2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Merhaba. benimde sat 4 kasım. Dün kan verdim hamileyim hcg 1000 çıktı ultrason la keseyi göremedi 2 gün sonra tekrar gel dedi. Sizin kese göründü mü
Benim dün kanım 677 çıktı. Pazartesi ilk doktor kontrolüne gidicem. Sizinkini duyunca benim ki acaba düşük mü dedim.

kizlar ya gonullu olan biri varsa editore msj atsa da grup yoneticisi olup bilgilerimizi kaydetse oraya

canımm tebrik ederimm çok güzel bi haber sağlıkla gelsin inşallahh. darısı başımıza
Maaşallah. Sağlıkla kucağınıza alın. Darısı başımıza. Ben de ilk kontrole 5+3 te gidicem. Umarım direkt bebeği görür rahatlarız.

Müsait olsam kesin erkenden giderdim. Çok pimpirikliyim bu konuda. Çağırırsa bir daha giderdim sonradan.
Ya erken gidince de birşey göremicekti ki tekrar işin sonunda beklemek kalıyor o yüzden 6.haftaya kadar beklemek istedim baktım o kadar sabırlı değilim en azından cuma gideyim dedim

Sizin mide bulantılarıniz ne zaman başladı acaba şuan belimde ve kasıklarımda ara ara ağrılar oluyor birde uyku hali var sürekli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…