2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Her klima farklı farklı. Size göre ideal olan oda sıcaklığı bebişe göre de uygun olacaktır. Üstüne üstüne üflemesin yeter. Ben evdeki klimaları 22 dereceye alsam oda buzul gibi oluyor. Ama eşimin ailesinin evinde klima 24 derecenin üstüne çıkınca bayık bayık sıcak oluyor. Siz ayarını bildiğiniz gibi yapın. Sadece flapını yukarı kaldırırsınız mis gibi olur.
Sağol canim ben de öyle kendime göre ayarlarım artık çünkü gerçekten soğuk oluyor ben üşürsem bebek de üşür bence. Kısa kollu zıbın üstüne kundak kullanacağım zaten kundakta yazlık çok kalın değil pamuklu bence iyi olur.
Benim sezeryan araları yakın olduğu için ağrılarını daha iyi kontrol edebilmeleri için epidural yaptılar belki bunun arasında 5 sene olacağı için spinal yapabilir cnm
Spinal olacak gibi canim bakalım ben de hangisi iyi bilemiyorum ki artık doktor ne önerirse.
Ooo canım hemde nasıl yürüyemiyorum resmen sanki aşağı düşecek kasiklarim patlayacak gibi aynı sağa dönemiyorum sola dönemiyorum ayaktayken sanki karnım patlayacak gibi hissediyorum. Bu hafta kontrol var doktor kesin sezeryan derse dicem hocam en erken ne zaman alabiliyorsan alalım 😀
Ayy ben de acaba dedim enfeksiyon mu var vs ama sadece ayağa kalkınca oluyor bi yanma vs de yok benim 38+5 iste bugün ctesi doğacak insallah 🙏🏻🙏🏻 demek baskıdan dolayı kilosu da 3600 dedi zaten kafası da kanalda.
Biz 24te çalıştırıyoruz klimayı oda sıcaklığı 27 28 derecede kısa kollu zıbınla duruyor ayaklarına çorap geçirdik üstüne müslin örtüyorum uyurken sıcaklık konusunda bi tek keyfi yerinde gibi duruyor bakalım. Çok fazla kızarıyor zaten ağlarken ter içinde kalıyor daha fazla terletmemek için başka bir şey giydirmiyorum inşallah doğru yapıyorumdur.
ayy kıyamam ha çok minnaklar yerim 🥰 bakalim insallah haftaya deneyimleri yazarim
Ben de :)

Kızlar bi de bise sorcam bebisler arada çırpınır gibi hareketler yapıyor mu anlatamıyorum da titrer gibi tekmeden farklı ya da normal hareketlerinden gerçi dr normal demişti de size de bir sorayım dedim.
Benimki genelde tekmeden çok titriyor gibi oluyor 😂😂😂

Kızlar bi de bise sorcam bebisler arada çırpınır gibi hareketler yapıyor mu anlatamıyorum da titrer gibi tekmeden farklı ya da normal hareketlerinden gerçi dr normal demişti de size de bir sorayım dedim.
Benim bir anda sağa sola kayıyor gibi oluyor öyle bir şey mi demek istediğin. Bende de var anlatamiyorum nasıl olduğunu😃

Aynısını benimm kız yapiyo karnım çalkalanıyor resmen. Diyorum kızım içerde kimle cebellesiyon noluyor 😁😁 arada cilginlasiyorlar

Benimki genelde tekmeden çok titriyor gibi oluyor 😂😂😂

Benim bir anda sağa sola kayıyor gibi oluyor öyle bir şey mi demek istediğin. Bende de var anlatamiyorum nasıl olduğunu😃

Aynısını benimm kız yapiyo karnım çalkalanıyor resmen. Diyorum kızım içerde kimle cebellesiyon noluyor 😁😁 arada cilginlasiyorlar
Evet böyle sanki el kol çırpıyor gibi 😂😂 korkutuyor da sanki böyle denizde takla atmaya çalışırsın ya ayakları çırparsın falan öyle gibi bir şey 😂 neyse tek bana olmamasına sevindim 😊😊

Ben yine bebişi göremedim doğduğu zaman görebilicem yüzünü anca 😂

IMG_2333.jpeg

Gördüğüm tek şey bu oldu 😂😂

Evet böyle sanki el kol çırpıyor gibi 😂😂 korkutuyor da sanki böyle denizde takla atmaya çalışırsın ya ayakları çırparsın falan öyle gibi bir şey 😂 neyse tek bana olmamasına sevindim 😊😊
Ben artık daraldigini düşünüyorum sıkılmış gibi geliyor hareketleri😃o minik tekmeler ne kadar masum duygusaldı şimdi savaş yapıyoruz sanki😃

Kızlarr çatı muayeneniz nasıl geçti? Ben ilk kez alttan muayene oldum çok kastım kendimi o yüzden çok acılı oldu Doğumda ne yapcam hiçbir fikrim yok :KK43:

Kızlar öncelikle merhaba dün doğum yaptım epiduralle gayet güzel doktorumdan memnunum ama bursa pembe mavi de doğurdum asla memnun değilim hastaneden hersey eski odalar dar sözde hemsireler ilgi orta kademe bursanın en iyi bebek hastanesi ama pişmanım çok yoruldum bebege süt yetmedi akşama doğru mama verdiler hipp ama çocuğumu mafetti gazdan mafoldu cocuk kaka yapamadı hep kastı kendini ben hiç uyumadım sütüm etkilendi çok yorgunum..
Yaa benim de doğumum orada olacak üzüldüm şiimdi :KK43:

X