2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Bugun adet günüm, geçen ay akşam olmuştum. Bu akşamı atlatırsam umutlanacağım . Testler de pozitif değil ama hayali bir gölge ( çizgi) var gibi de yok gibi de...
21 günde bir adet oluyorum. Arası çok kısa ,hamile kalsam da hemen çizgi çıkmaz diye de teselli veriyorum kendime.
Dua bekliyorum kızlar

Sorma valla banada doktorum bugün haftaya bi gün gel keseye bakalım dedi bende çok erken öğrendim daha bugün tam 4 haftalık hayırlısıyla bi keseyi kalbini görüp duysaydık rahatlicam da

Kızlar merhaba ben tüp bebekle pozitifi gördüm ctesi kese için gideceğim insallah ama kasik ağrım çok ya özellikle ayakta kalınca ağrım çoğalıyor var mı sizde böyle olan korkuyorum. Doktor kanama olmadığı sürece korkma demişti ama bu da fazla geliyor bana insan korkuyor.

Geçen hafta benim de öyleydi baya ağrı vardı ayakta durmak istemiyordum şuan daha az ağrı ama yine var yeni oldugu için oluyor bence

Canım benim de aynı şekilde çok ağrım var ayağa kalktığımda kasiklarm batıyor benim doktorum da kanama olmadığı sürece korkma demişti bünyeden galiba cumartesi gidince yine bir sorarsin ama hiç korkma bebiş yerleşiyor gayet normal

Geçen hafta benim de öyleydi baya ağrı vardı ayakta durmak istemiyordum şuan daha az ağrı ama yine var yeni oldugu için oluyor bence
Ay umarım ya valla korkuyorum ataktaydım yemek vs derken biraz uzanayım dedim geçti sonra ayağa kalkınca yine oldu korktum bu sefer.

İnsallah canım zaten zor sahip oldum insallah her şey yolunda gider çok sağol

Bende de oluyor canm

İnşallah hersey istediğiniz gibi olur

Vajinal ultrason hiç istemiyorum yaptırmak ya çoğu kişi tehlikeli görüyor
Ben doktoruma güvenme taraftarıyım. Sonuçta bunun eğitimini alan ve bir çok hastaya uygulayan insanlar. Ama tercih etmeyebilirsiniz bu size kalmış. Ben süreci tamamen doktorumun yönetmesini tercih edenlerdenim.

hayirli olsun , bende de agri ara ara oluyor . boyle sanci desem degil farkli bi agri

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…