2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Kızlar 36+2 yim bebeğim yine özelde farklı devlette farklı 1 hafta önce özelde 2500 çıkan bebe şimdi devlette yine 2500 çıktı bence 250 gram fark olması gerekiyor kendimce devletteki cihaz pek kaliteli değil şükür bi sıkıntımız yok nst felan iyi kilosu sebebiyle normal doğuma uygun olur dedi doktorum 2 hafta sonra planlar doğuracağım günü inşallah

Kızlar bi de bise sorcam bebisler arada çırpınır gibi hareketler yapıyor mu anlatamıyorum da titrer gibi tekmeden farklı ya da normal hareketlerinden gerçi dr normal demişti de size de bir sorayım dedim.
Bana da nadiren oluyor çözemedim ne yapıyor da öyle hissediyorum diye

Bende tüketmemeye çalışıyorum yoksa çok kötü oluyorum sabaha kadar geçmiyor o değilde bende bu sıralar çok ödem oluyor ayak bileklerim çok ağrıyor ellerimde yüzümde de var biraz az kaldı ama artık dayanılmaz gibi ağrılar yinede zamanında gelsinler çekmeye razıyım
Benim ayaklarım da öyle ama sağ ayağım sol ayağıma göre fazlaca şişti annemin 40 numaralı terliğine bile zor giriyor birde çok çatladı ve kaşınıyor 😞

Eklentiler

• 1000045926.jpg
    1000045926.jpg
    181,2 KB · Görüntüleme: 93
Benim ayaklarım da öyle ama sağ ayağım sol ayağıma göre fazlaca şişti annemin 40 numaralı terliğine bile zor giriyor birde çok çatladı ve kaşınıyor 😞
Birde bugün yüzümün de şiştiğini farkettim burnum ve yanaklarım aşırı şiş ellerim de bişi yok ama ayaklar bilekler ve yüzüm şiştikçe şişiyorum sanki yürüyüş yaptım daha çok şişti

Benim ayaklarım da çok sisti son zamanlarda canım birde ateş gibi yanıyor altları 34+5 bu arada havalar dahada isinacakmis Basra sıcağı mi neymiş Allah yardımcımiz olsun valla🤲

Valla insallah sorun olmaz :) bu aralar aşırı sinirliyim ya herkes böyle mi acaba bende mi bir sorun var. Her şeye çok çabuk sinirlenip ağlıyorum hemen :/
Ben dün resmen bir boşalma yaşadım akşama kadar ağladım falan çok kötüydüm oluyor öyle çok normal geçecek inşallah zamanla

Ben dün resmen bir boşalma yaşadım akşama kadar ağladım falan çok kötüydüm oluyor öyle çok normal geçecek inşallah zamanla
Gebelik hormonlarındandir canım gereksiz şeylere sinirlenip gereksiz şeylere ağlıyoruz daha bu sabah kocama kızıp ağladım adam biseyde yapmadi gecicek inşallah birde kırk gün lohusalık var tabi 👀

Benim ayaklarım da çok sisti son zamanlarda canım birde ateş gibi yanıyor altları 34+5 bu arada havalar dahada isinacakmis Basra sıcağı mi neymiş Allah yardımcımiz olsun valla🤲
Allah'tan yanma vs yok ben de. Annemin karşı komşusu da hamile hatta aynı haftadayız annesi dedi ki sen de yanma var mı kızımın ayakları çok yaniyor yok dbende öyle yanma yok dedim. İlk zamanlar huzursuz bacak sendromu vardı çorap giyiyordum ama o zaman havalar soğuktu ondan herhalde.

Allah'tan yanma vs yok ben de. Annemin karşı komşusu da hamile hatta aynı haftadayız annesi dedi ki sen de yanma var mı kızımın ayakları çok yaniyor yok dbende öyle yanma yok dedim. İlk zamanlar huzursuz bacak sendromu vardı çorap giyiyordum ama o zaman havalar soğuktu ondan herhalde.
Aynen canım olabilir birde iyiki yanma yok asla serinleyemiyorum ayaklarımın alti ateş gibi olduğu icin🥺

X