2024/2025 Gebeliğe Hazırlık Topiği :)

H

Herkesin hakkında hayırlısı olsun inshallah

Yumurtlama günü 26 temmuz. Adete 1 gün kala kan testim < 5 çıktı. Sizce ne olur bu sonuç. Daha önce hep düşük değerler çıkardı

Şimdi hocam, benim dün akıntım oldu demiştim ya. Yumurtlama mı gerçekleşiyor yani pik dönemi mi oluyor yoksa çatlama mı olmuş oluyor o akıntı gelince? Dün birliktelik oldu ve sperm sorunu da yoksa 3gün üstüste mi değerlendirmek lazım?

Yumurtlama gerçeklesmis çatlamaya az kalmış oluyor diye biliyorum bilen biri aydınlatsın pilis

Selamlar
2023-Temmuz sonu 22 haftalık erken doğum.
sonrasında amh düşüklüğü öğrendik.
Hsg:21.12.2023
1.tüp bebek transferi: 17.02.2024
Dış gebelik ile bir tüpün alınması: 2024-Mart ayı başı.

sat: 10.07.2024
bat: 08.08.2024
Şuan 2 yumurtam varmış regli bekliyorum.
Regli ile beraber tüp bebeğe başlıcam, dilerim uğurlu gelir

Son düzenleme:
Peki yumurtlama zamanı mı önemli çatlama zamanı mı?
İkisi de önemli canım ama en önemlisi çatlama herhalde. Sonuçta çatlayıp tüpe geçmiş yumurta döllenebiliyor. Ama spermler 3-5 güne kadar bu tüplerde canlı kalabildiği için önceden yumurtlamada da gönderip çatlamada hazır bulundurursan iyi olur

Beyazımsı süt kesiği varsa çatladı beyaz akıntıysa çatlayacak tatlım 2 günde 1 yapıştır

O zaman Pazar oldu dün oldu birliktelik ben böyle mi devam edeyim yoksa bu gece de şappiiim mi dün şeffaf uzayan akıntı gelmişti. Bugün de hafiften bi akıntı var anan hissedilmeyecek derecede

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…