2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
İyi akşamlar hanımlar. Bana da bi yardımcı olun ben bi halt anlamadım bu işten

13 ekim sat
Cumartesi beta 2690 çıktı

Bugün dr a gittim 13 sat olamaz bu 5 haftalık ancak diyor. Düzenli olurum ben

Anlamadım ki ya nasıl 5 haftalık olabilir
Tam gününü de belirleyemedi
Sanırım kasım deyip duruyor

kac gunde 1 oluyorsun canim , bence de 13 u degildir . 23 u olmasin

Var var canım. Ara ara tutuyo ben de de bu ağrılar.
Bu arada alakası bir şey sorcam anneler kulübüne nasıl üye olunuyor? Çok baktım ama bulamadım siz üyeymişsiniz size sorayım dedim
İsim kısmının sarı olması çok hoşuma gidiyor o yüzden üye olmak istedim

Benim ayakta kalınca değil de ara ara vuran bir kasık ağrım var. Bence normal. Hala yerleşmeye çalışıyor bebişler.

Kızlar günaydın,cuma günü kalp atışını duymak için doktora gideceğim yine evham perileri geldi. Acaba duyacak mıyım acaba sağlıklı mı düşünüp durmaktan uyku bile uyuyamıyorum. Kasık ağrım ve göğüs hassasiyetim eskisi kadar yoğun değil.sadece dişimi fırçalarken istifra etmem devam ediyor. 6+2 yüz bugün benim. Aynı Haftada olup göğüs hassasiyeti ve kasık ağrısı azalan var mı ?

Günaydınn benim 4+4 sizden gerideyim ama benim de kasık ağrım azaldı. 2-3 gün öncesi gibi değil. Bence normal bir durum

canim ilk cocugumda oyleydi , hassasiyet bazen artacak bazen azalacak , bulanti bazen artacak bazen azalacak , hic bunlari stres yapma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…