💕2024 Nisan 💕 Tüp Bebek Transferi Olanların Toplanma Alanı 🤰🏽🍀💕

Canım benim ya 🤗🤗🤗 kocaman sarılıyorum sana 🙏 benim arkadaşımda kürtaj olmuştu çok kolay demişti. Hatta kürtajdan sonra beni arayıp kahve içerken sohbet etmiştik, farklı şehirlerdeydik. İnşallah kolaycacık geçer canım. O zaman yine uyutuyorlar kürtajda da, bu çok iyi birşey canım 🙏 Rabbim kolaylaştırsın inşallah canım
Canımmsın çok teşekkür ederim bu süreçte desteğini hep hissettim iyi ki varsın🥰♥️ belki de benim bebiklerim sizinkilere abla abi diyecektir geç olsun güç olmasın 🙏🏻

Kızlae bu ay 2. Kez transfer olacağım. Adetin 11. Gününde endometrium kalınlığın 7. Doktor estrofemi günde 3 ten 5 e çıkardı. Bu doz çok yüksek reğil mi? Böyle kullanan oldu mu? Yan etkilerinden korkuyorum
Doktorunuz uygun görüyorsa bir bildiği vardır. Ben o dönemde günde 6 tane kullanıyordum estrofem en problemsiz ilaç bence.

Keşke hiç tecrübe etmesek ama 😞 sonrasında kanama çok yoğun oluyor mu adet gibi mi oluyor? Doktorum kendin düşürmeyi bekleyebilirsin dedi kabul etmedim aniden çok sancı ve fazla kan kaybı yaşayanları okumuştum korktum epey, hızlıca olsun bitsin istiyorum
Bencede bosver bi anda olsun btsin . Yani adet gibi oluyor bi tik daha yogun olabiliyor bi de biraz daha uzun surebiliyor ama belki kisisine gore drgiskenlik gosterebilir. Sonrakindaki adet 40 gunu bulabiliyor oyuzden endise etme neden gelmedi diye.

Kızlae bu ay 2. Kez transfer olacağım. Adetin 11. Gününde endometrium kalınlığın 7. Doktor estrofemi günde 3 ten 5 e çıkardı. Bu doz çok yüksek reğil mi? Böyle kullanan oldu mu? Yan etkilerinden korkuyorum
Ben günde 6 tane kullanıyorum estrofemi biraz kasik ağrısı yapıyor o kadar

Merhaba, hamileliğim şuan 6+2 günlük. 5 haftalık iken, önce sütlü kahverengi lekelenmem oldu. Akşam yattım, öksürüyorum da sabah kalktığımda wc gittimde günlük pedim kan dolmuştu.wc ye gittimde damla damla kan gelmeye, hemen peşinden de pıhtı pıhtı kan geldi.Çok üzüldüm bebeğimi kaybettim dedim. Dr hemen gel bakalım dedi. Dr üstten muayene etti. Bebeğinin kesesi burada gayet sağlıklı dedi.🙏 Ağlamaya başladım. Sadece kanama alanı olmuş. Hiç kalkmadan yatacaksın, istirahat dedi. İşten ayrıldım. Bu durum ne kadar sürecek bilmiyorum. Çalışmakta istiyorum ama ne yapacağımı bilmiyorum 🤷‍♂️ Benim durumumda olan var mı acaba? Neyse canım içini ferah tut.🌺💕
Çok geçmiş olsun canım allah birdaha yaşatmasın. İnsan herşeyden korkuyor bu süreçte valla heleki kanamadan. İşten neden ayrıldın canım rapor alsaydın işinden olmasaydın.

Kese epey büyümüş ve içi boş kendiliğinden düşmesini beklersem epey ağrılı olur diye korktum bi de çok yoğun kanamalı atlatanlar oluyormuş ben çalışıyorum hangi gün düşüreceğim belli değil günlerce de izin alamam. Bi seferde olsun bitsin dedim. Senin kese görünmemişti ama neden düşük yapasın ki 😞
Canım benim 20. Gün beta değerim 180 çıktı.
Yani gelismedi, kese hiç gorunmedi bu degerle.
Bugün yine test verdim, 5 gündür ilaç kullanmıyorum, düşmeye başlamış mi bakalım.

