2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Yatış verdiler canim neden kanama oldu belli değil keseden bisi yok rahimde bisi yok sinirlenmistim galiba ondan oldu ilaçlara ek bisi vermediler kendi ilaçlarına devam ediyorum bebisi gördük
Çok şükür 🙏 bende gittim bugün bir sorun yok dedi karından bizde keseyi gördük Progestan zaten var dedi hem iğne hem fitil ama hala devam ediyor benim karnımda sancılanıyor

Adetin kaçıncı günü gitmek lazım ben şuan olucam adet şimdi olsam Ağustos ta transfer olabilir miyim?
Evet bana doktor istersen adet olunca gel hemen histeroskopiyi yapalım ağustos transfer yapa Dedi. Ama siz kendi doktorunuzu arayıp bir sorun belki o daha farklı yapar

Adet olunca haber veriyorsunuz adet bitiminde yapılıyor histereskopi işlemi .
1 ay rahim dinlendirme yapıyorlar sonrasında her şey yolunda ise transfer oluyor .
Transfer içinde adet olunca doktora haber veriyorsunuz o sizi çağırıyor adetli
Bu ay yaptırsam ağustos olabilir miyim transfer

Selam kızlar ilaçlar ile ilgili neler yapiyorsunuz ben 12 haftaya girdim ve sadece Progestan fitil günde 3 yap dedi doktor tüp bebek doktorum 10 hafta takamen kes demişti ama günde 3 değil de 2 ile devam ediyorum sizlerde durum ne iğneler kesildi

Selam kızlar ilaçlar ile ilgili neler yapiyorsunuz ben 12 haftaya girdim ve sadece Progestan fitil günde 3 yap dedi doktor tüp bebek doktorum 10 hafta takamen kes demişti ama günde 3 değil de 2 ile devam ediyorum sizlerde durum ne iğneler kesildi
Progestan fitil benim şuan sadece akşamları cuma günüde onu bırakıcam, 13.haftaya giricem cuma günü

Ben hala hepsine devam ediyorum. Yarın kontrolüm var sonra kesmek için konuşalım dedi doktorum bakıcaz 😇 ama artık göbeğimde yer kalmadı bugün iğne yaparken o kadar zorlandım ki tansiyonum düştü bayılıyordum 😂 bitsin diye dua ediyorum

Ben hala hepsine devam ediyorum. Yarın kontrolüm var sonra kesmek için konuşalım dedi doktorum bakıcaz 😇 ama artık göbeğimde yer kalmadı bugün iğne yaparken o kadar zorlandım ki tansiyonum düştü bayılıyordum 😂 bitsin diye dua ediyorum

O kadar iyi anlıyorum ki kan sulandiricilari göbek bacak şeklinde deneyin en azından güzel haberlerle gelirsiniz inşallah

Daha önce hiç bacaktan yapmadım zaten artık iğnenin ucunu görünce fena oluyorum😂 11. Haftadayız bakalım neler göreceğiz çok heyecanlı 🧡
Sağlıklı olsunlar da sağlıkla kavuşalım bebeğine iyi geldiğini düşünerek yap iyi geliyor insana diğer türlü bende alarm çalacak da iğne vuruncam diye ödüm kopuyirdy

X