2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Günaydın kızlaaar. Bu ara hastanenin yolunu ezberledik. 10 günlük diyet sonrası şekerim düştü çok şükür ama yine de sınıra yakın. Doktor diyete devam, şeker cihazıyla her gün kontrol et dedi. Çok zorluyor beni her şey yasak. Zaman hızlıca geçsin de sağ salim doğuralım artık inşallah 🙈🙈😅😅

benim tam tersi olmuştu iyi bakamıyorum beceremiyorum ve anksiyeteler. insallah kimse yaşamaz 🙏🏻
ayh insallah yaaa ben suan sadece kara kara sunu dusunuyorum ki bu dusunceden suan cikamiyorum cok yogunum bu konusa baskasina bebegimi nasil dokundurtucam kendi annem dahil esim dahil kimse ellemesin istiyorum tuhaf bi his geldi kiskanclik desen degil korku desen degil ama bi noktoda sanki incinir ama sesini cikaramaz gibi geliyo ayh cok garip delilkk iste

Günaydın kızlaaar. Bu ara hastanenin yolunu ezberledik. 10 günlük diyet sonrası şekerim düştü çok şükür ama yine de sınıra yakın. Doktor diyete devam, şeker cihazıyla her gün kontrol et dedi. Çok zorluyor beni her şey yasak. Zaman hızlıca geçsin de sağ salim doğuralım artık inşallah 🙈🙈😅😅
oyh gecmis olsun sukur dusmus ama yinede of az kaldi yolu yariladik derken bitiriyoruz nerdeyse saglikla alalim bebislerimizi 🙏🥰

Zorlamistir ama seni bu süreç sabah erken kalk o kadar yol git akşam tekrar yine aynı mesafe 😞 neyse az kalmış dayan canım sayılı gün çabuk geçiyor beta kalp atışı derken göz açıp kapayana kadar buralara geldik çok şükür ☺️
Evet canım malesef sabah 6 da kalkıyorum akşam eve gelmem 7,30 oluyor hiç bişeye mecalim kalmıyo 37ye kadar dayanırım diyordum ama 25. haftadan sonra dayanamayacağıma karar verdim :KK70:
Özellikle toplu taşımada kimse yer vermiyor boş gelene kadar bekliyorum. Otursan gelip halini görmezmiş gibi koltukta abanıp sıkıştırıyorlar ooo :KK70: Türkiye'de yaşamak çok zor

31+4 oldum bugün gerçekten ağırlaşıyor insan uyku çöküyor yatak istiyor canım 37 ye kadar çalışırım dedim inşallah çalışabilirim🥲

Evet canım malesef sabah 6 da kalkıyorum akşam eve gelmem 7,30 oluyor hiç bişeye mecalim kalmıyo 37ye kadar dayanırım diyordum ama 25. haftadan sonra dayanamayacağıma karar verdim :KK70:
Özellikle toplu taşımada kimse yer vermiyor boş gelene kadar bekliyorum. Otursan gelip halini görmezmiş gibi koltukta abanıp sıkıştırıyorlar ooo :KK70: Türkiye'de yaşamak çok zor
Toplu taşımalar tam bir fiyasko zaten hamilelere öncelik falan asla yok gerçekten 🤦🏼‍♀️ 25. Haftaya kadar dayanman bile büyük bir olay bencee ilk aylarda uyku hali ile iyi gidip gelmişsin valla bravo canım 👏🏼😅 benim ev işe yakın 10 dk araba mesafesi bende 37 ye kadar çalışacağım diyordum ancak ağrılardan sızılardan ve iş stresinden 35te tamam diyorum ama bakalım 32 de doktorum calisamazsin derse oynayarak alicam işgöremezlik raporumu😅😅 hamilelerin çalışması çok zor gerçekten keşke kanunlar ilk haftalardan analık iznini baslatsa

ayh ben kordon kestirtmemde baska bisey falan yapar neme lazim sjsjssjsj o heycanla benden daha fazla heycan basti su ara onu hergun ruyasinda goruyo 😂 benimkine bisey olmaz hatta kesip bicerken izleme ihtimalide var sjsjsj 😂 ayh valla kac kere ameliyat oldum hic biri bukadar germedi ya ben bikac video izledim epiduralle ilgilide igne degilde uzantisini birakip hortumla bi tusmu ne bisey devam edip omza yapistiriyolar agrin oldum mu ona basip agri kesici veryomus falan o yuzden dedim nasil yatiliyo ki acaba diye 😂
İzlememeni tavsiye ederim. Ben birşey bilmeden Dr uma güvenerek girdim. Ona rağmen korkudan heyecandan tansiyonum düştü bayıldım. Şimdi daha tecrübeli olduğum için sadece ayağa kalkış ağrısından korkuyorum,aşağıda ne oldu bitti yine bilmeden gireceğim.

