2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239

Kızlar aralık 4 de aşılamam yapıldı dün adet günü 123 çıktı beta sizce ne kadarlıktır ya o kadar bilgisim ki en fazla 1 haftalık mıdır çok heycanlıyım bir kalp atışını duysam inanıcam gerçekten

Merhaba kendimi nasıl ekleyeceğim yardımcı olur musunuz

Ayyyy perşmbe bende kese için gidecem o zaman bende 5+6 olucam duyarmıyım acaba kalp sesi
İnş duyarsın canım çok belirgin gelmiyor ama kalbin attığını görüyorsun ve derinden geliyor ses Dr duydu başta ben duyamadım benim duymam için baya uğraştı nefesini tut falan dedi

Kızlar çatlaklar için şöyle bir krem aldım. Yorumları iyi bı arkadaşıma gösterdim onunda doktoru bu kremi önermiş. Bio-oil ile birlikte kullanmayı planlıyorum. Ve öncesinde yumuşak kıl fırça ile kuru fırçalama sonrası kremlenmeyi öneriyorlar sizinde bilginiz olsun kızlar

Eklentiler

• IMG_20231218_164256.jpg
    117,1 KB · Görüntüleme: 29
Kızlar bide bir şey sorcam biz memlekete geldik izindeyiz şuan. Bu doktora da söyledim burda yaşamadığımı. muayene bittikten sonra bidaha randevu vermedi ona gidemeyeceğimi bildiği için. ben de sormayı unuttum. 6+5 te gidenlerin ya da buna yakın olanların doktoru bidaha ne zaman gitmelerini söyledi ?

En son durumun ne canım??
Kese olması gereken yere kaymış artık rahim yırtılması riski yokmuş. Kanamam devam ediyor ama progestan verdi. Taburcu oldum evime geldim bugün. Fakat bebeğin kalp atışı çok zayıf. Ultrasonda görünüyor ama sesi duyulmuyor. Doktorumun düşüncesi yine aynı ama belki bebek geç gelişiyordur diye cuma günü tekrar muayene edip öyle karar verecek. Kalbi güçlenmişse gebelik devam edecek gelişmemişse bebeği alacak.

Kalp atışından sonra bana doktorum 3 hafta sonra geldi dedi 7+0 da duydum 10. Haftada çağırdı canım

İyi olmana çok sevindim canım bak bebisin çok güçlü bence sağlıkla gelişecek ve kolaylıkla kucağına alacaksın inşallah

adınıza çok sevindim maşallah sağlıkla gelsin 5+6 bayağı erken anladığım kadarıyla kalp atışı için. Erken döllenme gibi bir şey var mıdır??

Ben oksapar kullanıyorum sağlık ocağında yazıyorlar

Canım tıp fakültelerinde ücretsiz yapıyorlar bilgin olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…