2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Anladım canım bende hep evdeydim sadece bahçeye çıktım elimden geldiğince oturdum yattım ama yetmedi neyse vardır bunda da bir hayır 🙏🏼

Doktorunun normal karşılaşmasına sevindim 😍 umarım benimkide bir sonraki kontrolde normal karşılar çıkan sancıları 🙏🏼

Banada doktor sancın var senin dediğinde psikolojik sanırım o kadar hafif bir regl sancısı hissettim saniyelik ama nstde gram birşey hissetmedim 😅 senin sancın kaç çıkıyordu canım ebenim bahsettiği o sancı kaçmış acaba merak ettim🙈 benimde ağrı eşiğim yüksektir ama ilk gebelik olunca sanciyada Fransız kaldım 😅

40 ve üzeri en az 3 sancı olursa sancı diyorlar geçen sefer 40 üzeri bir tane çıkmıştı doktor umursamadı ama bugün 60 Lara varan 4-5 sancı olunca sancı olarak değerlendirdi. Benimde hareketi ile cihaz ötüyor ama kasilmalarda bebiş zaten kendini kasıyor karnım taş gibi oluyor
Canım ya inan 3 sene geçti hatırlamıyorum sancı kaçtı diye bir de çok ani doğuma alınınca gözüm görmedi bir şey 😬

Haklısın canım neyseki sağlıkla almışsın bebişin kucağına önemli olanda o 🙏🏼
Çok şükür 1 hafta küvez sonrası şu an 3 yaşını 14 ünde doldurdu 🙏🏻 gelişimi her şeyi gayet yolunda gitti hep. 35+4 te doğdu 🫶🏻 o erken doğduğu için şimdi de erken doğum riski var bakalım nasip artık

Dogumdan korkma canm en kotusu bile geciyor sonucta oyle dusun. Hem cok rahat atlatan yakinlarm var. Dogum seklini kararlastrdnz mi
Yok henüz iki doktorda bişey söylemedi hem özelde hem devlette takipli gidiyorum baştan beri Çarşamba devlete randevum var bekliyorum bakalım nasıl geçecek bişey söylenecek mi diye.
Hiç korkma canım bi bakıyorsun kucağında. Bazen bazı şeyleri bilmemek en güzeli 😅 Ben defneyi 37 de doğurdum imza verdim. Şimdi ki bilgim olsa ya küveze girerse diye 40 kez düşünürdüm.
Bilinçsiz olmak biraz korkutuyor yalan değil yaaa içimde bi kıvılcım oluşuyor karışıyor korkuyla sevince resmen ve benim acı eşiğim çok düşük sanırım panik atak falan da cabası

Canım ben 20. haftalarda covid geçirdim. Ama mümkün mertebe ilaç kullanmamaya çalıştım, ateş olduğu için parol içtim ateşi kontrol altına almaya çalıştım. Bal+limon+ılık su yaptım içtim, dut kurusu kaynattım onu içtim. Bitkisel öksürük şurubu vermişti doktorum, onu içtim öksürük olduğu zaman. Bol limonlu karabiberli ıhlamur yaptım. Boğazımı yumuşak tutmaya çalıştım öksürük olmasın diye. Ateşine dikkat et en önemlisi o. Çok geçmiş olsun 🤲🏻
Bana da pek bir şey vermedi canım burun yıkama suyu vermiş ve parol şimdilik 4-5 gün takip sonrası mecbur kalınırsa antibiyotik dediklerini yapmaya çalışacağım evde oğlumdan kalma bisalnatur var öksürk için doğal onu kullanıyım sağol tavsiye için

palm angels palm angels canım senin tavsiyenle aynı sayfadan yaptırdım ben de ve çok memnun kaldım teşekkür ederim 🥰

Eklentiler

• IMG_2257.jpeg
    IMG_2257.jpeg
    140,6 KB · Görüntüleme: 102
Çok geçmiş olsun🙏 udi hindi yağı iyi geliyor ama hamilelikte kullanılabilir mi bilmiyorum bir araştır canım Bol su iç ve c vitamini tüket
Sağol tatlım çocuklarda kullanılıyor aslında ama bi doktoruma aorayım bakalım belki kullanabilirim bol su içmeye özen gösteriyorum su içtikçe terliyorum ve wcye koşuyorum ama napalım olsun geçsin de şu lanet şey razıyım 🙏🏼

Çok şükür 1 hafta küvez sonrası şu an 3 yaşını 14 ünde doldurdu 🙏🏻 gelişimi her şeyi gayet yolunda gitti hep. 35+4 te doğdu 🫶🏻 o erken doğduğu için şimdi de erken doğum riski var bakalım nasip artık
İnşallah bu sefer erken doğum değilde tam vaktinde doğum olur dua edeceğim 🙏🏼

Kızlar çikolata yaptıranlar var mı? Yaptıranlar hangi sayfadan yaptırdı acaba? Malum kızın acelesi var tek eksiği çikolata kaldı onuda tamamlayayim diyorum 🙏🏼

İnşallah canım🙏🏻🩷 kesinlikle öyle kendimi pozitif tutmaya çalışıyorum çünkü çok önemli bebek için biliyorum
Haftanız gayet iyi bu haftalarda doğum yapan o kadar çok kadın var ki. Her şey yolunda gidecek Allahın izniyle merak etmeyin. İlk bebeğimiz geliyor sizinle birlikte bizde heyecanınıza ortağız 🥰🥰💖 güzel haberinizi bekliyoruz🙏

Bana da pek bir şey vermedi canım burun yıkama suyu vermiş ve parol şimdilik 4-5 gün takip sonrası mecbur kalınırsa antibiyotik dediklerini yapmaya çalışacağım evde oğlumdan kalma bisalnatur var öksürk için doğal onu kullanıyım sağol tavsiye için
Öksürük için dut kurusu çok iyi geliyor, aynı zamanda bal+limon+ılık su. Dut kurusu vücudu temizliyormus ayrıca, belki antibiyotik durumuna gerek kalmaz canım.

Kızlar ben de geldim doktordan, bebiş haftasıyla uyumlu çok şükür ama pıhtılaşma sorunumu konuştuk, artık kilo almaman lazım dedi, ne kadar kilo iğnenin etkisi o kadar azalıyor, senin kanına baktığımızda hiç iğne kullanmıyor gibisin pıhtılaşma çok fazla dedi sebebi de kiloymuş. 12 kilo aldım. Beynine pıhtı atan birine bu doz iğne verilir falan dedi. Ekmeği, şekeri tamamen kesmem gerekiyormuş. Eşime de acıma hamile diye ekmek şeker verme dedi. İki hafta sonra çağırdı kilo almamış olarak gel dedi. Of ne yapcam ben ya

X