2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Merhaba agustos anneleri. Cogunuz dogurdumuz galibasaglıklıca mutlu gunler geciririsiniz umarım. bişeyi sorucaktım 2-3 hafta içinde benimde dogum gerçekleşicek gibi. Magnezyum kullananlarınız hangi haftada magnezyumu bıraktırdı doktorunuz. Ya da dogumdan sonra devam etti mi. Demir ilacı vitamin hapları d vit damlayı falan devam et diyorlar ama magnezyum gerekiyor mu? Bir de aranızda kan sulandırıcı igne kullanan varmıydı dogumdan sonra devam eden oluyor mu?

Hangi mamayi kullanıyorsunuz

36 da bırakılması gerekiyor diye biliyorum ben o zaman birakmistim

Ahh çok teşekkür ederim biz kavuştuk yavrumla herşey geçiyor zamanla inanın vücudumuz olağanüstü gerçekten doğum yapalı 13 gün olmuş bile ağrı sızı bitti çok şükür darısı sağlıkla size inşallah

taburcu ederken reçete edildi hemen başlayın dendi eve gidince
5. Gün gel dedi söylemedi bana. Teşekkür ederim
15.gun başlayacağız biz de hem doktor hem sağlık ocağı hemşiresi öyle dedi
Sağlık ocağı bana da 15 dedi. 2 gün daha bekleyeyim o halde teşekkür ederim
13 gün oldu. Memeyi uzun uzun emiyor, o sırada kaka yapıyor hemen değiştiriyorum bakıyorum yine aranıyor meme veriyorum üzerine gaz alıyorum.. Yani ne zaman istese veriyorum. Hayatımız birden değişiyor ve annelik delilikle eşdeğer bence uyku yok, yorgunum, hergün çamaşır bulaşık mutlaka oluyor ama yemeği dışarıdan söylüyorum ya da eşim yapıyor. Bu süreç hızla geçip gidecek, uyumaya fırsat kalmıyorsa diğer işleri yapma bırak en azından dinlen. Sütün de artar. Allah kolaylık versin
Nbl probiyotik önerdiler bana. Gaz için. Aldım ama daha başlamadım. 15 günden sonra başlayacağım.

sen yetip yetmediğini bilemeyebilirsin ilk tecrüben canını sıkma, benim de ilkinde öyle olmuştu hatta bezindeki turuncu lekeli idrarı
göstermiştim dra çok aç kalmış demişti. şimdi en azından biliyorsun ağlıyorsa ya açtır ya bezi kirlidir ya gazı vardır ben bezi temizse susmuyorsa emziriyorum sürekli yine susmuyorsa mama veriyorum hop uykuya dalıyor çok huzursuzsa aç gibi düşün hep dene canm

Sütümün kesilmesinden çok korkuyorum herşeyide yapıyorum inşallah yoluna girer

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…