Popüler Konu 2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    216
Ben molfix aldım

Ben ıslak mendillerini arkadaş tavsiyesiyle sleepy bionatural aldıum. Bezlerimizi 2 ve 3 beden Prima premium care almıştık. Ama daha alacağız tabi bebeğe iyi gelip gelmediğine bakıp devam etmek istiyorum. 1 beden daha almadım onu da alacağım bavulu kapatırken.

Bez konusu tamamen bebeğe bağlı olduğu için sadece bir paket yenidoğan babyturco aldım ben. Islak mendilde de onu tercih ettim ama evde zaten pamuk kullanacağım. Pişik vs durumuna görede diğer markaları denemeyi düşünüyorum ama sleppy bionatural denerim sonrasında sanırım Prima Molfix gibi markalari kullanmayı düşünmüyorum

avokado yiyelim bol bol yagindan oturu bol sut yapiyormus

İşte meyve beni daha çok acıktırıyor ne yazık ki
Ben baby turco kullanacağım inşallah bebeğimle uyumlu olursa, hep güzel yorumlar okudum bana güven verdi ama hiç stoklamadım çünkü uyumlu olmazsa başka beze geçerim diye. Islak mendil için de öyle düşünüyorum ama evdeyken inşallah altını değişirken poposunu yıkıycam ve pamukla kuruluycam öyle hiç pişik olmuyormuş, dışarda mecbur ıslak mendil

Ohhh cevap çok güzel olmuş bayıldım ay bu arada ben gerçekten çirkinleştim bence cildim saçlarım anlamadım gitti kız bebişte haklı olabilirler eşim de kıyamam hiç öyle bir şey yok diyip duruyor
ayh benimkideee ya kiyamaaam hep hamilemi kalsan ki diyo cok tatli oldun boyle dedim len damizlikmiyim 1 tane yeter tadini cikar tipimin amaaan bana ne ya kimseye bu konuda susamam herkes haddini bilsin ki bence benimde sacimin uclari falan cok kotu oldu ya cildimde kotulesti bence

SINIRLENDIIIM....

Ben sleepy kullanacağım. Geçen sene bebeğimde kullandım sonra Molfix e geçtim. Sleepy kalıbı dar olduğu için büyüyünce Molfix devam ettim. Bez şans işi.. Hangisinin pişik yapacağını bilemiyorsun.

Ben de susmazdım vallahi benim cildimde çok kötü oldu ya şaşkınım, saçlarımın uçlarını geçen hafta eve birini çağırıp kestirttim

Kızlar cumartesiden beri biraz hastaydım.Dün sabah sağlık ocağında crp baktırdım.Sonucum akşam çıktı ve aşırı yüksek.74 çıkmış.O panikle dün acile gittim önce kadın dogum acil sonra normal acile.Sabah da kendi doktoruma gittim.Antibiyotik başlandı.Bebek iyi ama ben serklajlıyım ve enfeksiyon çok yüksek.Doktorum ani hareket etme kalkma dolaşma dikiş olmasaydı bu bebek 10 kere doğmuştu şimdiye kadar dedi.Yarın tekrar crp baktıracaĝım ama insallah bebegim erkenden gelmez daha 29.haftadayım

Geçmiş olsun canım kötü düşünme antibiyotik verilmiş zaten çabucak atlatırsın inşallah stres yapıp kendini üzme. Grip mi oldun salgın var yine gripken enfeksiyon çıkıyor böyle ilaçlar hemen iyi gelsin inşallah

gerçekten de cahilce konuşan insan kayniyor etraf. dün pazara gittik oğlumla bank vardı poşetleri koydum iki dak durup kalkacaktık. oğlum da balon çıkaran köpüklü oyuncaklar var ya onla oynuyordu üflüyordu balon çıkarıyordu yavrum çıkarmaz olaydı orada teyze vardı oğlumun kursağında bıraktı onlar çok zararlı onlarla oynamaman lazım bilmem ne, korkuttu çocuğumu. birsey olmaz dedim oğlumu çektim kenara yanımda çocuk var diye sinirlenemedim de. olabildiğince kaçmaya çalışıyorum ama yine buluyorlar

Cidden öyle ahaha ama süt geldi mi hiç sizden kızlar ? Benim bir arkadaşın 3.aydan beri süt geldi bebeği maşallah ayda 1 kilodan fazla alıyor doğdu. Benim daha hiç gelmedi
benim hic goguslerim yoktu, silikon var ama gayet yeterli süt geliyordu sağdıkca da cogaliyordu. bir kaç kere bu gebelikte de akmış kurumuş kiyafetimde leke olunca farkettim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…