2024/2025 Gebeliğe Hazırlık Topiği :)

IMG_7194.jpeg

Canlarım sabah yaptığım test böyle olmuş iyice belirginleşmiş

Eklentiler

• IMG_7212.jpeg
    IMG_7212.jpeg
    50,5 KB · Görüntüleme: 30
Kızlar çatlamadan 4 gün öncesini değerlendirmiştik, reglime 5 gün var kasık ağrısı ve hafif göğüs hassasiyetim var. Mümkün olabilir mi sizce yumurtlamadan 4 gün önce tutma ihtimali çok zor gibi geliyor bana

Ayyy sevdim şimdiden🤭 ne güzel açıklamışsın çok teşekkürler😍 merhametli ve yardımsever olması, pratik zekalı olması, meraklı ve mucit olması özellikle beni çok etkiledi 😁 her burç gibi kendine has gıcıklıkları var, olsun o kadar 😂😂
Bebişin cinsiyetini inşallah cuma günü öğrenicez, fetal dna için kan da vericem onun sonucuyla da teyit etmiş oluruz. Erkek hissesiyorum ben, eşim de erkek diyor. Sağlıklı olsun da hiiiiç fark etmez ☺️
Sizlerin güzel haberleri için de dua ediyorum ❤️

Kendi burcum diye demiyorum harikadır 🤩
Ay hadi inşallah sağlıkla gelsin belli olunca bize de söyle 😍
Allah dualarını kabul etsin inşallah AMİNN🙏

Kızlar çatlamadan 4 gün öncesini değerlendirmiştik, reglime 5 gün var kasık ağrısı ve hafif göğüs hassasiyetim var. Mümkün olabilir mi sizce yumurtlamadan 4 gün önce tutma ihtimali çok zor gibi geliyor bana
Niye çok zor spermler 72 saat canlı kalıyor sağlıklı sperm varsa herşey mümkün

Ben yokken bütün kızlar burda ben geliyorum hepsi yok oluyor. Küsüyorum bakın

Engin tecrübelerime dayanarak sizlere bilgi fırlatıyorum 😀 arkadaşlar yumurtlama döneminden 3 gün önce 2 günde 1 ilişki yaşamaya başlıyorsunuz atıyorum 1 hafta mı yumurtlama döneminiz 1 hafta boyunca herhangi birgün çatlama olabilir işte onu kaçırmamak için yumurtlama dönemi öncesi 2 günde 1 ilişki önerilir ki canlı sperm kalsın.
Ayrıca hergün ilişkiye girmek sağlıklı sperm olma olasılığı yok demek. Erkek vücudu 2 3 günde bir sağlıklı sperm üretiyor. Şimdi madem çok biliyon senin neden olmadı diyebilirsiniz 🤣 amh değerim ortada efenim. Ben elimden geleni yaptım napayım 🤣

Sabahtan beri giremedim bi baktım 10 sayfa yazmışsınız 5 sayfasını okuyabildim pes ettim😅
Günaydınn ben gelene kadar meslekler konuşulmuş efendim ben de sosyal hizmet uzmanıyım yetmedi gittim bir üniversite daha okudum saç bakım ve guzellik hizmetleri öğretmeniyim aynı zamanda 🤣
Burçlarınız nedir ?
Çocuğunuzun hangi burç olmasını istemezsiniz ?
Ben kova burcuyum ve çocuğumun aslan burcu olmasını istemiyorum 🤣🤣🤣
Ben yengeç burcuyum çocuğumun ikizler olmasını istemem🤣 Boğa olabilir şu an hamileysem boğa olur mesela ne güzel.😍 Aslan burcu candır ya kızım aslan😄 Gerçi yükseleni de yay onun etkisi de var mı bilemiyorum ama ben memnunum kendisinden🤣🤣

Engin tecrübelerime dayanarak sizlere bilgi fırlatıyorum 😀 arkadaşlar yumurtlama döneminden 3 gün önce 2 günde 1 ilişki yaşamaya başlıyorsunuz atıyorum 1 hafta mı yumurtlama döneminiz 1 hafta boyunca herhangi birgün çatlama olabilir işte onu kaçırmamak için yumurtlama dönemi öncesi 2 günde 1 ilişki önerilir ki canlı sperm kalsın.
Ayrıca hergün ilişkiye girmek sağlıklı sperm olma olasılığı yok demek. Erkek vücudu 2 3 günde bir sağlıklı sperm üretiyor. Şimdi madem çok biliyon senin neden olmadı diyebilirsiniz 🤣 amh değerim ortada efenim. Ben elimden geleni yaptım napayım 🤣
şu sarı akıntı olayına da bi açıklık getirsen canııı :KK70::KK70:

Ya evet mantıken sperm testi yapılırken de en az 4-5gün perhiz isteniyor. Ama şöyle 2doktorum da farklı söylüyor. Biri geçen ay ki yumurtlamamda 3gün üstüste değerlendir dedi diğeri gün aşırı dedi. Napimmm şimdi ben he napim 😅😅😅

Sabahtan beri giremedim bi baktım 10 sayfa yazmışsınız 5 sayfasını okuyabildim pes ettim😅

Ben yengeç burcuyum çocuğumun ikizler olmasını istemem🤣 Boğa olabilir şu an hamileysem boğa olur mesela ne güzel.😍 Aslan burcu candır ya kızım aslan😄 Gerçi yükseleni de yay onun etkisi de var mı bilemiyorum ama ben memnunum kendisinden🤣🤣
İkizler burcu ne güzel kızzz. Canınız sıkılmaz, birden fazla kişilik falan. Eşiniz bi geliyo eve güleç aradan 2saat geçiyor hiç bi sorun yok durgun. Çok eğlenceli olabilir 😅😅😅😅😅

Ya evet mantıken sperm testi yapılırken de en az 4-5gün perhiz isteniyor. Ama şöyle 2doktorum da farklı söylüyor. Biri geçen ay ki yumurtlamamda 3gün üstüste değerlendir dedi diğeri gün aşırı dedi. Napimmm şimdi ben he napim 😅😅😅
Üst üste olmaz. Olur da şansın düşük olur.

şu sarı akıntı olayına da bi açıklık getirsen canııı :KK70::KK70:
Sarı akıntı olayı genelde regl öncesi oluyor. Hamilelikteki akıntı da böyle daha sıvı şeffaf oluyor. Kaşıntı koku yoksa pek enfeksiyon değil Sarı akıntı. Benim yumurtlama ve regl yakınken Sarı akıntım olur. Hatta sabahta burda sordum 😀

X