Popüler Konu 2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    216
Geçmiş olsun canım, sen içini ferah tut yat dinlen biraz, vücudun da bebisinde senden dinlenmeni bekliyor. Herşey yolunda gidecek içini ferah tut dualarım seninle

Yok canim ya bence de normal sen de uzunsun esin de uzun 10 kilo da çok normal bence takılma. 32. Haftada bizim bebis de 1930 grdi doktor bizim doğum kilolarını sordu boylarımız da uzun normal dedi.
Canım her doktor farklı değerlendiriyor galiba ya, bugün kuzenim kontrolden çıktı seninle aynı 32. Haftada 1900 gr çikmiş bebiş 3-5 gün geride diyebiliriz demiş. Kimi iri bebek diyor kimi geride diyor anlamadım ben bunun matematiğini

ben popo silmek için hep babyme kare pamukları ıslatıp kullandım yine öyle yapacağım. ıslak mendil dediğin gibi anca dışarda zor durumda kalınca kullanırım. bez olarak da ilk ay prima premium care kullanırım sonra deneyerek bakcam goon deneyeceğim öncelikle

Yok canım grip de degilim zaten serklajlı oldugum için evden de çıkmıyorum yatıyorum hep neden oldu ben de anlamadım.insallah düşer hemen enfeksiyon değeri

Çok geçmiş olsun kuzucum, açılma falan yok ama değil mi öyle olsaydı doktor mutlaka yatış verirdi zaten serum falan taklardı.
Büyük ihtimalle bir hafta sonra gene test ister belki o zaman da düşmezse serumla antibiyotik verirler. Sen bol bol dinlen doktorlar hep böyle çok temkinli konuşuyor, çokça su içmeye çalış

Merhaba hanımlar dün kontrolüm vardida doktor bebeğin pozisyonuyla ilgili bişey demedi acaba dondumu merak ettim bas prezentasyonu izlenmektedir yaziyor da bu ne demek acaba

aiiyh parcalariii. valla terbiyesiz kucucuk cocuktan ne isterlerki ya

Erken doğum riskim var canım ondan da panik oldum plesenta yaşlanması filan da ayriyeten inşallah sağlıkli sıhhatli vakti zamanında yavrularımızı kucağımıza alırız

Kızlar bebek burda kaç haftalık ya bana 1600 gram dedi ona bakıyorum 30+1 aşagida da 30+6 yazıyor

Eklentiler

• IMG_20240611_120207.jpg
    83,7 KB · Görüntüleme: 49
Kızlar bende bugün gittim doktora 1260 gr olmuşuz haftasıyla uyumlu dedi 29+3üz. Sancım ve bazen vajinal batma oluyordu. İdrar yolu enfeksiyonu dedi. Monurol ve Aksef verdi. Kanım düşük çıktı gynoferon verdi. Demir hapını kullanmak istemiyorum. Yapabileceğim başka bir şey var mı

Banada demir verdi kullanamıyorum bende et ceviz muz yeşillik meyve süt ürünleri bunları çok sık tüketiyorum ilaç kullanmamak için birde çok su iciyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…