2024/2025 Gebeliğe Hazırlık Topiği :)

İlişki sırasında kasıklarımda baskı hissediyorum, bir de çok yoğun olmasa da hafif sarı akıntım var. Kaşıntı koku vs yok.
Enfeksiyon diyeni topikten atarım valla demeyin öyle şeyler
Ben de yumurtlama dönemimdeki ilişkide (muhtemelen o ilişkide çocuk oldu bu arada) kasıklarımda baya acı/ağrı hissetmiştim, hiç zevk alamadım hatta acıdan, eşime de çok çaktırmamaya çalıştım ambians bozulmasın diye ama bazen gazlı ve şişkin hissettiğimde de öyle baskı ve acı olabiliyordu.

Etrafında kova burcu çok olduğu için soruyorum düzen takıntısı biseyleri kategorilere ayırmak gibi takıntılı davranışları var mı herhangi birinde
Kovalar nasıl oluyor ya hiç yakın tanıdığım yok ama bizim bebiş kova olacak büyük ihtimal azıcık önden bana öngörü verirseniz kendimi ona göre hazırlayayım

Kovalar nasıl oluyor ya hiç yakın tanıdığım yok ama bizim bebiş kova olacak büyük ihtimal azıcık önden bana öngörü verirseniz kendimi ona göre hazırlayayım
Çapkın, özgürlüğüne düşkün, hümanist, mucit zekalı, sanatsal yönü yüksek (ilgisi varsa mutlaka yönlendirilmeli), yardımsever , dik başlı, dağınık ama temiz, giyim kuşam tarzi farklıdır, aurasi yüksektir

+ iyi bir sorun çözücüdür, pratik zekalidir , çabuk öğrenir, lider ruhludur, sosyal sorunlara karşı ilgilidir , muhalefettir

+ iyi bir sorun çözücüdür, pratik zekalidir , çabuk öğrenir, lider ruhludur, sosyal sorunlara karşı ilgilidir , muhalefettir
Canı isterse yapar biri söyleyince yapmaz, mücadelecidir yeter ki istesin, kadınları anaçtır , hiç göstermez ama çok duygusaldır, inanılmaz merhametlidir. Aile bağlarına çok önem verir. Emir verilmesine katlanamazlar. Biraz maymun iştahlıdır düzenli ilişki pek yürütemezler çünkü aynı anda birden fazla kişiyi sevebilirler , çabuk sıkılabilirler. Bazen çok tembeller sadece uyurlar

Toplum normlarına ve kurallarına aykırılar herkesin inandığı şeylere inanmazlar

Bu arada hayırlı olsun Allah sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin kiz mi erkek mi belli mi
Toplum normlarına ve kurallarına aykırılar herkesin inandığı şeylere inanmazlar
Ayyy sevdim şimdiden ne güzel açıklamışsın çok teşekkürler merhametli ve yardımsever olması, pratik zekalı olması, meraklı ve mucit olması özellikle beni çok etkiledi her burç gibi kendine has gıcıklıkları var, olsun o kadar
Bebişin cinsiyetini inşallah cuma günü öğrenicez, fetal dna için kan da vericem onun sonucuyla da teyit etmiş oluruz. Erkek hissesiyorum ben, eşim de erkek diyor. Sağlıklı olsun da hiiiiç fark etmez
Sizlerin güzel haberleri için de dua ediyorum

Ben çocuk istemiyorum canım bugünden sonra hiç istemiyorum Allah olmayana versin

O zaman Pazar oldu dün oldu birliktelik ben böyle mi devam edeyim yoksa bu gece de şappiiim mi dün şeffaf uzayan akıntı gelmişti. Bugün de hafiften bi akıntı var anan hissedilmeyecek derecede
Bence bugünü de değerlendir tam çatlama olabilir

Valla sokuldu bugun Puxhu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…