2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Ben muhtemelen yaptıracağım. Oğlumda yaptırmamıştık ama o zamanlar tr de çok yeniydi bu kadar yaygın değildi kararsız kalmıştık. Artık biliyoruz duyuyoruz görüyoruz. Yüzde 99 sonuç veren bir test. Böyle bir imkan varken yaptırmaktan yanayım. dr um bi kaç hafta sonra konuşuruz dedi.

Ayyyy nasıl eşsiz bir duygu tüğlerim diken diken
Kesinlikle öyle canım darısı sana ve tüm bekleyen annelere l
adınıza çok sevindim maşallah sağlıkla gelsin 5+6 bayağı erken anladığım kadarıyla kalp atışı için. Erken döllenme gibi bir şey var mıdır??
Canım Şuan bebek 5+6 bilmiyorum Dr duymak için çok uğraştı çok belirgin değildi yani derinden geliyordu

Kızlar enfeksiyon için vajinal fitil verdi doktorum. Bulantı için de prillam dr yazdı. Bebeği de görebildik. 2 hafta sonra kalp atışı için gel dedi. Herşey yolunda çok şükür. Sizde durumlar nasıl?
Canım bana enfeksiyon için hiç bişey yazmadı ya sadece bol su iç tahlillerin temiz dedi kafam karıştı

Merhaba kızlar ben bugün 6+3 te gittim 8 mm olmuş miniğim. 6+5 dedi doktor günüme. Dinletmedi kalp atışını frekans vermek istemiyorum dedi ama ultrasonda kalp atışını gördük çok güzeldi. Darısı hepinizin başınıza kaşıntı için hamilelikten değildir daha çok erken onun için dedi :) bulantı olursa diye prilam yazdı gerekirse kullanırım diye

Kızlar bugün doktora gittik 6+1 dedi bebeği gördük kalp atışını duyamadık henüz 4 mm dedi sanki küçük gibi mı haftasına göre

Kızlarr nasılsınız? Benim göbeğim çıkmaya başladı ya sanki 3-4 aylık bebiş var gibi duruyor sizde durumlar nasıl

Bugün çok az çamaşırımda lekelenme gördüm doktorda herşey normaldi bir sıkıntı yoktu endişe ettim açıkçası yaşayan var mı böyle birşey aşılama ile olduğu için transferden beri progestan fitil kullanıyorum

Kan pıhtılaşma testleri yapılmadan iğneyi neye göre başlıyor doktorlar? 2 kaybimdan sonra trombofoli paneli testi yapılıyor hematoloji de çıkan sonuca göre yönlendiriyor. 3 genimde mutasyon cikti. Kan sulandirici iğne ve ilaç alıyorum ben. Ve raporlu iğnem. 340 lira fark ödüyorum raporlu olduğu için. Çok zor ve karmaşık bi dönem. Allah yardımcımız olsun.

Kasinti bende var. Özellikle geceleri. Doktorunuza sordunuz mu sebebi neymiş?

Bende hiç lekelenme sorunu olmadı düşük yaptığımda bile zaten progestan da yazmış ikisi birlikte gidecek alırım iğneyi ama çok pahalı galiba

Bana iğneyi bir kere dene bakalım dedi ama pıhtılaşma testleri özelde çok pahalıymış devlet de yapmıyor. Arada kaldım hem de progestan verdi bakalım hayırlısı

Bana iğneyi bir kere dene bakalım dedi ama pıhtılaşma testleri özelde çok pahalıymış devlet de yapmıyor. Arada kaldım hem de progestan verdi bakalım hayırlısı
Devlet yapıyor. Ben ankara eğitim ve araştırma hastanesinde yaptırdım 15 günde çıktı canm. İnsallah bütün güzellikler hepimiz için olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…