Kızlar günaydın🎉🤗 benim aklıma takılan bir soru var tabiki her şeyin başı sağlıklı olması bebişlerimizin ama tecrübesizliğimden de soruyorum- bazı bebekler iri bazıları zayıf doğuyor tam olarak hangi haftadan sonra bebeğin kilosunun artış hızı vs.ye göre tahmin edebiliyoruz bunu ? 27+1 sat a göre doktorum 1208 gram ölçmüştü🧿 gitmek zorunda kaldığım bilmediğim biri oldu da güvenemedim de kendi doktoruma gideceğim tekrar.

İzlememeni tavsiye ederim. Ben birşey bilmeden Dr uma güvenerek girdim. Ona rağmen korkudan heyecandan tansiyonum düştü bayıldım. Şimdi daha tecrübeli olduğum için sadece ayağa kalkış ağrısından korkuyorum,aşağıda ne oldu bitti yine bilmeden gireceğim.
Benim ilk doğum olacak ama oturdum izledim valla sezeryan videosu🙈 burun ameliyatı bir gece onceside oturup izlemiştim 😅 tabi bu burun ameliyatina benzemez 🙈🙈

Kızlar yatak ağrılarım çok arttı, sağ tarafa, sol tarafa ya da sırt üstü maksimum yarımşar saat uyuyabiliyorum, sonra ne tarafa yatıyorsam orası berbat ağrıyor ona uyanıyorum. Yataktan mı dedim evdeki bütün yatakları denedim koltuk dahil ama değil

Kızlar yatak ağrılarım çok arttı, sağ tarafa, sol tarafa ya da sırt üstü maksimum yarımşar saat uyuyabiliyorum, sonra ne tarafa yatıyorsam orası berbat ağrıyor ona uyanıyorum. Yataktan mı dedim evdeki bütün yatakları denedim koltuk dahil ama değil
Ben biraz vakit ayırıp vücudumun her yerini yastıklar, katlanmış pike, minder, bolster ne bulursam destekliyorum. Bi rahat ettim mi 5 saat hiç pozisyon değiştirmeden uyuyabiliyorum ama tabii daha 28. haftadayım bunun 30+'ları var oraları bilemem 😅

30.hafta ve ciddi zorluyor bende toplu taşıma kullanarak gidiyorum öyle hemen yer verilmiyor maalesef. Ayaktayım çoğunlukla ve zorluyor beni artık

Ben biraz vakit ayırıp vücudumun her yerini yastıklar, katlanmış pike, minder, bolster ne bulursam destekliyorum. Bi rahat ettim mi 5 saat hiç pozisyon değiştirmeden uyuyabiliyorum ama tabii daha 28. haftadayım bunun 30+'ları var oraları bilemem 😅
Ay canım ben saat başı tuvalete kalkıyorum zaten 😒

Kızlar sizde de şu tahlil verdikten sonra sonuçlara bakma araştırma hastalığı var mı ya sabahtan beri e nabızdan çıkamıyorum sonuç çıkmış mı o sonuç ne ne anlama geliyor vırt zırt diye

Hamile yastığı öneririm canım ben artık göbeği desteklemeden uyuyamıyorum. Göbek bel desteği ve ayağımın altında bir yastık ile uyuyorum ancak

ayh insallah yaaa ben suan sadece kara kara sunu dusunuyorum ki bu dusunceden suan cikamiyorum cok yogunum bu konusa baskasina bebegimi nasil dokundurtucam kendi annem dahil esim dahil kimse ellemesin istiyorum tuhaf bi his geldi kiskanclik desen degil korku desen degil ama bi noktoda sanki incinir ama sesini cikaramaz gibi geliyo ayh cok garip delilkk iste
aynen öyle duygular canm hepsi geçiyor 🙏🏻

ben tiksinmiyorum hicte anlamaya calisiyorum sadece garip geldi shshshshs 😂

X