2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Ben iki haftadır falan progestan kullanmiyorum ama benim de karnimda urtiker gibi kasintili bir kac kirmizi leke cikti. bir kac gundur fark ettim. Simdilik sadece karinda. Ben de kontrole gidince sorayim diyordum.

Kullanmıyorsanız ilerlemez inşallah 🙏🏼 benim bir iki değil 1000lerce kıpkırmızı ve aşırı kaşınıyor. Daha önce oldum 2 hafta boyumca her gün yüksek kortizonlu iğne olmuştum da anca geçmişti 🥲 o yüzden korkuyorum

merhaba hanımlar ben bugün 8+0 oldum özelde doktora gittim kese bozuk bebek var kalp atışı yok kürtaj dedi daha öncesinde bi kürtajım var kalbi durmuştu pıhtılaşma baktırmıştım doktorum pıhtılaşman yok dedi ama ben 6 gün önce corasprin kullanmaya başladım devlette acile gittim 7 haftalık bebek kalp atışı yok evet ama yeni canlanmış olabilir 1 hafta bekleyelim dedi başına gelen var mı beklemeli miyim tekrar kürtaj mı olayım öyle kötüyüm ki aynı acıları tekrar yaşamak çok zor ayrıca hiç kanamam olmadı

merhaba hanımlar ben bugün 8+0 oldum özelde doktora gittim kese bozuk bebek var kalp atışı yok kürtaj dedi daha öncesinde bi kürtajım var kalbi durmuştu pıhtılaşma baktırmıştım doktorum pıhtılaşman yok dedi ama ben 6 gün önce corasprin kullanmaya başladım devlette acile gittim 7 haftalık bebek kalp atışı yok evet ama yeni canlanmış olabilir 1 hafta bekleyelim dedi başına gelen var mı beklemeli miyim tekrar kürtaj mı olayım öyle kötüyüm ki aynı acıları tekrar yaşamak çok zor ayrıca hiç kanamam olmadı
çok geçmiş olsun. eğer beklemek senin sağlığını riske atmıyorsa doktoruna da onaylarsa bence beklemelisin. inşallah mucizen seninledir.

Canım çok geçmiş olsun bende Ekim ayında kürtaj oldum en son gittiğimde 6+5 günlüktü kalp atışı yoktu Dr 15 gün bekleyelim dedi tekrar gittiğimde yine kalp atışı iki USG çıkmadı. 10 haftaya kadar bazı Dr bekliyor ama güvendiğin bir doktor ise onun sözü ile hareket etmeni tavsiye ederim. Umarım mucizen seninle kalmaya devam eder 🙏

Merhaba doktordan geldim 7+1 çıktı , uygulama 7+4 diyor ama geç döllenme olduğundan emindim. ultrasonda keseyi de gördük kalp atışını da duyduk şükür 🙏 beni de listeye ekleyebilirsiniz yer: yurtdışı ilk çocuk yaş 40 hissettiğim kız, sat 21 Kasım
çok mutlu oldum senin adına, çok uzun süre bekledin ve şükür ki bebeğin seninleymiş. aynıyız sanırım ben bugün 7+1 görünüyorum gece yarısından sonra 7+2... bu arada doktorum bunlara çok takılma demişti önemli olan sağlıkla gelişmesi büyümesi demişti. tam olarak kaç günlük olduğunun önemi yok uygulamanın tahmini ile ilerliyoruz zaten gelişim yavaşsa doktor o noktada uyarır.

Eskiden yoktu benim oğlum 7 yaşında,şimdi bu testler çıktı. Ama kötü bişey çıkarsa ne yapılır işte orası sıkıntı
Benim de 7 yaşında oğlum ve sadece ikili test dörtlü test fln vardı o zamanlar. Bu yeni moda oldu. Tabiki daha garanti ama 30binlerde fiyatı bilmiyorum yaptırmayacağım sanırım

Benim de 7 yaşında oğlum ve sadece ikili test dörtlü test fln vardı o zamanlar. Bu yeni moda oldu. Tabiki daha garanti ama 30binlerde fiyatı bilmiyorum yaptırmayacağım sanırım
Bende yaptırmayacağım sanırım. 20 haftadan sonra renkli ultrasona girerim heralde . Bol dua ediyorum sağlıkla gelsin bebeğim diye 😌

Merhaba 11+1im. Özel bir hastaneye gidiyorum oranın test fiyatı 30 bindi. Doktorum broşür verdi bana başka bir yer önerdi Nipt Plus ismi 11.500 tl dediler doktorumuz yönlerdiği için de bin lira indirim yaptılar
Fiyat iyi gerçekten. 10.haftadan itibaren yapılabiliyormuş sanırım olmadı bende 11.haftada yapabilir miyim diye sorayım doktora

Fiyat iyi gerçekten. 10.haftadan itibaren yapılabiliyormuş sanırım olmadı bende 11.haftada yapabilir miyim diye sorayım doktora
Evet canım bende bugun 11+1de yaptırdım. Sanırım 10 ve 13. Hafta arası yapılıyor demişti doktorum yanlış hatırlamıyosam sen yine de bir sorarsın

Tekirdağdayım gerçekren öyle bizde duyunca çok şaşırdık. Zaten fiyat yüksekliği için doktorumuz direk dışarıdan bir firma önerdi hastalarını o firmaya yönlendiriyor.
Merhaba bende çorluda bir doktora gidiyorum acaba tam bilgileri verebilir misiniz belki bende aynı yere yaptırırm. Zamanı gelince yaptırmayı düşünüyorum da.

çok mutlu oldum senin adına, çok uzun süre bekledin ve şükür ki bebeğin seninleymiş. aynıyız sanırım ben bugün 7+1 görünüyorum gece yarısından sonra 7+2... bu arada doktorum bunlara çok takılma demişti önemli olan sağlıkla gelişmesi büyümesi demişti. tam olarak kaç günlük olduğunun önemi yok uygulamanın tahmini ile ilerliyoruz zaten gelişim yavaşsa doktor o noktada uyarır.
Teşekkür ederim ☺️ yok endişelenmedim zaten geç döllenme olduğundan emindim hatta beklediğimden büyük çıktı ben 6. Haftadadır diye düşünmüştüm. Adetim geciktikten sonra test yaptım negatif çıkmıştı çünkü. İnşallah sağlam büyür minik ❤️

X