2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Evet yarın vericem valla. Normalde cuma günü ama 2 gün öncesinden verirsem katlanmayı da net tespit edebiliriz diye düşündüm. İnş güzel sonuçlar alırız birlikte. Aynı zamanda doğurursak da güzel olur 🙏🧡
Ocak anneleri ya da şubat annelerine transfer olacağız buradan. Rabbim hayırla doldursun kucaklarımızı. Minnak bebeklerimiz mutluluk sebebimiz olsun.

Pozitif olan herkes adına çok ama çok mutluyum sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah. Benimde bugün 7. Günüm ama hiç umudum yokmuş gibi hissediyorum neden bilmiyorum ama mühendisim sahada çalışıyorum son 2 gündür hiç dikkat etmemeye başladım nedense kendi kendime umudumu yitirmiş gibiyim sanırım ilaçlardan dolayı hormonlarım 🥹

Kızlar oksapar iğneyi sağlık ocağından yazdırıyordum 3 sene önce hala öyle devam ediyor mu devlet karşılıyor mu? Birde ne kadsr fiyatı bilen var mı

Pozitif olan herkes adına çok ama çok mutluyum sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah. Benimde bugün 7. Günüm ama hiç umudum yokmuş gibi hissediyorum neden bilmiyorum ama mühendisim sahada çalışıyorum son 2 gündür hiç dikkat etmemeye başladım nedense kendi kendime umudumu yitirmiş gibiyim sanırım ilaçlardan dolayı hormonlarım 🥹
Salma canım allahtan ümit kesilmez. İnşallah hayırlı haberlerini alırız

Koyulaşmayı görmek için her gün aynı saatlerde yaptım valla. Transferden sonra görcem seni bak 😂😂
Ben de hemen hemen aynı ilaçları kullandım yalnız tetradox ilacına dikkat et. Bende inanılmaz yemek borusu ağrısı ve yanma yaptı. Su bile içemedim. O ilacı mümkünse yemek arasında al. Tamamen mideye kadar gittiğinden emin olursun. Hatta 2 bardak su falan iç ve içtikten sonra 1 saat yatar duruma gelmemen lazım dik durursan daha iyi. Hayatımda hiç böyle bi Ağrı çekmemiştim. İçerisinde de bunlar yazıyo zaten ama eczacı uyarmadığı için dikkat etmemiştim. Aklında bulunsun canım. Güzel bir süreç geçirmeni diliyorum 🙏🧡
Hadi bakalım inşallah hayırlısı olsun pozitifi görürüz 🙏💙♥️🤲😘 Bende ilk defa kullanıcam ama zaten miğde yanması ve ekşimesi yaşıyorum çok fazla diğer ilaçlarda kullandığında aynısı oldu muhtemelen miğde yanmasıyla koruyucuyla Alicam gibi duruyor desene yandık zaten vermediği bir ilacti değiştirmiş nedense

7. gün erken salmak için ama zaten çalışmak da çok da problem yok hatta kafa dağıtır. hoplama, zıplama, bir saatten fazla ayakta durma yeter :) bol şans!

Son düzenleme:
Bazen ayakta kalmak zorunda oluyorum ama elimden geldiğince dikkat ediyorum her şeyin hayırlısı bakalım
Rapor alma imkanınız yok mu doktorum bana 20 gün verdi hatta ben evde sıkılırım demiştim ama şuan iyi ki diyorum. Ama söyle de birşeye inanıyorum nasipse ve günü gelmişse önünde kimse duramaz olacak olan olur.

Öyle düşünmeyin lütfen günlük hayata dönmek evde yatmaktan daha faydalı bende buna örneğim hayat rutinime devam ettim zaten yapılan araştırmalarda da hareketsizlik daha olumsuz yönde oluyormuş kendinizi avantajlı bile görebilirsiniz 😊

Kızlar, bügün transfer+6ci günüm.
Dayanamadim test yaptim.
Hayalet cizgi varmi?

Eklentiler

• 1000087664.jpg
    1000087664.jpg
    135 KB · Görüntüleme: 25
Selam kızlar🌸
Yazdıklarınızı hep takip ettim.Pozitif çıkan arkadaşlarımı tebrik ediyorum
Hepimiz birer anne adayıyız.Güçlü anneleriz.

14 mayısta transfer oldum.5.gün 1.kaliteli embriyom vardı.İnanın size regl ağrısı dışında hiç bir şeyim olmadı.Hatta olmadı dedim 3 gündür ağlıyorum
Arkadaşlarımın ısrarıyla kan testi verdim bugün 7.gün 23.82 çıkmış🥹🥹 4 yıla yakındır böyle değer görmedim.Cuma günü test günüm o zaman vereceğim inşAllah sağlıkla artar

X