2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Kızlar selam 👋 dün gece hiç uyuyamadım çok bulantım oldu öğürdüm resmen ama kusamadım mahvetti bide tuttu mu kasık ağrısı ağladım baya :KK43: bu ara psikolojim çok zayıf ben nasıl doğum yapıcam kesin normal de doguramam sezaryen de ameliyat napıcam diye kara kara düşünüyorum :KK43:

Kızlar selam 👋 dün gece hiç uyuyamadım çok bulantım oldu öğürdüm resmen ama kusamadım mahvetti bide tuttu mu kasık ağrısı ağladım baya :KK43: bu ara psikolojim çok zayıf ben nasıl doğum yapıcam kesin normal de doguramam sezaryen de ameliyat napıcam diye kara kara düşünüyorum :KK43:
Şimdiden bunu dusunmek için çok erken bence :) allah sabrını veriyor ,ben dunyadaki bu kadar kadın bi şekilde dogurduysa bende dogururrum dedim,normal doğum yaptım,sonucunda bi mucizeye kavuşmak var

Kızlar NIPT testi yaptıran var mı? Biz yaptırmaya karar verdik benden bugun kan almaya gelecekler eve. Güzel sağlıklı sonuçlarımız olsun inşallah 🙏🏻💖

Kızlar merhaba Eylül annelerinden geliyorum.4+0 bugün gebeliğim.hiç göğüs ağrım yok bu normal mi sizce. düne kadar biraz da olsa vardı.sizin böyle olduğu oldu mu ağrısız bir göğüs ile gebelik geçirmeniz
Bendede aynısı olmuştu ağrılarım bir anda kesildi mide bulantım vs bmdde korktum doktora gittim hemen bi sorun yoktı şükür sorunsuz geçiren çok anne varmiş ağrısı olamayan falan

Bu kahverengi lekeler tedirgin ediyor beni bugün de geldi biraz herkes normal diyor rahim genişliyor bebek yerleşiyor vs.. geldiğini hissedip peçeteye silince ve görünce panik oluyorum.

Doğumu düşünmemeye çalışıyorum :) uyuyup uyanıyım bebeğim yanımda olsun.

Bu testin ne olduğunu bilmiyorum kaçıncı haftada yapılıyor genetik testi mi? Neden eve geliyorlar
Merhaba evet genetik test fetal dna denilen test bu sanırım. 10 haftadan sonra yapılıyormuş bebekte herhangi bir hastalık olup olmadığına bakıyorlar. Özel firmalar yaptığı için de kanı evde alıp laboratuvarlarına götürüyolarlar

Bulantidan kafami kaldıramıyorum sanki ayy cok kötüymüş hic bulantim belirtim yok diyordum 3 gundur gece gunduz farketmeksizin cok kötüyüm

X