2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Kizlar bu bebek kiyafetleri alirken ben hep uzun kollu almisim. Agustos sicak olmaz mi ya acaba bi kac tane de kisa kollu mu alsam bilemedim bana herkes uzun kollu al diyo siz nasil aldiniz zamanini beklerse bebegim agustos sonunda dogumum o zamana kadar havalar serinler mi acaba

Ayyy canım tabi ki ederiz sen de hayırlısıyla kucağına al inşallah

Ben de hep kışın aldığım için uzun kollu almışım küçük küçük. sanırım onları aralıkta doğum yapacak arkadaşıma vereceğim. Gittim kolsuz ve kısa kollu aldım biraz

Çok geçmiş olsun canım Kekik suyu diş ağrısına çok iyi geliyor ağzında calkalayip biraz beklet ve tükür inşallah şifa olur
Ben 3 tane de kısa kollu tulum koydum Kısa kol ve şortlu olanlardan Duruma göre akşam uzun kollu öğle saatleri kısa kollu giydirmeyi düşünüyorum Özellikle emerken çok terliyorlar daha çabuk yoruluyorlar Emerken terliyorsa kısa kolluya geçeceğim

Ben 5-6 tane kısa kollu şortlu tulum da aldım , hiç olmadı sadece body ile tutarım dedim.

Ben okumuyorum , incelemiyorum , bilmiyorum .. cahillik mutluluktur :) bana hastaneden sordular doğum planı yaptın mı diye , planım sadece doğurmak okumadım incelemedim dedim bilmemek daha iyi bence
Bu arada kesinlikle öyle çünkü saçma sapan hikayeler var ortalıkta, ben de sezeryanla ilgili hiçbir şey okumadım bilerek

Bu sene havalar uzun süre serinlemeyecekmiş bence kesinlikle kısa kollu body almak lazım, 26 derece üstüyse atlet ve body yeter diyorlar

Aslinda bende olanla idare edip gidisata göre mi alsam diyorum

Al benden de o kadar keske bulundugum yerdeki devletteki doktorlar beni kabul etse de 1 bucuk 2 saat yol gitmek ve 60 bin lira dökülmek zorunda kalmasam hastane için ya
Devlette ssvd yaptirmiyorlar ki canim. Sen suyunda gelse acilman da olsa sezeryan derler. Özelde bile her doktor tamam demiyo riskleri var diye. Ve gerçekten fiyatlar inanılmaz pahalı . Ben de ebe desteği ve doğum ücreti dahil 60 bin vercem en azından verdiğimizde normal doğum etsek bari

Bana hastanede taktıkları bezi çıkartırken görmüştüm. İlk 2 si yoğun gelmişti. Yatakta doğrulamadığım dönemediğim için yayılmıştı sanırım. İlk zaman kıyafetine de geçmesin diye Depend kullanabilirsin. Depend kullanamadım, dikiş yerim ağrıyordu, hastanedeki bezi kullandım. Yani bebek bezi gibi büyüğü Sabah normal pet e geçmiştim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…