2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Ben transfer esnasında tuvalete aşırı sıkıştım çok zorlandım onunla mı ilgili diye düşündüm transfer esnasında da kastım kendimi ama önce çift çizgiden negatife döndü

bana doktor nedenini söylemedi. Yani olabilir falan diye geçiştirdi aslında. Çünkü ben transferden önce polip ameliyatı kist ameliyatı rahim ameliyatı hepsini oldum. Yani çok kontrollü sırasıyla gitmiştik. Sakın moralini bozma ben hiç moralimi bozmadım amaan vardır hayrı gidiyim gezeyim eğleneyim kafasında oldum

Yok. Ben 5+2 de keseyi gördüm. Bugün sanırım vajinal enfeksiyonum var. O yüzden gidicem. Belki duyarım normalde kontrolüm çarşamba günüydü ama enfeksiyon için erken gitmek durumunda kaldım.
Benim kese 4+3 de görünmüştü canım. Ya benimde enfeksiyonum var bugün söyleyeceğim önceden yoktu gebelikle alakalı olduğunu düşünüyorum yanmam var

Kızlar 5+3 keseyi gördük çok şükür ama kan sulandırıcı iğne yazdı raporsuz alınmıyormuş yan etkisi de olabilir 1 tane kullan bakalım dedi. Rapor ücretliymiş geri oraya gidemem sağlık ocağı da yazmıyor napcam hemen başlamak gerekir mi acaba

Canım kan pıhtılaşmasıyla alakalı sıkıntın varsa gebelikte tehlikeli bir durum bence kesinlikle doktorunla görüş ve başla

Canım kan pıhtılaşmasıyla alakalı sıkıntın varsa gebelikte tehlikeli bir durum bence kesinlikle doktorunla görüş ve başla
Teşekkür ederimz. Bununla ilgili şüphe var sadece tek düşük olduğu için testlerini yapmadılar kadın bana kullanmak istiyor musun diye soruyor ben nereden bileyim

Teşekkür ederimz. Bununla ilgili şüphe var sadece tek düşük olduğu için testlerini yapmadılar kadın bana kullanmak istiyor musun diye soruyor ben nereden bileyim
Bana önce testleri yapıldı, testlerimde sorun cıkmadı o yüzden başlanmadı zaten lekelenmelerim vardı testte sorun yokken kullanımında lekelenmeyi arttırıp kanama yapabilir demisti. Testler hemen cıkıyor aynı gün cıkmıstı benim

Bende kullanıyorum canım doktorum verdi ama pıhtılaşma varmı yokmu bilmiyorum 900 lira Bi kutusu raporda çıkmıyor

Herkese iyi haftalarr nasılsınız? 6+3 ile bugün doktora gidiyorum. Kusmam yok ama yemeklerden sonra bir bulantı giriyor. Bunu ve arada gelen kaşıntıyı doktora soracağım. Sigarayı çok zor bırakmıştım içmiyordum ama çok zorlanıyordum başım ağrıyordu ama 3 gündür kokusundan hatta görüntüsünden bile iğrendim. Eşimin içmesi bile midemi bulandırıyor. Bu yüzden mutluyum sonsuza kadar kurtuldum bir daha da başlamam gibi geliyor :) Uzun zamandır bırakmak istiyordum ama bağımlıydım.

Sigara adına çok sevindim hadi bakalım inşallah içmezsin bir daha kaşıntı bende de var yaaa su da içiyorum ama anlamadım

Sigara adına çok sevindim hadi bakalım inşallah içmezsin bir daha kaşıntı bende de var yaaa su da içiyorum ama anlamadım
Ben de çok sevindim ofiste kokusu gelince bile midem kalkıyor şu an ve ben bu illetten minimum 1 paket içiyordum kaşıntı enteresan kollarım omuzlar alt bacağımda alerji gibi bugün soracağım hormonsal bir durum herhaldee.

Ayyyy nolur bana da haber ver kaşıntıya dair sorduğunda bende aynı konudan muzdaribim benim kollarım ve bacak aram zaten ilaç verdi ama korkuyorum kullanmaya ne olur ne olmaz bilmiyorum elim gitmiyor kullanmaya

Çook sevindim senin için, aynıyız ben de 6+3 deyimm

Ayyyy nolur bana da haber ver kaşıntıya dair sorduğunda bende aynı konudan muzdaribim benim kollarım ve bacak aram zaten ilaç verdi ama korkuyorum kullanmaya ne olur ne olmaz bilmiyorum elim gitmiyor kullanmaya
Karaciğer değerleri için kan testi isteyebilir bakalım soracağım haber veririm canım

Fetal dna testi yaptıracak olan var mi aranızda bu konuda ne düşünüyorsunuz acaba özel hastanedeki doktorumla bugun görüştüm 7+1 oldu bebeğim ve doktorum ikili üçlü dörtlü test yaptırmaktansa sadece bunu yaptır hepsinin toplam maliyetine geliyor dedi aradım fetal dna için doktorumun verdiği numarayla şuan çok kararsız kaldım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…