2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Yani her türlü araştırdım ofise kapı komşu iş yerlerine gittim kaıdnlarla konuştum özellikle senin kocandan yana bişey görmedik o kadın sizin elemanla görüşüyordu bazen dediler. Ama kadının anormal olduğunu da söylediler kadının niyeti kötü benimkisinin de belli değil. Ne telefon kaydı ne bir kanıt yok. İki kadın gidip akşam vakti oturmuşlar. İş yeri komşusu bir de kadın. Belki bu oturmanın devamı kötü gelirdi bilmiyorum. Belirsiz bir durumda da evliliği bitirecektim adam gelmedi avukata gittim vekalet vs ama sonra bekleyince kanıt aradım bulamadım kaldım öyle. Çocuklar da baktım değişti kötü durumda onlarla ilgilenip aramızda kalmayı başardı. Ayrılmadık ama ben güvence de vermiyorum tek hatasına bakar o da anladı bunu zaten. Bu arada çıkar paramı arabamı alcam dedim sıfır araba aldım 2 milyona artık aman eksik olsun kafasından çıktım . Şimdi çocukları tatile getirdik. Devam edeceğim şimdilik iyi kötü gidiyor unutmuyorum olanları her fırsatta burnundan getiriyorum. Razıymış beyefendi. Yapmadığım birşey için evliliğimi bitiremem vs Allah bilir ne olduğunu ben çözemedim ama artık gözüm üstünde nereye kadar bakalım.
iyi yapmışsın fazla fedakar olunca da olmuyor bazen. takip et dene bakalım inşallah bir daha yaşanmaz

evet benimde gözüme az göründü hep uzun kollu vardı kısa kollu aldım bende hatta yine almayı düşünüyorum
bende de hep kısa vardı akşamları cam açık uyuyoruz üstünü de korkudan örtemem örtü dolanır diye her zaman da uyku tulumu olmaz biraz uzun aldım ne yapacağımı şaşırdım bu konuda 😅 büyük mü küçük mü uzun mu kısa mı derken doldu yine son siparişleri verdim ☺️☺️

bende de hep kısa vardı akşamları cam açık uyuyoruz üstünü de korkudan örtemem örtü dolanır diye her zaman da uyku tulumu olmaz biraz uzun aldım ne yapacağımı şaşırdım bu konuda 😅 büyük mü küçük mü uzun mu kısa mı derken doldu yine son siparişleri verdim ☺️☺️
Her gün bu son siparişlerim deyip tekrar sipariş oluşturuyoruz. Kısa kollu zibin indirimi var mı hepimizin ihtiyacı belli ki😃

Kızlar benim temmuz 4 te kontrolum var o zaman kadar eksiklerimi alıp yıkayıp ütüleme yapicam ben o zamna kadar 34 haftaya yeni girmiş oluyorum hersey hazır bir şekilde gitmek istiyorum ne olur olmaz diye yani öyle düşünüyorum acaba acelemi ediyorum ya

Benim göbekte hiçbirsey yok ama bacaklarım çatladı garip bir şekilde iki bacağımda da bir sürü çatlak oluştu 😂 hep göbeğe odaklanmış karnımı yaglamistim bilsem bacaklarimida yaglardim. Kızım sağlıkla dünyaya gelsinde gerisi boş gözümde 😍
Evet ben de üzülüyorum kuzum utanıyorum üzüldüğüme sonra bebek sağlıklı çok şükür diyorum 😔ama inşallah bu kadarla tamamlarım minik çatlakla

Kızlar hemoroidi olan var mı normalde hamilelikten önce de vardı ama hiç bu kadar büyümemiş ve kanamamıştı. Kabız değilim her gün normal tuvalete çıkıyorum ama büyüdü ve kanıyor ne yapabilirim 😔
Ben de 3 gündür çekiyorum, kanamalı yaşamamıştım durduk yere çamaşırım lekelenşyor çok sinir bozucu. O bölgeye hindistan cevizi yağı sürmek ve yatmadan peçete ya da pamuğu yapa batırıp oraya koymak rahatlatıyor biraz yine de geçmiş değil işte :KK43: bu durum normal doğum isteiğimi de törpüledi resmen bu halde nasıl ıkınma vs olacak hiç bilmşyorum

Araba aldırman çok iyi olmuş. Bırak sana harcasın. Düzelir inşallah zamanla her şey sen de rahatlarsın
Canım o kadar emeğim var ki ben evlenince evimde ev yoktu altınları verdim özel üniversite okudu destek tam destek maaşı ona verdim mühendis olarak ilk işini benim paramla yaptı yine ne yapsa hakkımı ödeyemez şimdi artık maaşımı kendime harcıyorum ve özel isteklerimden taviz vermeyeceğim en azından bundan sonrası için öncelik kendim olacak

Kızlar biberon ne aldınız acaba
Ben Madela’nın biberonunu aldım süt sağarsam kullanırım diye . Bir de kaşık biberon aldım
Kızlar benim temmuz 4 te kontrolum var o zaman kadar eksiklerimi alıp yıkayıp ütüleme yapicam ben o zamna kadar 34 haftaya yeni girmiş oluyorum hersey hazır bir şekilde gitmek istiyorum ne olur olmaz diye yani öyle düşünüyorum acaba acelemi ediyorum ya
Ben bu hafta tamamlayacağım 31. Haftadayım 🤪😵‍💫🤪 hazır olsun kafam rahat olsun mantığındayım

Ben de 3 gündür çekiyorum, kanamalı yaşamamıştım durduk yere çamaşırım lekelenşyor çok sinir bozucu. O bölgeye hindistan cevizi yağı sürmek ve yatmadan peçete ya da pamuğu yapa batırıp oraya koymak rahatlatıyor biraz yine de geçmiş değil işte :KK43: bu durum normal doğum isteiğimi de törpüledi resmen bu halde nasıl ıkınma vs olacak hiç bilmşyorum
Beni de normal doğum isteğimden dolayı korkutuyor yoksa bi şekilde idare edilir yani

Canım Tam yağlı inek sütüyle oturma banyosu mayalayacak sıcaklığa gelince oturulacak 3 sefer yapılması yeterli Yada hakiki kantaron yağını pamuğa bolca döküp basurun üstüne koysun demiş eczacı

ben daha 30 hafta olmadan her şeyi hazırlayıp kenara koyacağım gibi duruyor 😅 kafamda duracağına kenarda dursun fjjff bence acele etmiyorsunuz

X