2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Yaa son adet tarihiniz 4 kasım mı benim 3 kasım? Baş dönmesi yok mide bulantısı bazen yemekten sonra ama çok kısa sürüyor öyle bulantım var diyemem. Benim en çok uyku halim ve üşümem var. Bugün ilk defa doktora gideceğim çok heyecanlıyım
Benim 4 Kasım. Ben de pazartesi doktora gidicem inşallah.

Kızlar hcg cumartesi 351 pazartesi 677 çıkmış. Nasıl? İkisini de sabah saatlerinde verdim. Yarın yine versem mi?

Kızlar hcg cumartesi 351 pazartesi 677 çıkmış. Nasıl? İkisini de sabah saatlerinde verdim. Yarın yine versem mi?
Doktorun istemediği sürece verme bence çünkü ilk aylarda bebek senin kanınla tamamen sıvıyla beslendiği için benim doktorum önermedi bana artışına baktı daha istemedi

Sanmıyorum canım beta hcg le ilgili olduğunu çünkü ilk öğrendiğimde yapmıştım iki gün sonra tekrarladim o ayretten hiç bir doktor istemedi benden sadece ultrasyonla baktılar yumurtlama günlerinle alakalı olabilir belki tamamen döllenmeyle alakalı olduğunu düşünüyorum ama tam bilmiyorum bende
Doktordan doktora da fark var canım ben dün gittiğim Doktor görmedi bugün gittiğim gördü

Merhaba hanımlar sat 1 kasım, 1 aralıkta beta hcg 23 çıktı. Bugün tekrarladım 119a yükselmiş iyi bir artış mı acaba? Acilde yaptırıyorum haftaya kadın doğuma gidicem inşallah erkenden gitmiyim dedim
Merhaba hayırlı olsun sat 1 kasım aynıyız. Benimde kontrolüm 12 aralıkta Allah izin verirse.

X