2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
2 de gidicem canım evdeyim ama bugün gitmedim işe dinlendim geçti gibi ayakta çok kalınca oluyor onu anladım. Belki magnezyum falan verir bebis iyi olsun da mühim degil agri sizi çekerim ya :)
Bugün 3 e aldım randevuyu ben de bi bakayım dedim açık yer buldum aldım hemen değiştirdim yarına kadar dayanamicaktım

Beni 18de çağırdı muhtemelen bir dahakine de 20 derdi detaylı için şimdi ne olacak bakalım bir an önce detaylıda yüzünü görmek istiyorumm
Evet yaa bendeee 😍 3 boyutlu ultrason ile gösterdi ama daha etlenip butlanmamis azıcık kilo alsın hem o arada dedi 🙈 şimdi çok merak ediyorum yüzünü ve kime benzediğini 🙈

Arkadaşlar bunu üzülerek yazıyorum ama bebek ile arasında hala bağ oluştuğunu hissetmeyen var mı ? Ben öyleyim ve bu beni üzüyor
Merhaba bende böyleyim. Bazen ya doğunca onu sevmezsem diye düşünüp stres yapıyordum sonra bazı arkadaşlarla konuştum çok normalmiş onlar da öyleymiş. Annelik bebek doğunca yüklenir bu sefer aşırı sevgiden onu içine koymak istersin dediler :)

Ben de kayıplarımdan sonra bir süre terapi aldım ilaca gerek görmedi doktorum ama kaygı bozukluğun var ve depresyon başlangıcı dedi terapi iyi gelmişti sonra yaz girdi tatil falan ben baya çıktım o depresyondan sonra işte tüp bebek tedavisi falan derken şimdi hamilelikte bazen geri geliyor kaygılar doktorun önerdiklerini yapmaya çalışıyorum bazen başarılı oluyorum bazen olamıyorum karışık yani belki yine başlarım terapiye bakalım ama gerçekten zor ya insan anın tadını çıkaramıyor.
hamilelik öncesinde de çoğumuz sıkıntılı süreçler geçirdiğimiz için yaşıyoruz bunları ama arada başarılı olmayı beceriyorsanız pes etmeyin gün geçtikçe daha kontrollü olmaya başlıyor insan sadece biraz sabır etmeniz ve kendinize şefkatle yaklaşmanız gerekiyor. ben önceden çok kızıyordum kendime şimdi o düşünceler gelince sana bunu başkası anlatsa ona ne dersin diyip kendime de anlayışla yaklaşmaya çalışıyorum

Arkadaşlar bunu üzülerek yazıyorum ama bebek ile arasında hala bağ oluştuğunu hissetmeyen var mı ? Ben öyleyim ve bu beni üzüyor
13. haftamdayım ben de hala tam bağ kuramadım 12 sene bekleyince böyle oluyor diye düşünüyordum ama benim gibi başkaları da varmış demek ki. bence bebek hareket etmeye başlayınca daha rahat bağ kurarız.

Gazel2110 Gazel2110 kuzucuuuummm nasilsiin nasil oldun hersey yolundami artik 🤲🙏
Canmm. Bulantilarm beni hayattan soguttu dun bulantima ragmen zorladm yedim her yedgmde kustm okul zor gecio ustune bulantilar hayat zor. Enfeksiyonum en son 10 a dusmustu haftaya bir daha crp bakacam. Amaaa yesil akintm var hic azalmiyor akintm. Alt ebfekaiyondan kurtulamayacam galiba. O bitene kadr kimseye hamiel oldgumu soylemeyecm.

Canmm. Bulantilarm beni hayattan soguttu dun bulantima ragmen zorladm yedim her yedgmde kustm okul zor gecio ustune bulantilar hayat zor. Enfeksiyonum en son 10 a dusmustu haftaya bir daha crp bakacam. Amaaa yesil akintm var hic azalmiyor akintm. Alt ebfekaiyondan kurtulamayacam galiba. O bitene kadr kimseye hamiel oldgumu soylemeyecm.
Canım sana fitil yazmadı mı Dr enfeksiyon için? İnatcı enfeksiyonlarda hamilelere fitil yazılıyor

soyleme bos kaldikca dinlen mis gibi ayh 10 a inmesine cok sevindim ya vallahi simdi yesil akintida iyilesir oda gecer gider bian once insallaaah 🤲

kızlar dun tahlil vermek icin devlete gitmistim saglik ocaklari 6 ayda bir aliyo kani ve herseye bakamiyo diye 2li testte koymuslar tahlilin icine ben nipt yaptirdim zaten sorun yoktuda rapor ektedir diyo o nedemek nerden bakabiliyoruz yani bilginiz var mi kagit tarzi grafik raporu galiba oda

Eklentiler

• Screenshot_20240220_130710_e-Nabz.jpg
    Screenshot_20240220_130710_e-Nabz.jpg
    53,2 KB · Görüntüleme: 65
kızlar dun tahlil vermek icin devlete gitmistim saglik ocaklari 6 ayda bir aliyo kani ve herseye bakamiyo diye 2li testte koymuslar tahlilin icine ben nipt yaptirdim zaten sorun yoktuda rapor ektedir diyo o nedemek nerden bakabiliyoruz yani bilginiz var mi kagit tarzi grafik raporu galiba oda
Sen göremiyorsun onu doktorundan ya da hastaneye gidip alabiliyorsun

X