2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Maaşallah. Tebrikler. İnşallah sağlıkla kucağınıza alırsınız.

Maşallah inşallah sağ salim alırsınız kucağınıza

Canım anneler ve anne adayları bugün için regli olmam lazımdı şu saate kadar gelen birşey olmadı. Gün böyle ara ara regli sancı gibi geldi gitti ufak ufak normal akıntım olurdu 2 gündür biraz azdı akşam üzerinden beri yoğunlaştı beyaz akışkan şeklinde sanki regli olmuşum gibi o arada sancımda oluyor regli oldum sanıp wc gidiyorum akıntım gelmiş karnım sakinliyor biraz ama akıntım geliyor. Daha regli dönemlerim böyle miydi hiç hatırlamıyorum kafam allak bullak. Regli olma belirtisi mi gebelik belirtisi mi kafam çorba

Bence başında ayirman mümkün olmuyor ya adet olcakmis gibi oluyor göğüs hassasiyeti akıntı artması benim adet olucagim gün teste çıktı aslında düzenli adetin varsa yapabilirsin test

Canım maşallah sağlıkla ilerlesin bugün betan kaç çıktı

Maşallah inşallah sağ salim alırsınız kucağınıza

canim hayirli olsun , kac dedi haftasina , kalbi duydunuz mu

Ay hadi hayırlı olsun senin uygulamada kaç görünüyordu

canim hayirli olsun , kac dedi haftasina , kalbi duydunuz mu
kalbi duymadık onun için 4-5 gün sonra gelmen lazım ama sen yine de 14 gün sonra gel dedi. Benim döngüm 25-26 gün olduğu için sat günü aynı olan insanlardan 3-4 gün önde olacaksın erken yumurtladığın için dedi çünkü programlar genelde 28-30 güne göre. 6 ağustos doğum tarihi olabilir dedi beslenme konusunda öneriler verdi kesenin yeri şekli güzel dedi karından görebildi. Çok teşekkür ederimmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…