2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Canım benim de belden olacak korkuyorum.Kan kokusuna ve görüntüsüne dayanamıyorum bakalım nasıl olacak

Canım çok sağolben çok daha toparladım şükür ki, bebişim de iyiye gidiyor bakalım az kaldı gibi hissediyorum

Ben kızım doğunca ogluma yapmıştım cnm cok sevinmişti şimdi 6 ve 5 yaşında ikisi oğlum unutmamis yeni kardesinden yine sipariş veriyor bana uzaktan kumandalı araba getirir misin hem sende erkek olacaksın ya birlikte oynarız diyor Kızımda gözü açıp kapanan bebek sipariş verdi. Bence çok güzel birşey çok yüksek fiyatlara çıkmadan simartmadan çocuklar mutlu olmalı

Canım güzel bebeğini sağlıkla kucağına al inşallah

Canım çok sağolben çok daha toparladım şükür ki, bebişim de iyiye gidiyor bakalım az kaldı gibi hissediyorum
Oyyyy maşallah sübhanallah Rabbim daha da iyi etsn inşallah çok sevindim iyi olmanıza ne zaman çıkıcak hastaneden bebiş bişey dedi mi doktor son durum nasıl

Oyyyy maşallah sübhanallah Rabbim daha da iyi etsn inşallah çok sevindim iyi olmanıza ne zaman çıkıcak hastaneden bebiş bişey dedi mi doktor son durum nasıl
Tam net bir şey demiyor ama iyiye gittiğini söylüyor, dışardan oksijen desteği falan kesildi sadece şuan emme refleksimiz zayıf o toparlasın diye uğraşıyorlar

Doğumdan bende korkuyorum nasıl olacak bilmiyorum da
Kızlar bence doğum hikayesi okumayın ben gerçekten bu konuda kendimi tuttum hep hiç okumadım çünkü gerçekten çok saçma şeyler yazanlar çok korkutanlar var mesela şu karna bastırma meselesi bile yani, şöyle düşünmek lazım bebişlerimiz geliyor en en mutlu gün anneleri cesur olsun ki küçük kuzular bizden cesaret alsın

Tam net bir şey demiyor ama iyiye gittiğini söylüyor, dışardan oksijen desteği falan kesildi sadece şuan emme refleksimiz zayıf o toparlasın diye uğraşıyorlar
Sağlıkla toparlansın sana kavuşsun inşallah eltimde bir zaman böyle git gel yaptı hastaneye çok şükür kavuştu bebeğine şuan 1 yaşında maşallahı var darısı size olsun inşallah

Kesinlikle öyle sırf karına bastırma muhabbetini duydum diye sezaryen korkum oluştu şimdi de zorunlu sezaryen olacağım keşke hiç duymasaydım anlatmasalardı

Canım herkeste değişiyor ki kanama durumu benim çok azdı mesela depend giyip sonra çıkarmıştım rahat edemediğim için normal ped yeterli gelmişti. Normalde de uzun kullanıyordum uzun kullandım yine rahat etmek için

Burası dışında hiç bir sosyal medyam yok ve bu zamanlarımı doğum düşüncesi ile kötü etkilemek istemiyorum çok zor geldim bu zaman 20 yaşında tedaviye başladım mucize 28 de nasip oldu her günün tadını doya dolaya çıkarıp yaşamak istiyorum arada bakmak istiyorum ama bakıp kendimi de korkutmak istemiyorum hiç hastanede doğum yapan birinin sonrasını görmedim arada huzursuzluğum ondan oluyor sadece istemsiz irkiliyorum

Ay böyle söyleyince çok duygulandım çocukların mutluluğu dünyalara bedel gerçekten bide unutmayıp hatırlamaları çok güzel

Benimde oğlum 3 yaşında ben de düşünüyorum aynısını

cok tesekür ederim olabilir bundan alabilurim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…