
Doktorun ön gördüğü bi rahatsızlığınız falan mı var ? Ya da bebeklerde bi anomali? Ne den ısrarla sonlandırmak istiyorlar. Eğer sizin talebinizse saygı duyarım ama sizin talebiniz değilse ve her hangi bir sorun yoksa doktorlar sırf risk almamak için neden 2 cana kıyıyor. Küçük bir yerde mi yaşıyorsunuz ? Perinatoloji uzmanı ile görüştünüz mü?

X