Popüler Konu 2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    187
Ben baktım Akdeme pek bişey bulamadım☹️Zaten bi ctesi gitmiştik kalabalıktı çok ilgilenmediler artık internete bakıcam

Çok geçmiş olsun diye alıntılamıştım ki zaten bişey yokmus🤩ben safra kesesi ameliyatı oldum kolay bir ameliyat ama umarım hiç olmazsın😃
Mitaconcept var online onda da kimono beğendim içine düz beyaz bi gecelik alıp ben sadece 2. Gün çekimi için güzel bir şey arıyorum ya yoksa çok sıcak olcak zaten şort üstüne emzirme atletiyle takılırım full😂

Hangi park yatakları aldın içine hangi yatak aldın
ben park yataklarin 3unude huggy napp 8 in 1 aldim ilk once 1 tane aldim nasil gelir kalite olarak bilemedim guzel gelince digerlerinide siparis verdim icinden kendi yatagi cikiyo ama evde durucak olana yatas baby blue star yatak aldim gorsellerinide koyuyorum

Eklentiler

• Screenshot_20240430_172354_Hepsiburada.jpg
    Screenshot_20240430_172354_Hepsiburada.jpg
    68,8 KB · Görüntüleme: 66
  • Screenshot_20240430_172538_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20240430_172538_Samsung Internet.jpg
    67,8 KB · Görüntüleme: 64
ben simdi 2. dozu 25 te olcam 1 ay sinra dedi ama erken olmak hic istemiyodumda korktum oluyimda icim rahat etsin dedim dustaki sampuanlikta pasi gorunce hemen gittim oldum
Bende yaptiricam 2. Dozu artık bu hafta içinde, geç kalmamak gerekiyor sanırım bilemedim

İlk dozun üzerinden 4 hafta geçtikten sonra istenilen bir zamanda yaptırabilirsiniz. İkinci doz için benide aramadılar aşı takvimine ikinci dozu olacağım tarihi yazmışlardı 6 mayısta olucam bende. 2 ay sonra vurulmuş olucam yani ilk dozun üstünden. İlkinden sonra en az 4 hafta sonra yapılmalı yani 4 hafta geçti hemen olması gerek diye bir kaide yok özellikle doktora sordum ben. 4hafta geçtikten sonra herhangi bir zamanda yaptırabilirsiniz
Tamam canım çok sağol

Beni de bugün sağlık ocağından aradılar , ikinci doz için. 20 haftalıkken ilk dozu oldum çok ağır yan etkileri vurdu bana, ateş halsizlik 3 gün çektm. Normalde 2. Dozun günü 3 hafta önceydi unutmuşum . Geç vurulmak daha mı doğru ben de erteliyim en azından bir kaç hafta daha
Doktorum 32. hafta civarı vurulursan doğuma yakın olmuş olur, ilk dozu vurulduğun zaman önemli dediği için beklemeye aldım ben

ben park yataklarin 3unude huggy napp 8 in 1 aldim ilk once 1 tane aldim nasil gelir kalite olarak bilemedim guzel gelince digerlerinide siparis verdim icinden kendi yatagi cikiyo ama evde durucak olana yatas baby blue star yatak aldim gorsellerinide koyuyorum
Çok güzeller kaliteli de duruyor ben de inceleyim😍

Arkadaşlar oksapar kullanan var mı aranızda ? Temmuz annelernden bir arkadaşımız bugün yazdırmaya gitmiş raporu yenilemesini istemişler, kodlar değişmiş eczacı vermemiş . Ben de bugün gideceğim bakalım ne gelecek başıma . Ben ayrıca ücret de ödüyorum ücretsiz hiç alamadım ücretsiz alan var mı ?
Ben aralıktan beri kullanıyorum daha dün aldım 4 kutu ücretsiz ama önceden yazdım ordan bulabilseniz okuyun ya da profilimden. eczane çok sıkıntı çıkardı başka eczaneden aldım başka doktora yazdırdım uğraştım bayağı

canim ben kulak olceri 6525 modelini aldim 6520 ile 6525 arasinda tek fark 6525te ucunda ısık var aksam olcmen gerekirse kulak deligini rahat bulursun bence hasta olup uyuyakaldiklarinda uyanmasin diye cebellescez diye dusunuyorum koltuk alti modelini prt 2000 modelini aldim temassizida bnt 400 aldim sadece alirken suan e bebek en ucuzu ama internet sitesinde sanirim braunlari kaldirmislar magzasindan gidip alman lazim ucunuda al mutlaka stokla
Koltukaltı ve kulaktan ölçer alırım sanırım canım trendyolda falan var ama güvenilir mi bilmiyorum e bebeğede bakayım. Teşekkürler 🙏

Ben aralıktan beri kullanıyorum daha dün aldım 4 kutu ücretsiz ama önceden yazdım ordan bulabilseniz okuyun ya da profilimden. eczane çok sıkıntı çıkardı başka eczaneden aldım başka doktora yazdırdım uğraştım bayağı
Şimdi geldim bana da eczacı raporunuz eski, heyetten rapor çıkacak, detaylı olarak kaç haftalıksınız o yazacak dedi. Sadece 1 kutu karşılıyormuş şu an ve 100 tl ödedim. Profilinizd bakacağım çok teşekkürler 🌸valla yapabilirsem ben de çok iyi olur bir sürü para verdik şu iğneye :KK43:

Bazen böyle bir ağrı saplanıyor hani bir anda soğuğa çıkarsın uçları çıkar ya. O oluyor annem de süt topluyor diyor :KK70: off bu memeler eski haline nasıl gelecek bu kadar büyümesine gerek yoktu :KK70:
Benim memeler küçüktü memeler biraz dolgunlaştı meme ucu da baya çıktı canımı acıtıyor😀 süt topluyor dedi benim annemde 😃

Şimdi geldim bana da eczacı raporunuz eski, heyetten rapor çıkacak, detaylı olarak kaç haftalıksınız o yazacak dedi. Sadece 1 kutu karşılıyormuş şu an ve 100 tl ödedim. Profilinizd bakacağım çok teşekkürler 🌸valla yapabilirsem ben de çok iyi olur bir sürü para verdik şu iğneye :KK43:
Sen hangi sebepten kullanıyorsun iğneyi canım

Bi tane düşük yapmıştım :KK43: sonra tekrar hamile kalınca ve kanamalarım olunca doktor p htılaşma testi istedi . Mtfhr değeri homozigot diğer tüm değerler normal çıktı. Doktor da bu iğneye başlayalım dedi.
Anladım ilerde kesecek mi doğuma kadar devam mı ? İnşallah sağlıkla kucağımıza alırız ❤️❤️

X