merhaba kızlar öncelikle rabbim hepimizin emeklerini boşa çıkartmasın.
8 mayıs tek embriyo transferi oldum 9. Günde test verdim sonuç 153
11. Gün aynı hastanenin acilinde test verdim sonuç 260 çıkmış. Başına gelen varöı kan sonucum normal mi 2 gündür içim içimi yiyor ğzülmekden.

merhaba kızlar öncelikle rabbim hepimizin emeklerini boşa çıkartmasın.
8 mayıs tek embriyo transferi oldum 9. Günde test verdim sonuç 153
11. Gün aynı hastanenin acilinde test verdim sonuç 260 çıkmış. Başına gelen varöı kan sonucum normal mi 2 gündür içim içimi yiyor ğzülmekden.
Merhaba, evet normal. Benim de %70 artmıştı, diğer test 2.7 kat arttı. 9.gün test için erken aslında, o nedenle böyle çıkıyor. 12.günden itibaren daha fazla artmaya başlar. Ben de sizin gibi çok endişelenmiştim boşu boşuna.
Doktorunuz ne dedi?

Merhaba, evet normal. Benim de %70 artmıştı, diğer test 2.7 kat arttı. 9.gün test için erken aslında, o nedenle böyle çıkıyor. 12.günden itibaren daha fazla artmaya başlar. Ben de sizin gibi çok endişelenmiştim boşu boşuna.
Doktorunuz ne dedi?
13. Gün tekrar kan vermemi istedi yarın sabah gidip kan vereceğim. %70 artmış inşallah benimde sizin gibi artar.

Doktorunuz ne dedi?
Birde siz hep aynı hastaneden mi kan verdiniz. Ben aynı hstane ama 2. Kan acilden acilin lab. Farklı oluyormuş aceba bu sebebden farklımı çıktı diye şüpheye düştüm.

Canım benim 20. Gün beta değerim 180 çıktı.
Yani gelismedi, kese hiç gorunmedi bu degerle.
Bugün yine test verdim, 5 gündür ilaç kullanmıyorum, düşmeye başlamış mi bakalım.
Beta düşücek kendiliğinden sıfırlanıcak muhtemelen. En azından kürtaj gerektirmicek. ay resmen ağlancak halimize sevinir olduk 😞 ne yapalım canımız sağolsun. Senin geride embriyon var mıydı

Beta düşücek kendiliğinden sıfırlanıcak muhtemelen. En azından kürtaj gerektirmicek. ay resmen ağlancak halimize sevinir olduk 😞 ne yapalım canımız sağolsun. Senin geride embriyon var mıydı
Vardı canım 7 tane.
Ama cozunurken kaç kalır bilmiyorum. 2 şerli 3 erli tüplere konulmustu.
Bir de en kalitelisi transfer edildi, böyle oldu.
Diğerleri transferde ne sonuç verir bilmiyorum

Vardı canım 7 tane.
Ama cozunurken kaç kalır bilmiyorum. 2 şerli 3 erli tüplere konulmustu.
Bir de en kalitelisi transfer edildi, böyle oldu.
Diğerleri transferde ne sonuç verir bilmiyorum
Hiç düşünme tutunurlar inşallah sağlıkla 🙏🏻 nasibinse senin bebeklerin olacak☺️ vaktimiz daha gelmemiş böyle düşünerek sakinleşiyorum ben. Bugün doktorum hepsi 5aa kaliteydi ama kromozom yapısı nasıldı bilmiyoruz o yüzden kalitenin de bi önemi yok yeter ki genetiği iyi olsun demişti. Seninkilerin genetikleri iyidir inşallah

Çok geçmiş olsun canım allah birdaha yaşatmasın. İnsan herşeyden korkuyor bu süreçte valla heleki kanamadan. İşten neden ayrıldın canım rapor alsaydın işinden olmasaydın.
Sagolasın canım çok korkmuştum gerçekten, o pıhtı emriyo gibi elime gelince bebeğimi kaybettim diye çok üzüldüm. Bunun üzerine dr. Muayene de hiç kalkmadan yatacaksın deyince, bir anda işten mi ayrılayım diye sordum. Oda kendinden çok emin ayrıl deyince, o an için neden niçin diye hiç sorgulamadan çıkışımı verdim 😔 Zaten işe de 22 nisanda başladım. 24 nisan da da transfer olmuştum. Bu kanama süreci ne kadar devam edecek bilmediğimden, insanları da zor duruma bırakmakta istemedim.

X