Popüler Konu 2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    216
Kızlar selam. 30+3 hafta oldum. Bebeğin hareketlerini tekme olarak değilde dalgalanma olarak izliyor ve görüyorum normal mi bu sizde nasıl durumlar? Birde takı yastığı alacakmısınız
dalga, tekme ne bulursa ben uyuyunca uyuyor uyanır uyanmaz başlıyor hareketlere:) takı yastığı almayacagim ben zaten kimse takmaz bu devirde diye düşünüyorum. takmak isteyen bir yere koyar illa ki

dalga, tekme ne bulursa ben uyuyunca uyuyor uyanır uyanmaz başlıyor hareketlere:) takı yastığı almayacagim ben zaten kimse takmaz bu devirde diye düşünüyorum. takmak isteyen bir yere koyar illa ki
Ya işte gerekli mi onun yerine başka birşey mi alsam diyorum belkide takı yastığını kullanmayacak gelen bilmediği için boşuna 500-600 tl vermekte istemıyorum

Korkmayın benimde detaylı ultrasonda hafta olarak değil ama kilo olarak farklı çıkmıştı doktoruma sorduğumda cihazlar farklı hafta boy kilo farklılık gösterebilir problem ypk demişti.
Çok teşekkür ederim umarım bir sıkıntı yoktur

31 erken gelmiş hersey yolunda ilerlemiştur umarım
Ay yanlış yazmışım 38 olucaktı. Her ikisi vaktinde alındı ama bana kalsa keşke biraz daha bekleseydim ama Dr beklemiyor ki bu gebeliğimde geç alınmasını istiyorum yani haftam dolsun öyle.
Hala 31 i 38 diye okuyorum Vallahi yazın gelmesiyle kafam yerinde değil ne yazdığımı bilmiyorum

Panda gibi ordan oraya yuvarlanıp duruyorum ve çok sıcakk.. Dün sıcaktan klimalı odaya geçtim ne ben ne çocuklar uyuyamadılar yer değişikliğinden üstüne sivrisineklerin ısırması yaz ayından nefret ediyorum

Vala çok fena havalar. Benim kız ve kedim benle uyuyor perişan oluyorum. Ne yapacağız hiç bir fikrim yok.

Vala çok fena havalar. Benim kız ve kedim benle uyuyor perişan oluyorum. Ne yapacağız hiç bir fikrim yok.
Birde bu sıcakta hastayım boğazım burnum maf olmuş perişan haldeyim resmen bunalıma girdim. Hal böyle olunca eşime sarıyorum. o da takmıyor aşırı rahat geliyor gözüme

Birde bu sıcakta hastayım boğazım burnum maf olmuş perişan haldeyim resmen bunalıma girdim. Hal böyle olunca eşime sarıyorum. o da takmıyor aşırı rahat geliyor gözüme
Geçmiş olsun canım. Herkes hasta bende 4 gündür kapmışım şifayı. Şu günler çabucak geçer,inşallah sağlıkla kucağımıza alalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…