2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
sjsjs benim bayaaa bayaaa gobegim var ya uoff ic gobek dis gobek derler ya benim galiba cok cabuk ve boyle kocaaaman gorunenlerden olcak

Evet kabız olursan mutlaka haber ver dedi canım kan hapını zaten zor içiyorum hap kullanmayı sevmiyorum mecburiyetten içeceğiz artık

Hayır canım rutin olarak yazdı demirim düşük sadece biraz ferritin yani onun dışında değerlerim normal rutin tüm gebelere yazdığını söyledi
Bana yazmadı bişey, d vit. kullanıyorum 3 damla , oda geçen ay d vitaminin tahlilde düşük çıktı . Bu ay tahlil istemedi , Folik aside devam dedi . Sadece bunlar . Benimki niye vermedi acaba d vitamini kaç damla dedi canım

Ben de Bu gün kontrole gittim 10+2 deyiz kollar bacaklar oynuyordu bıdık bıdık. Çok duygulandım ağladım daha önce kayıp yaşadığım için bebeğimin hareketleri beni çok fazla etkiledi. Rabbim hepimizin evladına sağlık, sıhhat versin inşallah . Ha bir de doktor bir çn tahminde bulunup erkeğe benzettim dedi ama arkasından ekledi daha çok erken. Erkek olacak diye kodlama dedi. Benim için cinsiyetin hiç önemi yok zaten sağlıklı olsun ve kendi doğduğu cinsiyette hayatına devam etsin. Evladın kızı da bir erkeği de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…