2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Canım hiç üzülme birkaç gündür benim bebeğim de gaz sancısından kıvranıyor annemle eşimi dün gece bebeğe mama hazırlarken yakaladım dediğin gibi bez sayısı kilo alımı iyi ama tutturdular çocuk aç diye ağlıyomuş çocuğu kaptığım gibi odaya geçtim sinirimden. Mama çocuğu ağırlaştırıyor bide gazını daha kötü yapıyor sindirimi daha zor anne sütüne göre eğer mamaya ihtiyaç yoksa verme boş yere. Bugün biz doktora gittik gaz için damla verdiler kolik dedi direk hatta aklında olsun seninde moralini hiç bozma hepsi normalmiş bu durumların.

Siz hangi doktora gidiyorsunuz bende bandirmadayim

Haklısın ki canım ama zaten gün içinde bir ya da iki kere dolu dolu kaka yapıyorlar birkaç kez yapmıyorlar ki keşke insanlar fark etseler her ağlamaları da aç demek değil tabii ki. Biz de gazlıyız doktor damla verdi gaz için bize de mesela.

Kızlar bebeğim bugün 23 günlük oldu uykudan uyanırken ıkınarak uyanıyor kendini sıkıyor sancı girer gibi ama gazını da çıkarıyor böyle olan var mı ?

sanırım bnımde nısan geldı yarın konteolum var bakalım ne dıycek doktor ilk dogumum suyum geldıgınde gıtmıstım normal dogum yapmıstım. 2. Dogum bu sekılde nısanla olacak sanırım

Merhaba cnm benımde aynı ntsde harekeet az gordu acıle yonlendırdı orada serum taktılar karnımda toktu serumdan sonra baya hareketlendı eve gonderdıler cok sukur bu hafta nısan geldı beklıyorum yarını ıns normal gelır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…