Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 8 42,1%
  • erkek

OY: 10 52,6%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

OY: 1 5,3%

• Ankete Katılan
    19
Arkadaşlar 12+3 gebeyim üç gün öncesine kadar karnım şiş ve sertleşmeye başlamıştı sert ve yumru gibiydi üç gündür yumuşadı özellikle dün gece yatınca çok yumuşamıştı bu sabahta aynı şekilde uyandım korkuyorum acaba bir şey mi oldu diye kanamam falan yok aşılama olduğum için 12 haftaya kadar progestan kullandım zaten sol kasığım çok ağrıyor adet zamanım belkide ondan ağrıyordur bilmiyorum ama çok tedirgin oldum

Arkadaşlar 12+3 gebeyim üç gün öncesine kadar karnım şiş ve sertleşmeye başlamıştı sert ve yumru gibiydi üç gündür yumuşadı özellikle dün gece yatınca çok yumuşamıştı bu sabahta aynı şekilde uyandım korkuyorum acaba bir şey mi oldu diye kanamam falan yok aşılama olduğum için 12 haftaya kadar progestan kullandım zaten sol kasığım çok ağrıyor adet zamanım belkide ondan ağrıyordur bilmiyorum ama çok tedirgin oldum
Randevun ne zaman canım yakında yok mu

Belki içinizi biraz olsun rahatlatır

Arkadaşlar merhaba, bugün 9+3 olduk. yarın randevum var 3 hafta sonra gel demişti sonunda doldu :) bugün hiç hamile gibi hissetmiyorum. hiçbir belirti yok haftalardır kusarken 2-3 gündür baya baya azaldı.umarım yarın iyi sonuçlar alırım lütfen dua edin. gün içerisinde forumu takip ediyorum okuyorum ama işimden dolayı cevap yazacak vakti pek bulamıyorum. eve gidince maksimum 9 da bayılıp kalıyorum:) umarım hepimiz sağlıcakla bebeklerimize kavuşuruz :KK200:
Ayy benım de 9+3 aynıyız😊hafta sonu gıdıcem bende meraktayım en son kalp atışına gıtmıstım bakalım😊

Benimde mide bulantım pek yok artık 11+1 iz bugün😍 ama uyku hali devamke 😂 artık bitsin akşamları resmen yokum 😂😂😂

Ayyy inşallah benim de öyle olur yaa. Yatarak emzirmek şu anki koşullarda imkansız olay gibi bir şey zaten benim için :) İleride gerçekten şişerse büyürse nasıl olur bilmiyorum ama şu an kavrayamaz bir çocuk yani. Ama söylediğin detay da çok önemli özellikle ilk zamanlar, hem bebek küçük oluyor hem uykusuzluk fazla oluyor. Allah korusun.
İllaki göğüsler değişecek onu şimdiden dert etme stres de sütü etkileyen bisey 😊 çok çözümsüz bişey değil ki zaten bebek emdikçe göğüs ucu büyüyecek sadece işte yara falan olmaması için çözümler bulursan emzirmek sana da keyif vermeye başlar o bağı kurunca, gerisi kendiliğinden gelecek zaten 😊 bende diyodum emzirmek nasıl bişey acaba nasıl yaparım falan öğreniyorsun işte 😁

Oyy kuzum bana umut oldun inşallah benim de bulantım böyle şak diye kesilir. Tabiki bebeklerimiz sağlıklı olsun önceliğimiz bu ama hiç geçmeyecek gibi gelmeye başladı 🙏 Rabbim nasip etsin ben de bugün 8+6yım 🙏🙏🙏
Ben de bugun sordum doktora sukredeceksin ve maalesef cekeceksin dedi😂🙈

Bizim sat ayni ya ben dün gittim ultrasonda 6+6 görünüyor acaba senin ne görünüyor çünküdl doktor beni iki hafta sonra yine cagirdi
Ben 9 Mayıs'ta gittim 6+3tü kuzum, senin geç döllenme mi ki acaba
Merhaba kızlar…Panorama Nipt için kan verdim bugün. 10+2 de… haftaya cumaya kadar cinsiyeti vs öğrenmiş olacağım. İnşallah hepimiz güzel haberler alırız. Bekleme sürecim başladı 💃🏼
Ay hadi İnşallah hayırlı haberlerle 🙏🏿

X