2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
14 haftamdayim ve biraz daha şişmiş halde göbeğim 😅 baya fazla benimki şimdiden 6 7 aylik gibi 9 ayda ne olurum hic bilmiyorum. Benim iç karnım hiç yok sanırım kizimdada kocaman Bi gobijsim vardı yine aynı direk disarda büyüyor bebem😍
Amaaan olsun be canları sağ olsunda şişelim ben 9 aylık doğuma yakın olduğum zamanlarda göbeğim benden önce köşeyi dönüyor kendimi biliyorum iki oglumda da böyle oldu bu gebeliğim bide kışa denk geldi bunda da böyle olurum ama hiç dert etmiyorum 🤭😅

Tek ben değilmişim . Ben 14 haftalık oldum ama göbeğim kocaman oldu , gaz vs de vardır ama bildiğin bir günde pot diye çıktı . Benim de kaşıntı olmuyor ama çok geriliyor ya özellikle gün sonunda gergin hissediyorum , sizin de öyle mi ?
Yok yok canım hiç merak etme sen değilsiin yalnız ben de öyleyim hatta yazı nasıl getireceksin falan diyorlar 😂🙈 benim sanki gün sonuna doğru çok geriliyor sabahları çok daha yumuşak çünkü

Doktorumu degisdim cunki ilk gebeligimi guzel surdurse de sezeryan izi keloid olmus simdi baska doktora gorundum o bakacak artik bundan sonrasina
keloid doktorunluk degil ama senin vucudunun yaraya tepkisi buarada sanirim hamilelerde keloid daha mi fazla oluyo ne vucut kendini daha da iyi onariyo galiba benimde 9 ay once kulagimi deldirdim hiic bisey yoktu hamile kaldim 1 ay sonra keloid oldu ama zaten bi noktada memnun degilsen iyi olmus guzel haberler al hep

Ay kızlar şuan fazla bi göbeğim yok 17. Haftadayım hatta dışardan anlamıyor kimse hamile olduğumu ama göbeğim çok fazla kaşınıyor sizde de öyle mi? Kaşımamak için çok direniyorum ama uyku sersemi falan unutup kaşıyorum
vücudun çok kuruduysa ondan da olur bol bol nemlendirmek lazım ben de işe yaramıştı

Kizlar temizlikle aranz nasl . Ben gebeligi ogrendigimden beri deteejandan uzak duruyorm. Ama artk esimin yaptigi temzlkle olmuo bugn ocagi ustundeki kapaklari davlumbasi falan derken yagli alanlarla 1.5 saat ugrastm. Haliyle yag coz cif falan bayagi kullandm. Umarm bir sknti olmaz😒😒
ben sürekli kustuğum için temizlik malzemelrinden ve yemek yapmaktan uzak dur demişti doktor

Kızlar hep bebek için ne aldıklarımızı yazıyoruz biraz da kendinize ne aldınız linklesnize ben teiko takım istiyorum instada görüyorum hamişlerde var mı alıp memnun kaldığınız ilk bebişimde hep tayt giydim bunda şık olayım en azından 🤭

Doktorumu degisdim cunki ilk gebeligimi guzel surdurse de sezeryan izi keloid olmus simdi baska doktora gorundum o bakacak artik bundan sonrasina
Keloid genetik bir hastalık diye biliyorum. Arkadaşımın bütün ailesinde var çocukken olduğumuz aşılar yüzünden omzunda izler var hep. Keloid hastası diye bir doktor botoks yapmamıştı arkadaşıma.

Kızlar hep bebek için ne aldıklarımızı yazıyoruz biraz da kendinize ne aldınız linklesnize ben teiko takım istiyorum instada görüyorum hamişlerde var mı alıp memnun kaldığınız ilk bebişimde hep tayt giydim bunda şık olayım en azından 🤭
Hiç bir şey almıyorum, almayacağım da 🤣 tayt çok rahat geliyor. İlk gebelikte Bi yazlık Bi kışlık taytım vardı. İki de elbise. Şimdi aynı kışlığı giyiyorum. Nisan ayında yazlık taytı giymeye başlarım, sıcaklar başlayınca bol kısa kollu bol tişörtlerimle kombinlerim.

Yaa bende çok varmış :KK200: sağlıkla gelsinler inşallah.. benim erkekler çok hareketli ve kavgaları çok oluyor kız da bunlara bakarsa yandım .. bir çocuk da sakin olsun ne olmuş :işsiz:
Aynı benimkilerde öyleydi çok yaramazlardı şu an büyüdüler biri15 biri 13 yaşında bu hamileleğim çok zor geçiyor hiç erkeklerde böyle değildim kendimi hasta gibi hissediyorum biran önce zaman geçse de sağlıklı bir şekilde kucağımıza alsak

İki gebeliğimde aynı şekildeydi sizin için bir kesit yaptım
IMG_3108.jpeg

Aynı benimkilerde öyleydi çok yaramazlardı şu an büyüdüler biri15 biri 13 yaşında bu hamileleğim çok zor geçiyor hiç erkeklerde böyle değildim kendimi hasta gibi hissediyorum biran önce zaman geçse de sağlıklı bir şekilde kucağımıza alsak
Artık büyümüşler maşallah benimki daha 8-6 yaşındalar

Trendyolmilladan bi triko takım aldım yıkayıp yıkayıp onu giyiyorum öyle rahat ettim ki 😄 ben grisini almıştım ama tükenmiş siyahı var bakın isterseniz ☺️

X